Hirdetés

2024. április 18., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Ace owner


Ace owner
addikt

A 820 jobban néz ki :)

Galaxy Fold 4

(#2) quailstorm


quailstorm
nagyúr

Azért majd csinálhatnak egy 41MPixeles csúcsmodellt is a geekeknek...
De legalább a képek alapján nem ment a kinézet rovására a kamera.

(#3) adamssss


adamssss
veterán

Őő 920 instant get...?

Addig gyorsítottuk a világot míg mi magunk maradtunk le...

(#4) vanye válasza Ace owner (#1) üzenetére


vanye
senior tag

Lehet, hogy azért gondolod így, mert az a lekerekített éleivel kevésbé hasonlít a Lumia 800-ra és 900-ra.

Stern des Südens!

(#5) Quasi_modo válasza quailstorm (#2) üzenetére


Quasi_modo
nagyúr

nem ment a kinézet rovására a kamera.
Viszont a kinézet a kamera rovására ment.

valami

(#6) Dante32


Dante32
tag

A Lumia 920-at nagyon várom. Kíváncsi vagyok,hogy milyen "kamerát" kap.
20-on pár megapixeleset vajon?

(#7) Keni21


Keni21
tag

Ez kell nekem!!! :C

"Könnyebb hazudni, mint szembenézni az igazsággal." PM

(#8) (An)Dante válasza quailstorm (#2) üzenetére


(An)Dante
őstag

Hát nem tudom, de xenon villanó nélkül egy PureView kamera kicsit gyenge eresztésnek tűnik. Plusz ami nekem furcsa, hogy a kamerás mobilok mindig a 8-as szériában voltak. Neked egyelőre nem áll össze a kép. Egy fotózásra kiélezett mobil nem ilyen.

Ne arról írj amiről azt hallottad, hogy...

(#9) domperke


domperke
HARDVERAPRÓD

Tetszős...

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=domperke

(#10) Gusztáv válasza Quasi_modo (#5) üzenetére


Gusztáv
addikt

Sejthető volt, hogy a 808 bumszli kamerája nem kerül be a legtöbb modellbe. Kellett valami kompromisszumot találni a kamera és a vékonyság között.

Laci

(#11) Quasi_modo válasza (An)Dante (#8) üzenetére


Quasi_modo
nagyúr

Egy fotózásra kiélezett mobil nem ilyen.
De nem ám. Lehet hogy ez megint valami kamu kép ?

valami

(#12) quailstorm válasza (An)Dante (#8) üzenetére


quailstorm
nagyúr

"Azért majd csinálhatnak egy 41MPixeles csúcsmodellt is a geekeknek..."
Látom ezt a mondatot te és Quasi_modo is jótékonyan kihagyta. Szerintem erre rá se kéne rakni a pureview matricát, a 808-hoz képest fos lett, az tuti. Se lencse, se megapixel. Akkor mi maradt? A szoftver?
Viszont ez sokkal szélesebb réteget szólít meg, tekintve hogy nem egy fejnehéz tégladarabbal kell közlekedni. Én biztos vagyok benne hogy ezekből több fog szaladgálni az utcákon mint egy valódi full PV-ből.

(#13) boeing


boeing
senior tag

Na majd ki derül,így tetszetős. :K

(#14) Peterson_ válasza adamssss (#3) üzenetére


Peterson_
addikt

+1:)

Apu mi ez?-Ez? Feketeribizli...-Akkor miért piros?-Mert még zöld...

(#15) hunter84


hunter84
aktív tag

820-asnál az a felbontás egy vicc így 2012 vége felé.

(#16) kisskerko válasza hunter84 (#15) üzenetére


kisskerko
tag

nem olyan rossz az a 480x800. Legalább az üzemidő hosszabb lesz

[ Szerkesztve ]

Ki vagy te, csodálatos férfiú, hogy tüzet tudsz gyújtani kova és öngyújtó nélkül?

