Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) sixpak


sixpak
nagyúr

Akkor ez ugyanaz mint a Smart Prime, csak a legfrisebb Androiddal?

https://www.flickr.com/photos/86396338@N05/

(#2) Kronk válasza sixpak (#1) üzenetére


Kronk
őstag

és gyengébb procival

http://totesz.myminicity.com/

(#3) batai15


batai15
félisten

Kártyásan 92..na az az okos aki itt veszi meg ..

(#4) trapi80


trapi80
tag

A voda megint telibe találta az árazást! Szokásukhoz híven. Idióták.... :(((

Üdv: Roland

(#5) janeszgol válasza sixpak (#1) üzenetére


janeszgol
félisten

Csak akkor éri meg arról váltani, ha kell olcsón az Marshmallow. Papíron az S210 hozza az S400/410 szintjét. De az a baj, hogy csak a tesztprogramokban. Dadogósabb S210 alatt a rendszer. Amúgy ha nincs Prime 6-od (hanem rosszabb) és kell olcsón az MM, akkor érdemes lehet megvenni.

Az LG K10 ezen verziója, ami hazánkban kapható, gáz. Pláne ennyiért.

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#6) Fejvadi


Fejvadi
nagyúr

Van szépen áremelés is.

(#7) sixpak válasza janeszgol (#5) üzenetére


sixpak
nagyúr

LG V10-em van, gyári MM van rajt. :)
A kisebbik lányomnak gondoltam egy ilyet, de akkor marad az elődje, azzal nincs gond, a másik lányom már majdnem egy éve használja.
Köszönöm a segítséget.

https://www.flickr.com/photos/86396338@N05/

(#8) janeszgol válasza sixpak (#7) üzenetére


janeszgol
félisten

Jaa tényleg, de hülye vagyok. Veled beszélgettem a K8 topicban. :D
Jelenleg nem tudok olyan alkalmazást, aminek nem elég a Lolli. Hátha karácsony felé lesz valami jó árajánlat is. :R

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#9) h3lios


h3lios
addikt

Ma indult 1 családi csomagos akció, ha valaki családi csomagos és telót akar venni, akkor megveheti 2 éves fizetéssel, vagy teljes áron. Utóbbiból lejöb -25k a kedvezménynek köszönhetően.

Egyszerű példa, ha van Red-ed családi csomagban, akkor elviheted a P9 Light-ot 68-ért és a red díjmentesen tartalmazza hozzá a biztosítást és nem emelkedik a 10 ezres havidíj. :)

B-tag: H3lios#2825

(#10) gusthy


gusthy
veterán

Hátööö
1GB RAM-mal és 8GB háttértárral ez nem alsó középkategória, hanem belépőszint. 2016 van.

(#11) Ashitaka


Ashitaka
tag

A vodánál megint elgurult a gyógyszer. Nem kicsit, nagyon! P9 lite drágább kártyásan mint függetlenül+azok az áremelkedések... Kíváncsi vagyok hogy a júliusban induló új díjcsomagoknál milyen árakat alkalmaznak majd.

(#12) #86973952


#86973952
törölt tag

A P9 Lite még nem kapható, csak bekerült az árlistába. Elvileg 2-3 napon belül lesz elérhető.

Prime 7 már igen, abból van készlet is.

(#13) m@xsys válasza Ashitaka (#11) üzenetére


m@xsys
senior tag

Milyen uj vodas dijcsomagok? :Y Valami bovebbet esetleg olvastal, hallottal? Valamirol lemaradtam? Erdemes lehet akkor varni...

(#14) #86973952 válasza m@xsys (#13) üzenetére


#86973952
törölt tag

Családi csomag eddig is volt, illetve nem olyan régen vezették be. Az ehhez kapcsolódó kedvezmény új, a nyári promóciós family árlista:

(#15) Ashitaka


Ashitaka
tag

m@xsys. A legutóbbi számlalevéllel minden vodás előfizető kapott tájékoztatást,miszerint a red eu,go és go+ tarifák júli 1.-vel zárásra kerülnek. Ebből gondolom, hogy lesznek majd új tarifák.

[ Szerkesztve ]

(#16) #86973952 válasza Ashitaka (#15) üzenetére


#86973952
törölt tag

Jah...elnéztem. Azt hittem a #9 hozzászólásra kérdezte.

