Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) E.Kaufmann


E.Kaufmann
addikt

[link]

Le az elipszilonos jével, éljen a "j" !!!

(#2) Duree


Duree
veterán

Ez egy jó reklám volt nekik.

duree54

(#3) Graphics


Graphics
Jómunkásember

Nothing innovating....

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#4) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Kínai cég, bocsánatotkért?? Na én ezt nem értem. Szerintem ha Kínában perre vitték volna, nyertek is volna. :)

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#5) arty


arty
veterán

ez maga a kínai innováció :D

"ugyanitt hazájából elüldözött nigériai herceg aranybányájának tulajdonjogát megtestesítő NFT jegyezhető."

(#6) Sanya


Sanya
nagyúr

Jó, de olcsó lett volna, meg nem feltekerhető. Mi ezzel a baj?

3
2
1
és most a szegény XIAOMI és HUAWEI hívők márkavédelmi munkacsoportjának cáfolatai következnek:

A bortól bolondokat gondol az ember, DE A PÁLINKÁTÓL MEG IS CSINÁLJA!!!

(#7) jeni


jeni
félisten

Már megint a Kínaiak.....

(#8) b. válasza Sanya (#6) üzenetére


b.
félisten

First :
Igen mert minden kínai egyforma, és minden osztrák jódlizik és minden skót szoknyában jár.

[ Szerkesztve ]

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

(#9) bteebi válasza Duree (#2) üzenetére


bteebi
veterán

Kinek, az LG-nek vagy a Skyworthnek? És hol volt jó reklám? Európában, Amerikában vagy Kínában?

#4: Nagy igazság!

#5: Hasonló innovációhoz több cég is szokott nyúlni (még a szegény Apple is), és nem nagyon szokták/szeretik beismerni...

Cancel all my meetings. Someone is wrong on the Internet.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.