Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Blyan


Blyan
félisten

Pedig engem érdekelne egy MS változat. :K

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#2) ADAM1337


ADAM1337
nagyúr

Pedig van pár nagyon jó concept kép:
[link]
[link]
[link]

Ezek közül bármelyiket elfogadnám design-re, de a legszebb a 3.

[ Szerkesztve ]

(#3) BDave


BDave
őstag

Itt még cáfolták, aztán meg megerősítették, hogy több cuccot is akarnak majd. Ezek szerint mégis csak lesz telefonjuk. Üdvözítő!

(#4) vince


vince
őstag

szép darab, a microsoft hardverek mindig is magas minőséget képviseltek

"Ha eredményesen akarunk valakit megcáfolni, bebizonyítva, hogy téved, előbb vizsgáljuk meg, melyik oldaláról szemléli a dolgot, mert arról az oldalról tekintve rendszerint igaza is van." - Blaise Pascal

(#5) Rolly válasza ADAM1337 (#2) üzenetére


Rolly
veterán

a linkeken mindegyik "telefon" ugyanúgy néz ki :) ... rosszak a linkek legalábbis nekem ...0

(#6) blueMerle válasza vince (#4) üzenetére


blueMerle
veterán

Az biztos. Főleg az 50 eurós egerem, ami már 3x járta meg a szervizt :U

(#7) Uchimata válasza blueMerle (#6) üzenetére


Uchimata
tag

Oks, így jártál. Az MS hardverek akkor is az egyik, ha nem a legjobbak.

A telefon tényleg jó útmutató lehetne a gyártók felé. Hogy etalonnak jó-e, azt azért előbb megnézném ;)

(#8) Tigerclaw


Tigerclaw
nagyúr

Szerintem csak tesztkészülék lehet szoftverteszteléshez, mert kb. olyan egyszerű, tucat a dizánja, hogy totál felesleges lenne piacra dobni.

Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel.

(#9) Воланд válasza Tigerclaw (#8) üzenetére


Воланд
titán

a kepen nem a telefon lathato. ez az oktober 29-ei esemenyre kikuldott sajtomeghivoban volt.

(An)Dante ird ki, hogy a kep csak illusztracio. :DDD

[ Szerkesztve ]

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#10) Crucio válasza Uchimata (#7) üzenetére


Crucio
aktív tag

Főleg az első szériás Xbox 360-ak.

(#11) pit stop


pit stop
addikt

Ha valóban megcsinálják egy újabb érv hogy Nokia milyen "jól" döntött ..... Tapsvihar

Oroszlánszívű Richárd - az első szívátültetés.

(#12) Glenda válasza blueMerle (#6) üzenetére


Glenda
addikt

Az én kezemben Arc Mouse van és a Diablot is bírja, pedig ott aztán igénybe van véve :)

#11:
Miért, a Samsungot mennyire zavarja szerinted a Nexus 4? Pont olyan referenciaeszköz lesz, mint a Nexusok vagy a Surface.

[ Szerkesztve ]

from r in rings where r.Owner == "Sauron" select r

(#13) pit stop válasza Glenda (#12) üzenetére


pit stop
addikt

Ne keverd a dolgokat. A WP8-nak jelenleg is van referenciamodellje - legalábbis így van beharangozva, amit a HTC gyárt - ms-nokia szövetség mellett ez is érdekes de nem ez a lényeg most.
Most viszont arról van szó, mintha google Motorolát átnevezné android phonera és egy kézből jönne hw és sw mint apple-nél vagy bb-nél. Mindamellett hogy még másoknak licencel google és ms.

Oroszlánszívű Richárd - az első szívátültetés.

(#14) RaveForce


RaveForce
veterán

amit már lehet, h a saját valamikori nokia gyáregységekben készít ;]

„egy mobilarenás topik terebélyesedésével annak az esélye, hogy valaki a samsunggal vagy az apple-el von valamilyen párhuzamot, közelít az egyhez. Kiegészítés 2017: a xiaomi is jön fel, HMD Global topikban főleg. ” RaveForce's Law

(#15) kcsa válasza pit stop (#11) üzenetére


kcsa
veterán

n+1 android gyártóként biztos jobb lenne, ahol látványosan csak a Samsung ér el valódi eredményeket...

(#16) bladegery


bladegery
senior tag

Kicsit túl hosszúkásnak tűnik nekem.

gergely-szabo.com

(#17) Retekegér


Retekegér
HARDVERAPRÓD

Ott van a Nokia, majd legyártja a Windows Nexus ( :DDD ) modelleket.

<< Heimdal >>

(#18) Воланд válasza bladegery (#16) üzenetére


Воланд
titán

[link]

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#19) Kasya válasza vince (#4) üzenetére


Kasya
nagyúr

Ez a minoseg nalam valahogy szinten elmaradt. Eger, billentyuzet tekinteteben egyarant.

