Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) elithun


elithun
őstag

Na akkor álljon itt is, hogy minimum NFSUG2 vagy az első NFSMW hangulatát hozza jó grafikával, és akkor jó lesz. :DDD ;]

„Minden egyes tapasztalat közelebb visz a megértéshez.”

(#2) myckie2 válasza elithun (#1) üzenetére


myckie2
őstag

Az irányítását ne felejtsd ki! :D

(#3) elithun válasza myckie2 (#2) üzenetére


elithun
őstag

Ja igen, az is fontos. Meg még hozzátenném, hogy egy NFS Porschéra hajazó szép tájas barangolás is legyen ám! :DD

„Minden egyes tapasztalat közelebb visz a megértéshez.”

(#4) Csapoati


Csapoati
nagyúr

Ettől előre félek, hogy valami C kategóriás gagyi lesz. Ne legyen igazam, jó lenne egy Grid-féleség, csak persze tuninggal, de olyan szintű, nem full árkád fizikával.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#5) oriic válasza Csapoati (#4) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Nyilván a tudás és a technikai háttér talán adott, kérdés, hogy pontosan kik állnak a fejlesztés mögött.

Live-Die-Respawn

(#6) oriic válasza oriic (#5) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Team 6 Games csinálja a játékot, ők korábban ezeket csinálták:

[link]

Live-Die-Respawn

(#7) 3L1T3 válasza oriic (#6) üzenetére


3L1T3
addikt

Akkor valószínűleg ugyan az a motor fogja hajtani ami a Road Rage-t.

[link]

ASUS ROG STRIX Z790-E GAMING WIFI ֎ Intel® Core™ i9-14900K ֎ G.SKILL Trident Z5 RGB 64GB (2x32GB) DDR5 6400MHz CL32 ֎ Arctic Liquid Freezer III 420 A-RGB Black ֎ ASUS TUF Gaming GeForce RTX 4090 OC Edition 24GB GDDR6X ֎ SAMSUNG 1TB 980 PRO M.2 PCIe ֎ Lian Li O11 Dynamic EVO XL

(#8) oriic válasza 3L1T3 (#7) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Lehet, de a MaximumGames-nél (ők voltak ugye a Road Rage kiadója) talán jóval több pénze van a Street Tuningnak, szóval lehet hogy ha sok zsetont beleölnek, akkor valami jobb cuccot is összedobnak majd nekik. Vagy licence-elnek egy külsős motort (Frostbite-ot ;] )

Live-Die-Respawn

(#9) Stauffenberg válasza oriic (#8) üzenetére


Stauffenberg
nagyúr

Ne álmodozz, hacsak a tuning magazin kiadója nem borít bele a saját cégprofiljához mérten irreálisan sok pénzt, ne sok jóra számíts. Az már eleve megmutatja, hogy mennyi pénzt szánnak a dologra, hogy kikkel gyártatják le...

Azért nem ebből lesz egy Forza Horizon-t agyonverő #rippaulwalker NFSUG feltámadás.

Mondjuk azt sem értem minek szólok hozzá, eleve rühellem a tematikát. :D

(#10) Csapoati válasza oriic (#6) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Remek, akkor egy fullárkád fost fogunk kapni jó eséllyel. :D

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#11) atike


atike
nagyúr

Nesze semmi fogd meg jól....

(#12) SH4D0W2011 válasza Stauffenberg (#9) üzenetére


SH4D0W2011
őstag

Akkor tényleg kár volt.

(#13) PiTM0N


PiTM0N
tag

Hát, akkor álmodozok tovább egy jobbféle irányítású (DiRT: Rally ellg jó volt szerintem) NFSről. :/ csak az árkád

[ Szerkesztve ]

(#14) Stauffenberg válasza PiTM0N (#13) üzenetére


Stauffenberg
nagyúr

Az NFS Shift vonala szerintem már nem volt teljesen árkád.

De ha ilyen utcán szaladgálós, hétköznapitól a szupersportkocsiig mindent magában foglaló, kicsit szimulátorosabb jellegű játék kell, akkor Forza Horizon.

Nekem a Forza Horizon 2 a nagy kedvencem, pont azért, mert hangulatban sokat visszahoz a valaha volt legjobb Need for Speed-ből (NFS Porsche Unleashed), ott is imádtam a dél-európai szerpentineken száguldást és a vezetési modell is egy tökéletes arany középút az árkád és szimulátor között félúton.

(#15) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Sokat elmond a fejlesztőkről és a csapatról, hogy törölték a hsz-emet Twitteren, amelyben azt kérdeztem, hogy ugyanaz a motor lesz-e alatta mint Road Rage-nél... :W

Live-Die-Respawn

(#16) atike válasza oriic (#15) üzenetére


atike
nagyúr

Az komoly.

Na a játék ezek szerint minden lesz, csak az nem.... :DDD

(#17) elithun válasza oriic (#15) üzenetére


elithun
őstag

Húha, akkor annyira csökkentem az NFS-es elvárásokat, hogy az akkori grafikájukat hozza. Szerintem az kb. meglesz az eddigi munkáik alapján. :DDD

„Minden egyes tapasztalat közelebb visz a megértéshez.”

(#18) Csapoati válasza oriic (#15) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Jajj, ezek a véletlenek... ;]

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#19) oriic válasza Csapoati (#18) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Várj mindjárt megnézem, nem kaptam-e privátot tőlük, hogy sry nem direkt volt, írd le újra a hsz-ed és válaszolunk. ;]

Live-Die-Respawn

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.