Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#14) Nordic válasza Polemius (#13) üzenetére


Nordic
Közösségépítő

Köszönöm a tanácsokat, mindig szívesen fogadtam mindenféle kritikát(legyen az rossz vagy jó), hisz a rosszakból sokat lehet tanulni, a jók pedig tovább ösztönöznek, lendületet adnak.

Magam is hasonló módon szoktam írni: megírom, aztán 1-2-hét elteltével újra elolvasom, és tökéletesítem, de ez egy hosszabb terjedelmű műnél(mint amilyen ez- kb 120 oldal),muszáj volt az egészet megírni. Először úgyis csak a nyers változat születik meg, aztán formálódik a mű teljessé, egésszé.

Egyáltalán nem baj,hogy kicsit belenyúltál...nálam talán kicsit tudatosan sikerült ilyenre, hisz amikor ezt írtam fogalmam se volt arról hogy más is olvasni fogja, csak magamat szórakoztattam vele, és nekem tetszett. :U Mivel nem egyformák az emberek mindenkinek más tetszik. Sok olyan könyv megfordult az én kezemben is, amit legszívesebben én is máshogy írtam volna(legalábbis bizonyos részeket)...
Nem mondom sokat kell még tanulnom...ezért olvasok rendszeresen. Írni is szoktam, csak nem éppen jók ezek a novellák, egyszerűen nem tudok röviden elmesélni egy történetet. Talán majd egyszer sikerül.

Azt az egyet nem érzem problémának, hogy egyszer nőnek egyszer diáknak említem, hisz tulajdonképpen mindkettő igaz rá, bár az lehet hogy csak nekem triviális... :U

Viszont azt tényleg nem sikerült eldöntenem a kommented alapján, hogy tetszett-e az írás vagy nem? :F (nem baj ha nem csak a kíváncsiságom nem hagy nyugodni:DDD )

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.