(#17) SkyLaci válasza hunter84 (#15) üzenetére


SkyLaci
őstag

dehogy is, nem kell mindenkinek HD kijelző, sokaknak még a QVGA is elég, a WVGA pedig a középmezőnyben nagyon is helyénvaló megoldás.
Nem a csak a csúcskategóriában van szükség PureView-okra.
Kíváncsi leszek a szenzorok méretére és pixelsűrűségükre (remélem nem koptatják el máris a PureView-ot azzal hogy egy 1/2,3-os szenzorra rányomnak 20 megapixelt)

(#18) Blyan válasza hunter84 (#15) üzenetére


Blyan
félisten

Lesz akinek nem vicc... olcsóbb lesz és kevesebbet fogyaszt.

A sokkalnagyobberősebbtöbbetjobbat fanatikusoknak meg ott lesz a hd felbontás (vagy az androidos vonal ;] ).

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#19) Mt5


Mt5
tag

és mennyibe fognak kerülni?

A világ nem jó fele halad, vagy csak én nem értem???

(#20) Psychopeti


Psychopeti
senior tag

Nem értem minek a 4 colnál nagyobb kijelzők erőltetése :( Hiszen az ennél nagyobb képátlóval(mérettel) rendelkezőket már nem biztos hogy tudjuk egy kézzel(ujjal) kezelni :U
Vagy csak én vagyok ilyen maradi :B

Kend azt hiszi ez csak úgy van, hogy befogjuk a kancát a szekér elé, és gyi te szürke???

(#21) joey04 válasza Quasi_modo (#5) üzenetére


joey04
titán

az nem baj

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#22) korpicschess


korpicschess
veterán

Kíváncsi vagyok erre nagyon. Kamera remélem hozza majd a szintet, legalább amit egy S3 tud. N8-at nem merek remélni.
Jó lesz ez a WP8...

Aktuális hirdetésem: ►►►http://goo.gl/P8Vs0r ◄◄◄

(#23) csab2


csab2
veterán

A 920 még mindig qrva jól néz ki!
Ezek után minden okostelefon 4,3 - 4,5 - 4,7 - 4,8 - 5,0 - 5,3 - 5,5 coll kijeljővel fog jönni?

Asus Vivobook 14 X413EA, iPhone 13 mini, LG 50LF652V, PS4 slim

(#24) Quasi_modo válasza joey04 (#21) üzenetére


Quasi_modo
nagyúr

Izlés dolga.

valami

(#25) Psychonaut


Psychonaut
addikt

Látom már többen is megfogalmazták ugyanezt; én is nagyon remélem, hogy a Nokia legalább egy 4"-os telefont bemutat a héten...

(#26) csakstddfor.


csakstddfor.
tag

húúhaa... úgylátom nagy nokiás leszek:>

csak azért mondok nemet, mert az igen az hosszabb..

(#27) Rolly válasza Psychonaut (#25) üzenetére


Rolly
veterán

én várok egy 1280x -es kijelzős 3,5" max 4"-os kijelzős telefont 41mpx-es pure view-val ha ilyen nem lesz akkor meg megveszem a most bemutatott samsung wp8-as telefont fém házzal ...

(#28) mustang08


mustang08
aktív tag
LOGOUT blog

A 710 utódját mikor fogják bemutatni? Már megvolt a 610-é és most a 800 és a 900-é is.

(#29) MR007RM válasza quailstorm (#12) üzenetére


MR007RM
addikt

"Viszont ez sokkal szélesebb réteget szólít meg, tekintve hogy nem egy fejnehéz tégladarabbal kell közlekedni."

Látszik hogy még nem láttad élőben és nem volt a kezedben. Talán egy kicsit nehezebb és vastagabb is mint a mai társai, de pl nálam az előny nem hátrány. Így sokkal jobb a fogása és a nadrágzsebemet sem húzza jobban. Abban van anyag.

