Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) burriebonz


burriebonz
tag

Hát engem annó elégé dühített hogy a legtöbb nfs-nél nem lehet, vagy csak nehezen saját zenét berakni, akkoriban jól jött volna!

(#2) Rayyy


Rayyy
senior tag

Szerintem nagyon jó ötlet, ritka, hogy death metal menjen egy játék alatt, így ez nekem örök probléma, reméljük ez megoldja.

Minden a legnagyobb render!

(#3) Lacccca87 válasza Rayyy (#2) üzenetére


Lacccca87
őstag

Talán azért mert a legtöbb játék atmoszférájába egyszerűen nem illik bele a folyamatos hörgés? ;] :P

Viccet félretéve eddig is megoldható volt, most se lessz másképp csak a lejátszót nem külön nyitod meg és halkítod le az játékba a zenét hanem a steaoverlayen indítod el a zenét.

Én inkább egy zene áruháznak örülnék, ami szerintem nagyobb üzlet is lehetne mivel a steam fut mobilon is és ott is használhatnám. Más zenés szolgáltatásba nem regizstrálok be cska azért hogy 1-2 albumot megvegyek de ha már ugyis adott a steam account és ott is vna lehetőség jó áron akkor "SHUT UP AND TAKE MY MONEY" :DDD

(#4) #65675776 válasza Lacccca87 (#3) üzenetére


#65675776
törölt tag

Egynémelyik kiadó eddigis valamilyen formában kiadta külön is a játék OST-jét. Vagy DLC formájában, vagy egy komolyabb edition-ben. Szóval aki akarta eddig is megoldotta. Sok játéknál meg ugyan mindegy, mert úgyis ott van közvetlenül valamelyik mappában mp3 vagy ogg formájában. (Ezeknél igazából a GoG marketingje gusztustalan, mert bonus contentként hivatkoznak ezekre...)

(#5) dgabor80


dgabor80
tag

Csatlakozom....a régi NFS zenéket a mai napig nosztalgiával hallgatom...de stratégiák mellé is befér... :C

„Nem kell megtenned, a túlélés nem kötelező.” W. E. Deming

(#6) Bjørgersson válasza Rayyy (#2) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Azért a játékok nagy része elég perverz lenne death metal aláfestéssel. :D

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#7) ledgeri


ledgeri
nagyúr

Én meg azt hittem, hogy saját könyvtárból, de a játékba keverten hallhatjuk vissza kedvenceinket, a helyzetre reagálva... (Talán védetnem léne) ;]

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#8) Lacccca87 válasza #65675776 (#4) üzenetére


Lacccca87
őstag

Nem játékok zenéire gondoltam.

(#9) Bjørgersson válasza ledgeri (#7) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Tényleg jobb lenne, védesd le gyorsan! :D

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#10) section9


section9
őstag

Steam OS béta és Big Picture mód kell? Lulz, ebben az esetben el is felejthetnek engem egy ideig.

(#11) Bjørgersson válasza section9 (#10) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Biztos hiányozni fogsz nekik.

;]

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#12) BazsiBazsi válasza section9 (#10) üzenetére


BazsiBazsi
aktív tag

[link]

Linkesítettem, mert nem jelent meg.

[ Módosította: #65675776 ]

(#13) Chiller


Chiller
őstag

Értem, ez komoly fícsör, enélkül nem is éltem idáig... Winampról meg társairól nem hallottak még? :U

(#14) Prof


Prof
addikt

Akkor most meg arra se lesz jo, hogy mondjuk a Steam-en meglevo jatek sountrackeket egyhelyrol inditsa es playlistbe rakja?

(#15) JanR válasza Bjørgersson (#6) üzenetére


JanR
addikt

Egy LittleBigPlanet-t kipróbálnék death metallal ;]

(#16) stratova válasza burriebonz (#1) üzenetére


stratova
veterán

Anno konkrétan az NFS Road Challenge tudott ilyen opciót: az indítást követően kicserélhetted a játék CD-jét egy általad választott audiora :)
Chiller vedd úgy, hogy ez egy a felhasználó számára a konzolokéhoz hasonló funkcionalitással rendelkező rendszer, ahol nem indíthatsz el csak akármit a játék kezdés előtt.
JanR Vagy egy FPS alatt hallgatnál rajzfilmslágereket nem? :DDD

[ Szerkesztve ]

(#17) JanR válasza stratova (#16) üzenetére


JanR
addikt

Heavy Rain alatt a kis Vuk zenéje, az is adná :D Vagy a gumimaciké, esetleg Dagobert bácsi ;]

(#18) Lomha 8V válasza stratova (#16) üzenetére


Lomha 8V
addikt

De jó is volt az az NFS. Szerintem más autós játékba közel nem tettem annyi órát, mint abba. És a Sepultura-Roots CD-m rongyos lett, mire végigjátszottam. :DDD

(#19) baratod válasza Lomha 8V (#18) üzenetére


baratod
tag

hm... NFS régi szép idők! :C

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.