Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) David75


David75
őstag

Nem hinném hogy wp7re ez megengedett lenne

iPhone 14 pro | Cube Acid 2020

(#2) Dare2Live válasza David75 (#1) üzenetére


Dare2Live
nagyúr

Sött googlenak se túl jó...

don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up...

(#3) RaveForce válasza David75 (#1) üzenetére


RaveForce
veterán

az LG-nek és Samsungnak már jelenleg is van saját szekciója a wp7 piacterén

„egy mobilarenás topik terebélyesedésével annak az esélye, hogy valaki a samsunggal vagy az apple-el von valamilyen párhuzamot, közelít az egyhez. Kiegészítés 2017: a xiaomi is jön fel, HMD Global topikban főleg. ” RaveForce's Law

(#4) moonman válasza RaveForce (#3) üzenetére


moonman
titán

az HTC-nek is, de az megint más, mint egy teljesen saját alkalmazásboltot nyitni. ez így hüjeség, most akkor minden készülékre nyithatunk saját áruházat és jól kompatibilis lesz minden mindennel...

(#5) RaveForce válasza moonman (#4) üzenetére


RaveForce
veterán

ebben az esetben nem annyira értem a koncepció lényegét....
bár a végeredmény gondolom a minél nagyobb lé szakítása lenne..

„egy mobilarenás topik terebélyesedésével annak az esélye, hogy valaki a samsunggal vagy az apple-el von valamilyen párhuzamot, közelít az egyhez. Kiegészítés 2017: a xiaomi is jön fel, HMD Global topikban főleg. ” RaveForce's Law

(#6) pdatech


pdatech
csendes tag

A htcsense.com -ot sokkal használhatóbbnak gondoltam, mint amennyire ma használható.

2 nap után sikerült összeszinkronizálnia 3000 kontaktot, ekkortól látszik kb, hogy hol van a telefon, de lockolni a mai napig nem tudtam a desire HD-t, csak a csengetés megy.

Sokszor elszáll, nem értelmezhető hibaüzenettel, ezért ha abból fejlődik ki az új HTC shop, még kevesebb értelmét látom, mint amúgy, mert amúgy sem sok van, de éppen lehet benne hozzáadott érték. (link)

A fő gond az, hogy a htcsense.com -hoz hasonló megoldást a Google is fog kínálni állítólag, azaz a távelérés/menedzsment megoldott lehet az összes androidon, a Marketnél jobbat nem hiszem, hogy béármely gyártó képes volna építeni, így inkább amolyan "a többieknek is van, nekünk is legyen" szemléletnek érzem ezt a saját alkalmazásbolt irányt.

kapcsolat: http://blog.pdatech.hu; http://www.facebook.com/pdatech; http://twitter.com/#!/pdatech

(#7) #16820480 válasza RaveForce (#5) üzenetére


#16820480
törölt tag

a lényege az, hogy így nem tudja felügyelni az MS, hogy milyen programok kerülnek fel a alkalamzásboltba.

(#8) erdoke válasza #16820480 (#7) üzenetére


erdoke
titán

Bizonyára Google-t akartál írni, mert a Microsoftnak semmi köze az új androidos alkalmazásbolt hírhez. Lesz Verizon, HTC, meg még ki tudja hány boltocska, ha a jelenlegit ellepő szemétben véletlenül nem veszik el az ember. Alig várom, hogy a WP7 bótban is 50e fölé kerüljön a sok hulladék száma (bár legalább a háttérképeket és a csengőhangokat nem számolják bele), és végre én is "élvezhessem" ennek áldásos hatását.

A legjobb aláírás a héten

(#10) erdoke válasza moonman (#9) üzenetére


erdoke
titán

Azóta már 2000-ről beszélnek. Én limitálnám az alkalmazások számát 5-10e-ben, és az alsók helyére engednék csak újakat. Illetve alulról mindig vágnám ki a legkevesebbet letöltötteket (vagy legrosszabb véleményeket kapókat) valami Marketplace B-be.

A legjobb aláírás a héten

(#11) David75 válasza erdoke (#10) üzenetére


David75
őstag

Az iphone-os tapasztalatok alapján nem rossz elgondolás ott csillagal lehet értékelni az appot.Namost az 1-2 csillagosokat ki lehetne vágni...

iPhone 14 pro | Cube Acid 2020

(#12) Kumite válasza erdoke (#10) üzenetére


Kumite
aktív tag

Úgy tudom, hogy erre annak idején a Super Nintendo-nak volt egy nagyon jó policyje. Megszabták, hogy egy évben, egy kiadó, hány játékot adhat ki maximum SNES-re. Ezek után találd ki, hogy a licensz díjakat fingásra költöd, vagy Zeldára... ;)

NES szabályzat:
"Nintendo also had strict third-party programming policies for many years: if you programmed for Nintendo, you only programmed for Nintendo. This policy helped kill off most of the NES's early competitors, like the SMS. Companies were also limited to releasing two games a year, and Nintendo manufactured all NES cartridges themselves to control production (this hurt them greatly during the 1988 chip shortage, and the practice was discontinued in 1990)."

Bár pár pontban biztos fellépne ma már a versenyhivatal, de ahogy a meglévő példa is mutatja, sikeres szabályozás volt mind a Nintendo, mind a játékminőségek terén.

(#13) moonman válasza erdoke (#10) üzenetére


moonman
titán

inkább rating alapján szelektálnék, mert egy alkalmazás lehet, hogy kevés embernek kell, de nekik elengedhetetlen és nagyon hasznos.

#12: WP7-nél is :)

- Annual registration fee of $99
- No limit to the number of paid apps submitted 5 free apps per registration, $19.99 each

és ha jól tudom az appok minimális ára is meg van szabva.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.