Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) robyeger


robyeger
addikt

ehhez a hihetetlenül jó alap sztori megfilmesítéséhez legalább akkora technikai és pénzbeli beruházás kellene, mint James Cameron Avatar filmjéhez, én igazán csak akkor lennék nyugodt, habár kétségtelen egy Csillagkapu szintű sorozattal is megelégednék... :B

Keresem a 9th Company: Roots Of Terror játék magyar feliratos változatát,mindenféle megoldás érdekel; Intel Pentium-D940/''C1''stepping/ (1.3V-200x16) @ (1.43V-333x12) 4Ghz

(#2) Dyno


Dyno
veterán

Azta, erre nagyon kiváncsi leszek, szerintem ide az angol szinkron nem kell ez így oroszul az igazi, baromira hangulatos lenne.

(#3) capulet75


capulet75
addikt

Nagy zsirság lesz ha rendesen megcsinálják.Az orosz duma maradhatn sztem, felirat is jó lesz, olvasni meg tudunk.A stalker a leghangulatosabb pc game. :K

Intelligencia kell ahhoz hogy egy ember belássa a tévedését. És gerinc, hogy be is ismerje.

(#4) h-yle


h-yle
addikt

Jó szarnak tűnik. Azaz fanmade szinten király, profi szinten gyengusz. Sci-fi-t (mást sem) nem egyszerű zsebpénzből csinálni.

Talent is over rated, get back to practice. - Jeremy Piven

(#5) Sanyix


Sanyix
őstag

hét ehhez több cgi kéne... pl hogy csinálnak blowoutot? Rádobnak egy piros lepedőt a kamerára? :DD

szövegértelmezés, az ÉRTELMEZÉS a fontos, mert az olvasás mindenkinek megy, de az ÉRTELMEZÉS már komoly probléma a magyaroknál. Gondold ezt át mielőtt marhaságot írsz...

(#6) hülyegyerek válasza robyeger (#1) üzenetére


hülyegyerek
addikt

Na ott lenne megb@szva az egész ,ha egy holivúdi kókler pénzhajhász rátenné a kezét. Cameron S.T.A.L.K.E.R. verziójában biztos lenne egy fiatal nagymellű női-stalker is ,akivel persze végig szemegetne a főhős , meg teljesen egyértelműen párhuzamot lehetne vonni valamelyik indiános , vagy holokausztos filmmel......Na eddig remélem nem süllyed a kedvenc sztorim / játékom.

hardverek × telefonok × autómobilok ¤ Mazda 6 GJ CD175 * Ceed JD

(#7) House M.D


House M.D
tag

Tipikus ZS kategória a trailer alapján...

"A zenészek nem mennek nyugdíjba, egyszerűen abbahagyják, ha már nincs bennük több zene." /Louis Amstrong/

(#8) - = Zk = -


- = Zk = -
félisten

ajha :Y....
szeretettel várjuk. remélem nem ezzel pótolják az új stalker játékot :C

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#9) Enton


Enton
addikt

Az ötlet király!
Reméljük men fog kifulladni 10 rész alatt.
Mindenképpen várós még ha ZS kategóriás is. :K

"mert gyakorlatilag megszámolhatatlan mennyiségű papucsállatka használ gazdatestként internetezésre humanoidokat és ez követhetetlen."

(#10) jegenye77


jegenye77
addikt

Szerintem is ez zs kategóriás.
Viszont Én el tudnék képzelni egy AVATAR szintű filmet a STALKER szoriból.Szvsz lehetne egy ütős mozit csinálni belőle.

[ Szerkesztve ]

Sok ember azt hiszi, hogy az anyukája méhéből csúszott ki, mint valami szépséges medúza, de a bajnokok tudják, hogy az apjuk t?kéből jöttek!

(#11) bLaCkDoGoNe


bLaCkDoGoNe
veterán

Ez rettenetesen rossz, mintha egy pár rajongó bohóckodta volna össze egy videókamerával.