Talán a nagyközönség elvárásai miatt, hogy legyen szép, vékony és súlytalan mint egy névjegykártya a telefon nincs 41mpx-es PV kamera a WP-ben. Meg az hogy nem tudják áttenni, mert az elavultnak kikiáltott symbian sokkal többre képes. Kitudja talán majd pár nap múlva okosabbak leszünk.

MSI GT70, i7-4940MX (4x 4,0GHz), DDR3L 1600Mhz 32GB, 2TB SSD + 4TB HDD + 128GB micro sd, Nvidia geforce gtx 1070m 8GB (330W táp)/Xiaomi Fimi A3 drón

(#30) Barthezz2


Barthezz2
MODERÁTOR

Azt hiszem wp8 után sem lesz Nokiám :N

Everybody lies.

(#31) blackmajesty


blackmajesty
aktív tag

Hát, ha most nem jelentenek be egy normális PV telót, akkor a telóvásárlásom is tolódni fog. A 808 PV képeken nem tetszett, de nemrég megfogdostam a hülyeboltban, és hát, nagyon kézreáll, és nem utolsó sorban élőben sokkal szebb. Nekem tökéletes lenne, ha azzal a külsővel, abban a méretben jönne vmi wp8-as PV. Kijelzőben kicsit feljebb mehetünk, mert 4"-on nem csinálják meg a 720p-t, mondjuk 4,3"-ig, az pont tökéletes lenne nekem.

(#32) Psychonaut válasza Rolly (#27) üzenetére


Psychonaut
addikt

Ilyen szerintem biztosan nem lesz. Samsung Ativ S megint óriási, kényelmetlen nekem az akkora képernyő.

(#33) quailstorm válasza MR007RM (#29) üzenetére


quailstorm
nagyúr

Mintha nem én lennék a fórum egyik utolsó symbian melletti harcosa. Meg én említettem elsőnek hogy egyelőre nem is tudnának WP8 alatt 41 megapixelt.
Nehogy azt hidd hogy a saját véleményem írtam le. De én jelenleg a nagy tömeget a vékony tepsikkel látom menőzni. Tudom miről beszélsz, azért van N95-2, és N900 nálam. Az S2ben se hangszóró(normális), se kamera lencse. Az egész egy kártyalap, és ha nem lenne olyan jó oldalkiképzése, még vágna is. Kifejezetten nem szeretem a mai, átment az úthenger a telefonon irányzatot.
De valamiért az emberek mindig utánam fordulnak hogy ki ez az állat azzal a téglával, szóval nem ez a közízlés.

(#34) bagkri01


bagkri01
őstag

Hát a 920 esetén biztos sokat agyaltak a mérnökök a kinézetet illetően, a 820 meg olyan bazári kinézetű.

samsungI600>tmobile pulse>nokiaE52>se xperia mini>nexus s>acer liquid gallant duo>JiayuG3>WayteQTalk5H(MIUIbyKelzsoca)>Xiaomi Hongmi 1S>lumia 535>Lenovo A6000>Meizu M2 Note

(#35) onetri


onetri
tag

óó hát ezek nagyon bejönnek:D a 920 szürkében nagyonnagyon, de a 820 is minden színben!:D

(#36) attisx


attisx
addikt

Hát nem tudom. Valahogy nehezemre esik elképzelni, hogy a PureView-t (mégha 21mpx-re butítva is) bele lehet préselni 10mm-be. Hacsak nem edofosították ezt is... ;]

[ Szerkesztve ]

Rossz a helyesírásom?! Vedd úgy, hogy mobilról írtam... :D

(#37) mate317


mate317
tag

A 820 a 800 utódja, és egyben alsó-középosztály? Meg még vékony is? Valami nem stimmel.

(#38) Sunyi Sanyi


Sunyi Sanyi
senior tag

Egy kibaszott nagy Ipod Nano Nokiásan. ;]

[ Szerkesztve ]

(#39) buvartacsko válasza csab2 (#23) üzenetére


buvartacsko
addikt

... én is unom. 2-3 év múlva 15.6" telefonokkal fogunk mászkálni ... telefon méretben már jó ideje nem csinálnak telefonokat.