(#17) m@xsys válasza Ashitaka (#15) üzenetére


m@xsys
senior tag

Pl. Go+ Szerzodes lejarataig hasznalhatod az alairt feltetelekkel es aron, utanna viszont emelkedik, mert nincs tarifahuseged mar, vagy mar most valtasz az EU csomagokra. Go+EU csomag eseten ugyan kicsit tobb az adat, de magasabb is az ar. Mar most is vannak uj tarikak. Az EU-sra gonolok, ami ervenybe van.

[ Szerkesztve ]

(#18) Ashitaka válasza m@xsys (#17) üzenetére


Ashitaka
tag

Nem egészen. A szerződés lejárta után is változatlan feltételekkel használhatod a már meglévő tarifádat-én is így teszem,az enyém sincs már forgalomban-de persze válthatsz is róla. Ismerve a voda ügyfélszolgálatát,ha nem váltasz jó párszor felhívnak majd és kapacitálnak,hogy válts erre meg arra mert az milyen jó lesz neked :) De persze,azt mindenki maga tudja,hogy melyik díjcsomag éri meg neki.
Azt nem tudom,hogy a tarifahűség lejárta előtt lehet e váltani.

[ Szerkesztve ]

(#19) janeszgol válasza Ashitaka (#18) üzenetére


janeszgol
félisten

Lehet váltani a hűség lejárta előtt, sőt a hosszabbítás előtt is, de a kiegészítőd (F, E, D stb) marad.
Ha te Go+ E vagy, akkor Go+ EU E leszel hosszabbításig vagy lejártáig.

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#20) tonerz válasza Ashitaka (#15) üzenetére


tonerz
aktív tag

Már kint vannak az új tarifák!
Go EU, Go medium EU, Go+ EU, ezeknek az elődjei fognak kereskedelmi értékesítésben megszűnni. Tehát új kötésben vagy szerződés hosszabbításban nem lesznek elérhetők (amióta kint vannak az új csomagok csak lista áron lehet ezekhez telót venni).
A Rednél pedig az EU+ variánsok működnek megnövelt adatforgalommal, illetve az extrába bekerült 50 perc nemzetközi irány is.

(#21) tonerz válasza janeszgol (#19) üzenetére


tonerz
aktív tag

Hosszabbítani a 21 hónap után lehet, tarifát tarifahűsség alatt is lehet váltani DE csak felfele.
Viszont ha hosszabbítasz akkor a készülék "kedvezményes árat" csak az aktuálisan kereskedelmi forgalomban lévő tarifákkal tudod igénybe venni.
Ha van készülék kiegészítő díj az természetesen nem változik, viszont a GO+ példádnál kalkuláld bele hogy az alap havidíj 1000Ft-al több GO+ EU esetén (ezért dupla net és eu roming jár pluszban).
A Redek esetén csak az adat változott felfele az EU+ variánsoknál az alap díj nem.

(#22) Ashitaka


Ashitaka
tag

Janeszgol: köszi hogy írtad,ezt nem tudtam. Bár ez nem engem hanem m@xsys fórumtársat érinti.

Tonerz: látod ez el is kerülte a figyelmemet. Bár jobban átnézve,szerintem nem alkotott nagyot a voda ezekkel az eu díjcsomagokkal.

(#23) tonerz válasza Ashitaka (#22) üzenetére


tonerz
aktív tag

Jók ezek főleg most amikor igazán beindul az utazási szezon, az emberek eléggé harapnak rá, ráadásul a kritikus net mennyiség is jó irányba indult el (ez mondjuk a redeknél érezhető leginkább).

(#24) janeszgol válasza tonerz (#21) üzenetére


janeszgol
félisten

Nekem most 28-án volt a hosszabbításom és ezért nem váltottam előbb csomagot (csak megnéztem a listát, mire lehet és ott volt a Go EU, Go-sként). A mai világban nem baj, ha nincs roaming. Jók ezek az EU-s csomagok. Sose lehet tudni és az EU-ban is használhatom a csomagban foglalat egységeimet.

Én azt szeretem a Vodában, hogy nem erőszakoskodik és pontosan számláz. Lehet hogy a másik kettőnél vannak jobb ajánlatok, de itt békén hagynak.