(#20) pit stop válasza kcsa (#15) üzenetére


pit stop
addikt

Nem tudom hogy hol írtam, hogy Android jobb lett volna. Csak annyit írtam, hogy megérte MS alá feküdni kizárólagosan... . WP is jó, csak Nokia szemszögéből érdekes ez az egész.
De rögtön droidot kell belelátni :D :N

[ Szerkesztve ]

Oroszlánszívű Richárd - az első szívátültetés.

(#21) kcsa válasza pit stop (#20) üzenetére


kcsa
veterán

Többség azt várja :) Más alternatíva van most rögtön fiókból előhúzhatóan? iOS nyilván nem játszik...

(#22) pit stop válasza kcsa (#21) üzenetére


pit stop
addikt

Amíg Elop ottvan semmi más alternatíva, az tény.

Ha BB valóban licensz rendszerben megcsinálja BB10-et, akkor talán az. Vagy saját maguknak is voltak alapok, ami ugyan nem lehet jó csúcsra, de nem kéne 0-ra leépíteni. Ha meg Apple elindul lefele, akkor iOS-ról is lesz még szó szerintem. De ez szvsz., találgatás :)

[ Szerkesztve ]

Oroszlánszívű Richárd - az első szívátültetés.

(#23) Cyberpunk


Cyberpunk
félisten

Egyszerű dizájn, semmi csúcsa, nekem tetszik.

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#24) Воланд válasza Cyberpunk (#23) üzenetére


Воланд
titán

[link]

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#25) blex válasza kcsa (#21) üzenetére


blex
senior tag

hát a meegot fejleszthették volna tovább. az n9 jó kis telefonnak nézett ki..

(#26) catroot válasza Воланд (#24) üzenetére


catroot
veterán

Érzem, hogy ezt nem most linkelted utoljára... ;]

"I live in the weak and the wounded, Doc."

(#27) Cyberpunk válasza Воланд (#24) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Érdekes, akkor minek linkeli a cikkben.:U Na mindegy én sem olvasok mindig vissza. ;]

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#28) kcsa válasza pit stop (#22) üzenetére


kcsa
veterán

Ez tényleg mind találgatás... HA a BB licenszelhető lesz, HA... stb.
TFH te telefont gyártasz, van egy nem versenyképes, de elég jó szoftverellátottsággal rendelkező rendszered, van egy semmilyen szoftverellátottsággal nem rendelkező jópofa szoftvered, vagy választasz egy külső nagynevű cégtől egy (ugyan erőből, de várhatóan jobban ellátott) rendszert, melyiket választanád?

Az azért belátható, hogy a nokiának már nincs akkora súlya (nem volt), hogy egy szűz rendszert sikerre vigyen.

Nem rossz választás annyira ez szerintem, csak az árazás nem jó még mindig... Értem én hogy a 920 csúcsmodell, de akkor a 820at kellene 100 körülre beárazni és vinnék mint a cukrot jófajta előfizetéssel...

[ Szerkesztve ]

(#29) Воланд válasza Cyberpunk (#27) üzenetére


Воланд
titán

mert az engadget is beletette. igaz, a wsj mar nem.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#30) zord01


zord01
senior tag

Hát ez randa. Pedig láttam jó fan concepteket.

***Valaki gyártson már egy normális FeaturePhone-t!!! (9+3 gombsoros, CandBar, vékony, minőségi anyagból, 5+Mp kamera, Wi-Fi, GPS, zene, nagy akksi)***

(#31) Воланд válasza zord01 (#30) üzenetére


Воланд
titán

[link]

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#32) mukibuci válasza Воланд (#31) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

rózsát nem árulsz? (türelem, rózsát terem ;] )

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#33) blex válasza Воланд (#31) üzenetére


blex
senior tag

azért ez már kezd durva lenni.. :DDD

mennyivel jobban jártunk volna, ha egy ilyet raknak be képnek. mondjuk akkor még többen vették volna készpénznek, de legalább jól néz ki.. :P

(#34) leslie_smith


leslie_smith
aktív tag

Egész tetszetős. :)

A mobilarena nem kötelező,de "ajánlott". | Xiaomi Redmi 4X

(#35) Воланд válasza leslie_smith (#34) üzenetére


Воланд
titán

[link]

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#36) vince


vince
őstag

A fórum címét tessék kiegészíteni: Saját telefondizájnt tesztel a Microsoft [Olvasd el a #9 hozzászólást] :DDD

[ Szerkesztve ]

"Ha eredményesen akarunk valakit megcáfolni, bebizonyítva, hogy téved, előbb vizsgáljuk meg, melyik oldaláról szemléli a dolgot, mert arról az oldalról tekintve rendszerint igaza is van." - Blaise Pascal

(#37) MattM


MattM
tag

Most mégis lesz Surface mobil?

(#38) blex válasza MattM (#37) üzenetére


blex
senior tag

úgy néz ki. de persze nem 100%. az ms nem szeret beszélni az érzéseiről...

viszont azt kell hogy mondjam, hogy a kép alapján nem néz ki annyira jól ;]

(#39) MattM válasza blex (#38) üzenetére


MattM
tag

Hát nekem se nagyon tetszik

(#40) Воланд válasza blex (#38) üzenetére


Воланд
titán

elmesz te a .... :DDD

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#41) Cyberpunk válasza Воланд (#35) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Na talán holnapra meglesz a tucat link is. ;]

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#42) ng0ofy


ng0ofy
KORREKTOR

El sem olvasom, trololo: EZ egy szifón!