(#40) xZer0kidx


xZer0kidx
senior tag

A 920-at a 820-as hátsó kameraelrendezésével és 5+ os clearblack kijelzővel el is fogadnám... :)

(#39) buvartacsko: dehogynem, ott a Nokia 100 az telefon!

[ Szerkesztve ]

"Csak óvatosan, nehogy túl korán elsüljön az a morálpisztoly"

(#41) xlife11


xlife11
senior tag

Ez gagyi fotobolt, nem sajtófotó.lol. :U

(#42) =Mentor= válasza Psychonaut (#25) üzenetére


=Mentor=
őstag

Bemutatnak talán, de hogy csak középkategóriás lesz az is biztos...

(#43) turit


turit
tag

Nekem ezek a Nokia lumia formaterve nem tetszik. Kicsit kidomborodó üvegfelület a szélein lekerekítve fekete kerettel , a régi tv-kre emlékeztet :P

(#44) Sn00k


Sn00k
veterán

A 920-as quad core lesz ?

3njoy the Lif3

(#45) Beri78


Beri78
őstag

Na most látszik milyen szép is lett

"...a valósággal az a gáz hogy nincsen hozzá háttérzene..."

(#46) jbush válasza quailstorm (#33) üzenetére


jbush
tag

"Mintha nem én lennék a fórum egyik utolsó symbian melletti harcosa" - én is ide tartozom :U

"azért van N95-2, és N900 nálam." - én az N95-t cseréltem le az N8-ra pár hónapja, mert az én 8Gbyte-osomnak vacak volt a kamerája és az akkuja. Az N900 stimmt :DD

Kinézetre nem rosszak ezek a Lumiák...

(#47) adamssss válasza Sn00k (#44) üzenetére


adamssss
veterán

Nem, de egy S4-es snapdragon, valószínűleg adreno 320-al :K

Addig gyorsítottuk a világot míg mi magunk maradtunk le...

(#48) #06658560


#06658560
törölt tag

A 920 "sajtórender" nem a 800 széria kicsit megtuningolva? Már a 900 is sík üveget kapott, ami még ki is emelkedett a ház felületéből.

(#49) Tigerclaw


Tigerclaw
nagyúr

Ezek lennének a sajtófotók? Szerintem ebben se sajtó, se fotó nincs.

Az állítólagos 920 PV még akkor is túl gagyi, vézna, jellegtelen, ha tényleg lebutítják 21MP-re. Azért egy telefont ha azzal akarják eladni, hogy milyen komoly kamera van benne, akkor azt vizuálisan is hangsúlyoznák...ez meg olyan mintha egy tucat edof kamera lenne.

Ha a kép nem fake, akkor a Nokia húzhatja le a rolót, mert a hivatalosan tényleg bemutatott Samsung ATIV S ezt a dizájnt reggelire megeszi.

Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel.

(#50) MR007RM


MR007RM
addikt

Tudjátok Elop szerint nem a teló számít cpu és ram szal hardver stb. Az hogy érdekes változatos mindig más kinézetű, sokszínű választékot felvonultató modellek jöjjenek, hanem az ökoszisztéma, ami mindennél fontosabb nekünk. Persze mindennek számítania kell ha van fejlődés, de ezek a formatervek számomra elszomorítóak főleg hogy ez fog maradni a késöbbiekben is akármilyen umcsi lesz. A régi világ sokszínűsége, választéka jobban bejött. :((

[ Szerkesztve ]

MSI GT70, i7-4940MX (4x 4,0GHz), DDR3L 1600Mhz 32GB, 2TB SSD + 4TB HDD + 128GB micro sd, Nvidia geforce gtx 1070m 8GB (330W táp)/Xiaomi Fimi A3 drón

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.