[ Szerkesztve ]

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#25) tonerz válasza janeszgol (#24) üzenetére


tonerz
aktív tag

csak megnéztem a listát, mire lehet és ott volt a Go EU, Go-sként

Igen az EU variáns az ami már preferált szerződés módosításkor, 150MB helyett 200MB van benne és az eu roaming.
Viszont az alapdíj 300Ft-al emelkedett, de pont ahogy írtad, ha úgy alakul akkor ki tudod használni az eu roamingot.

(#26) Halkow.


Halkow.
senior tag

Atya ég! 93k-t kérni egy P9 lite ért ami egy RR3-st se képes elvinni :W

(#27) takacsbotond válasza janeszgol (#5) üzenetére


takacsbotond
őstag

Ennyiért akkor már inkább Doogee X5 Pro. :))

Próbáltad már kikapcsolni-bekapcsolni?

(#28) batai15 válasza takacsbotond (#27) üzenetére


batai15
félisten

Na ezt a hulladék márkát én meg viszont nem venném meg. Jól mondják, olcsó husnak hig a leve..

(#29) kengyel


kengyel
nagyúr

Jók a havidíjas csomagok, de készülékárban, nem ők a legjobbak.

kengyel

(#30) takacsbotond válasza batai15 (#28) üzenetére


takacsbotond
őstag

Miért is? Semmivel nem rosszabb mint a Vodafone Smart Prime 7, sőt!

Próbáltad már kikapcsolni-bekapcsolni?

(#31) G-Guts válasza takacsbotond (#30) üzenetére


G-Guts
aktív tag

Ja, Doogee X5 Pro... a fixfókuszos pocsék kamerájával...

[ Szerkesztve ]

(#32) takacsbotond válasza G-Guts (#31) üzenetére


takacsbotond
őstag

Nem rosszabb a kamerája mint a Smart Prime 7-é, azt a baromságot meg nem tudom, hogy honnan veszed, hogy az X5 Pro kamerája fixfókuszos lenne.
Gondolom nem véletlenül kapott különösen ajánlott plecsnit a MA-s srácoktól, és nekem is volt már szerencsém megtapogatni, és nincs vele semmi probléma, ennyiért best buy!

Próbáltad már kikapcsolni-bekapcsolni?

(#33) mcs válasza takacsbotond (#32) üzenetére


mcs
veterán

A Doogee se hiába olcsó. Nekem is volt X5 Pro, és nem győzött meg. A 2 gigányi ramot leszámítva ugyanolyan ócska, mint a többi filléres csájnafon. Csúnyán torzuló ips kijelző és brutál késleltetési idejű érintőpanel.

[ Szerkesztve ]

(#34) takacsbotond válasza mcs (#33) üzenetére


takacsbotond
őstag

Ennyiért mégis mit vársz? Nyilván nem ebbe fogják rakni a legkomolyabb 4k-s ívelt SuperAMOLED paneleket.
Értem én, hogy messze nem tökéletes, viszont ennyiért egyszerűen nincs jobb alternatíva. Lehet van olyan konkurens aminek szebb a kijelzője, vagy jobb a kamerája, viszont ott meg a hardver lesz egy hulladék és teszi használhatatlanná. De cáfoljatok meg, ha tévedek! :))

[ Szerkesztve ]

Próbáltad már kikapcsolni-bekapcsolni?

(#35) mcs válasza takacsbotond (#34) üzenetére


mcs
veterán

Csak többen annyira túldícsérik a dúdzsit, mint ha valami messiás lenne. :D
Az X5 Pro tipikusan jó alapokkal rendelkező, de gyengén kivitelezett cucc. Pont a hd felbontásával nincs gondom, viszont a fényerejét annyira kevésnek véltem, hogy egy kisebb napsütésben is bajlódnom kellett néha. Most egy hulladékabb Vodafone Smart Grandot használok, és 1-2-3 füles böngészésben semmilyen sebességhátrányt nem észlelek, pedig csak egy MT6580 dübög benne 1 giga rammal. :)

(#36) takacsbotond válasza mcs (#35) üzenetére


takacsbotond
őstag

Én továbbra is azt mondom, hogyha valakinek csak ennyi pénze van telefonra, inkább vegyen használtan egy pár éves csúcsmodellt.
Pl egy LG G2-őt, vagy egy Samsung Galaxy SIV-t manapság már 30k körül megkapni hardverAprón, és azokkal nincs ilyen probléma.

Próbáltad már kikapcsolni-bekapcsolni?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.