(kellene a szarkazmusnak valami valami nemzetközi jel, mert még a végén kitiltanak :D)

A microsoft tényleg legtöbb esetben minőségi dolgokat gyárt/gyártat. Én is az egerekre (MS 1.1a, pl) tudok leginkább gondolni, remélem csak addig amíg egy Surface-t nem fogtam kézbe :D

Persze más kérdés, hogy mennyire etikus a partner gyártókkal szemben, de úgy tűnik kell nekik egy kis noszogatás, tablet fronton is hogy belehúztak. Aztán az MS mégis megadta magát és drágábban adja a Surfacet,mint ahogy én szeretném, tehát itt sem várok sokkal többet, de tény, hogy kell a vérfrissítés, ha más nem, hát design téren a "nagy lapos tepsi képernyő" koncepciónak.

[ Szerkesztve ]

(#43) MR007RM válasza pit stop (#11) üzenetére


MR007RM
addikt

Hát persze hogy jól. :W Mostmár a Symbian-nal kijavítva még pár hibát, tarolnának. A MeeGo-ról meg ne is beszéljünk mint 2. alternatíváról. Android meg egyéb más pedig nem kell! Semmi sem kell!

(#28) kcsa: Majd mikor felvásárolják a Nokiát talán többen gyanítani fogják hogy az a sok baklövés vajon miért is volt. A részvények nagyobb része már tuti a Microsoft kezében van, talán már Elop színrelépése óta, és szándékosan teszik tönkre módszeresen. Egyre többet veszít a súlyából és értéktelenedik el pedig mindene megvan hogy egyedi sikeres cég maradjon. A pénz és a korrupció mindig diadalmaskodik mikor ember áll mindkét oldalon. A Nokia a Microsoft kezében köt ki hacsak nem történik vmi csoda pl egy palotaforradalom féle vagy Isten beleszól. :Y

Linket nem kérek köszönöm!

[ Szerkesztve ]

MSI GT70, i7-4940MX (4x 4,0GHz), DDR3L 1600Mhz 32GB, 2TB SSD + 4TB HDD + 128GB micro sd, Nvidia geforce gtx 1070m 8GB (330W táp)/Xiaomi Fimi A3 drón

(#44) Glenda válasza MR007RM (#43) üzenetére


Glenda
addikt

Ilyen csúnya dizájnnal úgysem meg sokra a Microsoft ;]

from r in rings where r.Owner == "Sauron" select r

(#45) =Mentor=


=Mentor=
őstag

Egy másik oldalon olvastam, hogy a Nokia már nem tervezi saját tablet kiadását a Surface miatt, ha ez igaz akkor csessze meg a MS. Ok egy rakás pénz adtak a Nokiának, de a kölcsönös megállapodás nem arról szól, hogy szinte mindenben a MS érdekei érvényesülnek.

[ Szerkesztve ]

(#46) fordfairlane


fordfairlane
veterán

Az egy dolog, hogy kib*sznak a Nokiával, de szerintem az eszük is elment. Nem tudnak mit kezdeni az okosteló meg tabletpiac robbanással, belekapnak fűbe fába. Ahelyett, hogy jó partnerkapcsolatot építettek volna ki telefonos és tabletgyártó hardvercégekkel, támogatták volna őket, ehelyett most kijönnek saját hardverrel, meg egy hibrid win8 bigyóval, ami szerintem annyira integrált, mint egy állatorvosi ló. Sírás lesz a vége...

x gon' give it to ya

(#47) MR007RM válasza Glenda (#44) üzenetére


MR007RM
addikt

Neki van elég pénze hogy pár kudarcot még túléljen, aztán úgyis lenyomják a torkunkon amit akarnak, főleg ha nincs más alternatíva, mert kilőtték. Szerintem fostak a Nokiától azért kavarták be oda magukat aztán beadták hogy ők a nagy megmentők meg a nagy feltalálók mint az Apple. Ja persze!

MSI GT70, i7-4940MX (4x 4,0GHz), DDR3L 1600Mhz 32GB, 2TB SSD + 4TB HDD + 128GB micro sd, Nvidia geforce gtx 1070m 8GB (330W táp)/Xiaomi Fimi A3 drón

(#48) Liudvikas válasza Cyberpunk (#41) üzenetére


Liudvikas
tag

a droidok nem tudnak olvasni ;]

(#49) #01696768


#01696768
törölt tag

Lefejtik az X8-ròl a keretet? ;] Ez még koncepciònak is vicces. (Bevallom, imàdom az ilyen tìpusù dizàjnt, de azért màr van miböl vàlasztani, ha ez emebr mindenképp ilyet akar...kivéve talàn csùcsdroid téren.)

(#50) Blyan


Blyan
félisten

Woland, hol vagy?? :)

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.