Hirdetés

2024. március 28., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Egyszer már feltetted a kérdést. Figyelmen kívül hagytad tanácsomat, ráadásul nem érted be az okosabbak érveivel. Törölted a bejegyzést.
Gondolod, hogy most rohanni fognak a guruk, hogy privát blogodban válaszolják meg kérdésedet?

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#2) Dluinet


Dluinet
nagyúr

Amit keresel az LCD kijelzős táblagép, amiről nem jó olvasni.

ezen a két helyen biztos kapsz választ:
E-book olvasók
Milyen ebook readert/tabletet vegyek?

[ Szerkesztve ]

"Mindig is első szerettem volna lenni!" - II. János Pál pápa

(#3) Gergő_


Gergő_
őstag

Oké, akkor még egyszer, ez könyvolvasásra egy rakás szar.

(#4) sacika10 válasza Vakegérke (#1) üzenetére


sacika10
csendes tag

Most mi bajotok van? És ha feltettem ezt a kérdést már egyszer akkor mi van... Azt csinálok amit akarok... És a prestigio PER3274B az egy ebook olvasó és nem egy LCD kijelzős táblagép... És nem egy rakás szar olvasásra, mert arra találták ki hogy olvassunk rajta... -.-" És hol tegyem fel a kérdést ha nem itt? NAGYOKOS!

(#5) Dluinet válasza sacika10 (#4) üzenetére


Dluinet
nagyúr

Az a gond, hogy meg sem közelíti az ebook vagy a könyv láthatóságát, ami az egyik legfőbb szempont.
Ilyen alapon egy 7000Ft-os CNS GPS-en is olvashatnál könyvet.
De itt egy videó a különbségről, nézd meg mit lehet látni.

"Mindig is első szerettem volna lenni!" - II. János Pál pápa

(#6) sacika10 válasza Dluinet (#5) üzenetére


sacika10
csendes tag

És mi van akkor ha tükröződik?? Öcsém ha neked ez baj akkor a te bajod, de tudod mit jelent az hogy TFT kijelző?? És az E-KÖNYVET nem csak olvasásra akarom használni... És ha meg eink kijelzőset veszek az jóval drágább és nem tudok rajta filmet nézni...

(#7) greenity


greenity
aktív tag

Nem értek a táblagépekhez sem az ebook olvasókhoz ilyen szinten, de! ezt a stílust nem engedném meg magamnak, amit te teszel. A fórum megbecsült tagjaival szemtelenkedsz!

"Egy mosolynál jobb a több"

(#8) Gergő_ válasza sacika10 (#6) üzenetére


Gergő_
őstag

az a drága amit semmire sem tudsz használni.
ha tényleg filmeket akarsz rajta nézni, leeht hogy neked ez a megfelelő, de 5 oldalt nem olvasnék egy ilyen vackon. Eddig talán 3000 oldalt olvastam az einken és nem kellett szemüveget vennem, ez nagyban köszönhető annak hogy nem tft háttérvilágításos okosság.

(#9) Vakegérke válasza sacika10 (#4) üzenetére


Vakegérke
veterán

Egyszer már mondtam, hogy hol lenne érdemes feltenned kérdésed. Most kaptál két újabb linket. Csak rá kell kattintanod a piros szavakra, és már célnál is vagy.
Egyébként úgy tűnik, hogy a válasz már ott van a fejecskédben, és eszed ágában sincs hagyni, hogy a hozzáértők meggyőzzenek tévedésedről.

Megjegyzem az általad használt hangnem arra utal, hogy a nickedben lévő 10-es szám az életkorodat jelzi.

További kellemes fórumozást kívánok.

[ Szerkesztve ]

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#10) sacika10 válasza Vakegérke (#9) üzenetére


sacika10
csendes tag

A nickememet már 10éve csináltam, pontosabban 11. És mi közöd hozzá h mi a nicknevem? mindenhol ez a felhasználó nevem, mert ezt szoktam meg. és én a te nicknevedböl arra következtetek h te meg vak vagy! -.-" ez az oldal egy rakás szar, semmire nem jó, csak h felidegesítsen -.-

(#11) sacika10 válasza greenity (#7) üzenetére


sacika10
csendes tag

greenity! engem nem érdekel! 1 nem is szemtelenkedek, csak nekik nincs igazuk. 2 mi közöd hozzá?

(#12) Vakegérke válasza sacika10 (#10) üzenetére


Vakegérke
veterán

Váljon kedves egészségedre indulatoktól fűtött kirohanásod. :)

Úgy gondolom, csodálatos egyéniségedhez nem illő, hogy leereszkedj közénk.

Szerk: Te valami góré vagy? Esetleg egy elnyomott alkalmazott?

[ Szerkesztve ]

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#13) sacika10 válasza Vakegérke (#12) üzenetére


sacika10
csendes tag

le vagy sz*rva!

Szerkesztve: gondolom, te neked az életed abból áll hogy másokat csesztetsz és nem tudom ki vagy de ez levirít, hogy egy " nem törődöm a másikkal" féle ember vagy - már ha ember vagy - én a kérdésben nem azt kértem, hogy hová írjam a kérdéseimet, hanem azt hogy akinek személyes tapasztalata van a Prestigio PER3274B ebook olvasóról azt írja le, és megköszönném, ha eltűnnél!!

(#14) Vakegérke válasza sacika10 (#13) üzenetére


Vakegérke
veterán

Megtisztelsz. :)

No, szóval előző alkalommal én csak annyit mutattam, hogy hol lenne érdemes érdeklődnöd. A fórumtársak pedig egyértelműen megmondták, hogy az az izé nem alkalmas a célra.
Törölted az írást. Aztán újra feltetted a kérdést.
Mire számítottál?

Elmondhatja bárki, hogy hova érdemes fordulnod kérdéseddel, semmibe veszed tanácsát. Elmondhatja bárki, hogy az az izé nem frankó, nem tud meggyőzni.
Akkor minek érdeklődsz?

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#15) sacika10 válasza Vakegérke (#14) üzenetére


sacika10
csendes tag

De mért nem alkalmas, mert ha te nekem megmondod hogy mért szar akkor elhiszem, de azért meg tükröződik a képernyője az nem nagy baj, meg amugy is szemüveges vagyok... tehát sokat nem árthat. :D

(#16) Vakegérke válasza sacika10 (#15) üzenetére


Vakegérke
veterán

Lám, tudsz te békülékenyebb is lenni. :K

Kérlek, olvasd el újra (#5) Dluinet és (#8) Gergő_ véleményét. Ha ezek után is meg akarod venni, ám tedd nyugodt szívvel.

Közben utánanéztem, feltetted a kérdést szakmai topicban is. A választ ne véld ellenségesnek, visszautasítónak. Ott a kereső jobbra fent, bezongorázod, hogy Prestigio PER3574B, OK, és máris kapsz egy halom találatot. Ha egyedül nem jössz rá, hogy mit kezdj velük, szívesen segítek. :)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#17) sacika10 válasza Vakegérke (#16) üzenetére


sacika10
csendes tag

De sosem tudom mi az a topic... :D hogy jutok oda?

(#18) greenity válasza sacika10 (#17) üzenetére


greenity
aktív tag

Dluinet linkelt neked , piros színnel látszik, kattints rá és ott is vagy.
Topic alatt jelen esetben azt értjük, hogy bizonyos témakörben beszélgetnek a fórumozók.

"Egy mosolynál jobb a több"

(#19) sacika10 válasza greenity (#18) üzenetére


sacika10
csendes tag

Ahha! Köszi :D :))

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.