"«Fuck does Cuno care?» The boy turns to you. (He doesn't care.)" [+] "The parasite makes nothing for itself. Its only tools are taxes and tithes meant to trick you into offering what it has not earned. In Rapture we keep what is ours." [+] 

(#12) hülyegyerek válasza jegenye77 (#10) üzenetére


hülyegyerek
addikt

A STALKER ütős, az Avatar meg nyáltenger. Ennyi.
No flame.

hardverek × telefonok × autómobilok ¤ Mazda 6 GJ CD175 * Ceed JD

(#13) Sicilian


Sicilian
addikt

Már mindenből.... :F

nothing is true everything is permitted..

(#14) Janika!2


Janika!2
aktív tag

Ez jó hír!Remélem nem b@szarintják el az egészet.... :U

It's In Your Nature To Destroy Yourselves

(#15) emre


emre
veterán

Igen, mindenből.

Sajnos a forgatókönyvírók kifogytak a sci-fi ötletekből. Az össze novellát, képregényt megfilmesítették. A filmekből játékok, a játékokból filmek születtek.
Ez van, tudomásul kell venni.

Mindettől függetlenül már alig vártam, hogy valaki lecsapjon a témára, és ha ezt a ruszkik csinálják abból nagy baj nem lehet. (lásd.Éjszaki őrjárat )
Azt hogy a termést a Hollywood tömeggyártásán nevelkedett nemzedék gyomra esetleg nehezen fogja megemészteni nem nagyon érdekel. :N
Bízok benne hogy a megfelelő kezekbe kerül a dolog.

Az előzetes szerintem jó, nálam teljesen visszajön a játék feelingje. Azt hogy kicsit dokimentalista jellege van direkt jót tesz neki. :K
Az effektekre azért én is kíváncsi leszek hogy oldják meg.

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#16) Kaiku válasza robyeger (#1) üzenetére


Kaiku
senior tag

Az lehet, de csak a lóvé nem elég! Véleményem szerint az amerikai akció filmek csak a látványról, túlpörgetett akciókról szólnak. Történet gyakorlatilag 0.0

(#17) Kaiku


Kaiku
senior tag

Remélem a szokásos ismert amerikai színészek sem fognak játszani benne. Igazi, orosz, ukrán arcokkal sokkal hitelesebb lenne.

(#18) Dyno válasza jegenye77 (#10) üzenetére


Dyno
veterán

Na csak Avatar ne legyen mert annak nulla a storyja.Ugyan csak no flame, de nem is tudom mért hasonlítjátok ahhoz....

(#19) westcoastog


westcoastog
veterán

Szerintem jobb volna soc-ból egy kb 2-órás film, mint egy sorozat. A játék imádójaként várom azért a sorozatot is, csak el ne szúrják, remélem a gsc is aktívan részt vesz a készítésében és nem csak a jogokat adja el a filmeseknek. :)

(#20) jegenye77 válasza Dyno (#18) üzenetére


jegenye77
addikt

Annyi értelem szorult belétek hogy az már fáj. :O
Én úgy értettem hogy egy Avatar méretű produkcióban elég szépen meg lehetne csinálni a filmet.Nem hogy olyan legyen mint Avatar! :W

[ Szerkesztve ]

Sok ember azt hiszi, hogy az anyukája méhéből csúszott ki, mint valami szépséges medúza, de a bajnokok tudják, hogy az apjuk t?kéből jöttek!

(#21) jegenye77 válasza hülyegyerek (#12) üzenetére


jegenye77
addikt

Neked is szól az előző!

Sok ember azt hiszi, hogy az anyukája méhéből csúszott ki, mint valami szépséges medúza, de a bajnokok tudják, hogy az apjuk t?kéből jöttek!

(#22) SzlobiG


SzlobiG
félisten

Trailer alapján nem minőségi cucc lesz, pedig a sztori meglenne hozzá, hogy egy nagyon jó sorozatot csináljanak.:U

(#23) Dyno válasza jegenye77 (#20) üzenetére


Dyno
veterán

Rendben hogy nagy produkció miegymás, de inkább kevesebb látványos elem és faszább story....

