Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) tdd587


tdd587
őstag

Király. Remélem nehezítenek is a játékon, az alapjáték valahogy unalomba fulladt a vég nélküli hentelésben.

Life is too short for boring Hi-fi. Danes don't lie.

(#2) D1Rect


D1Rect
félisten

Volt valami gixer ezzel a játékkal, nem emlékszem mi, de inkább megvárom a Dio3at.

(#3) Nunder


Nunder
őstag

Uhh akkor gyorsan be kéne szerezni a simát is, mert szeretem az ilyen kiegeket. Fable2-t nem tudják már kiadni PC-re az idegel kicsit. De a DiabloIII-ig el kéne ütni valamivel az időt. :U Hja hiszen ott a StarCraft 2 :C

“It's the job that's never started as takes longest to finish.” // blackbird3dworks.hu

(#4) tdd587 válasza D1Rect (#2) üzenetére


tdd587
őstag

Millió buggal indított. Utána már csak az, hogy unalmas lett, mert kihívás zéró.

Dio3 meg szerintem jövőre sem lesz még sehol.

[ Szerkesztve ]

Life is too short for boring Hi-fi. Danes don't lie.

(#5) D1Rect válasza tdd587 (#4) üzenetére


D1Rect
félisten

Ha minden igaz, idén SC2, jövőre valami WOW cucc vagy D3. Vagy valami ilyesmi rémlik.

[ Szerkesztve ]

(#6) Vistaboy


Vistaboy
veterán

Remélem, hogy az Underworld (A Sacred első részének kiegészítője) mintájára lesz benne új játszható karakter is - vagy el lehet kezdeni mindjárt az új helyszíneket a régi végigvitele nélkül is. ;) Mert ugyan én már végigvittem kétszer is, de a mentéseim nincsenek meg, így akkor hosszú lenne megint a legelejéről kezdeni. :DDD

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

(#7) tdd587 válasza Vistaboy (#6) üzenetére


tdd587
őstag

Új karakter biztos lesz benne, az mindig jól mutat a borítón... meg gondolom a térkép is bővülésen fog átesni.

Life is too short for boring Hi-fi. Danes don't lie.

(#8) Vistaboy válasza tdd587 (#7) üzenetére


Vistaboy
veterán

Az nagyon jó lesz, bár az eddigi teljes térképnek is még csak kb. a felét fedeztem fel. :DDD

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

(#9) tdd587 válasza Vistaboy (#8) üzenetére


tdd587
őstag

Igen, nehéz csak úgy barangolni, mivel minden bokornál öten állnak fejszét/agyarat lóbálva. Pedig rengeteg látnivaló van amúgy odakint, a kedvencem a mezőn néha előbukkanó kéken világító csövek a föld alól, amiről persze szinte semmit nem tudunk meg. A helyieket kikérdezve (klikk a szörnyre) általában félreértik a kérdést és tűzlabdűával/karddal kell őket megállítani, nehogy megöleljenek örömükben... a jó turista persze holtig tanul.

Life is too short for boring Hi-fi. Danes don't lie.

(#10) Vistaboy válasza tdd587 (#9) üzenetére


Vistaboy
veterán

Ja, egy idő után unalmassá válik, hogy két lépést sem tudsz megtenni anélkül, hogy mindenhol ellenfelekbe ne botlanál. :( Pláne hogy majdnem mindegyik bajnok, és alig-alig dobnak jó cuccot, csak piát.

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

(#11) Vistaboy


Vistaboy
veterán

Időközben egy német oldalon megjelent pár részlet a kiegészítőről. Mivel nem beszélem az árja nyelvet, ezért arra kérném azt, aki érti hogy miről van szó, hogy fordítsa le:

Sacred 2: Ice & Blood tények.

Az új kasztról, a Sárkánymágusról van benne szó - sajnos hímnemű, szegény feminista lelkem romokban hever :DDD -, plusz vannak benne megjelenési dátumok, állítólag augusztus 28.-áról, de mivel nem értem, ezért lehet hogy nem a kiegészítőre vonatkozik. :F

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

(#12) tdd587 válasza Vistaboy (#10) üzenetére


tdd587
őstag

Lehet valami olyan hátast kellene bevezetniük, amivel magasan lehet röpködni a táj felett, legalább korábban már bejárt területeken. Bár valószínűleg abból gyorsan crash lenne a nagy látómező miatt... szerintem ebben a motorban nincsenek felkészülve ilyesmire, ez nem a crysis, ahol ellátni a sziget túloldalára.

Szerk: azóta sem jelent meg sehol máshol a hír, a német meg nekem sem a kenyerem...

[ Szerkesztve ]

Life is too short for boring Hi-fi. Danes don't lie.

(#13) tdd587


tdd587
őstag

Eddig ennyit tudni:

With "Ice & Blood", SACRED and action RPG fans can look forward to an elaborate new development with numerous new features, promising many additional hours of exciting gaming fun, and adding to the value and replayability of the original game.

The expansion introduces the Dragon mage, an additional main character, as well as interesting quests and stories that whisk the player away to new adventures in Ancaria. Moreover, the add-on contains two new, unique locations and previously unknown enemies, who will challenge action RPG gamers with unique tactics of their own.

Add to that new in-game items for each main character of "SACRED 2 – Fallen Angel", and plenty more useful, innovative features. "Ice & Blood" requires an installation of the original game.

[ Szerkesztve ]

Life is too short for boring Hi-fi. Danes don't lie.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.