Sorozat szerintem frankó ötlet mint egy nagy film, csak nehogy elfarsuljon a hangulata....

(#24) jegenye77 válasza Dyno (#23) üzenetére


jegenye77
addikt

:W :W :W A fasza story már adott nem????Mivel a STALKER-ről van szó!!!

Sok ember azt hiszi, hogy az anyukája méhéből csúszott ki, mint valami szépséges medúza, de a bajnokok tudják, hogy az apjuk t?kéből jöttek!

(#25) Dyno válasza jegenye77 (#24) üzenetére


Dyno
veterán

Mit idegeskedsz?Írtad hogy olyan nagy produkció mint az Avatar, arra egy pillanatig nem gondolsz hogy valaki nem tartotta azt a szart annak, meg rendben hogy sci-fi, de elég különböző kategória, továbbá ez egy rohadt sorozat lesz nem nagy film, már nem ugyan az...
Továbbá rendben adott a téma hogy a STALKERről szól csak mivan ha ilyen nevetséges dolgokról fog szólni, erekjék keresgélése mi egymás és a környezet már nem olyan lesz mint a játék, nem lesz emg a hangulat, az a nyomott lesújtó hangulat ami az egészet széppé teszi.most már így világos??? ;)

(#26) Worker


Worker
aktív tag

Hát, nem az év trailere, de én bizakodóan tekintek előre :)
A jó sztori és a kib*szott ütős környezet adott, csak ne k*rják el a továbbiakat.

Igazából ebből nem is kell angol szinkron, a játékban is jók voltak az orosz dumák, vagy a jellegzetes "orosz-angol átmenet" :D

Amúgy 0:54-nél a trailerben a sniper nem olyan, mint Strelok? ;)

"To them... You're just a freak... Like me!" - Joker

(#27) mickemoto válasza Worker (#26) üzenetére


mickemoto
őstag

Kedvenc játékom a Stalker, de köszönöm,erre nem vagyok kíváncsi. :(

(#28) jegenye77 válasza Dyno (#25) üzenetére


jegenye77
addikt

Jól van barátom.Elbeszélünk egymás mellett de nem baj.
PEACE!!!

Sok ember azt hiszi, hogy az anyukája méhéből csúszott ki, mint valami szépséges medúza, de a bajnokok tudják, hogy az apjuk t?kéből jöttek!

(#29) tobal


tobal
tag

Én vagyok itt az egyetlen aki látta a Stalker filmet? Tarkovszki filmjében nem volt látványos CGI, mégis átjött a hangulat, meg a mondanivaló. Olvassátok el a könyvet is, érdemes.

(#30) emre válasza tobal (#29) üzenetére


emre
veterán

nem hiszem, én is láttam :)
meg ez is jó kis dokumentumfilm ;)

[ Szerkesztve ]

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#31) MPowerPH


MPowerPH
félisten

Nem tudom. De piszok jó a sztori, már magáé a játéké, vegyük akármelyik részét. A hangulat máig leutánozhatatlan, ez az amiért ez a játék annyi embert hódít.
Én filmet csináltam volna belőle. Mert miért ne? Van régi eredeti Stalker film, ami igaz kicsit más, és elég nehéz is... De egy Avatar után ez nem lenne probléma. Ott a nulla sztoriból is tudtak egy filmet kreálni, ami nagy sikert hozott, csak jó díszlet kellett hozzá. Egy ilyen Stalker film, a játék alapjaira építve minden eddigi kategóriában rekordokat döntene, nekem az a véleményem, persze az Avatar költségvetésével. És itt még csak helyszíneket sem kell kreálni, az eredeti Zónában is lehet forgatni.

Don't Tread On Me

(#32) robyeger válasza MPowerPH (#31) üzenetére


robyeger
addikt

én egy millkáért se mennék be a Zónába, de kívánom válljon a színészek egészségére :DDD
(szerintem némi spéci gyomírtóval megoldható a helyszín)

[ Szerkesztve ]

Keresem a 9th Company: Roots Of Terror játék magyar feliratos változatát,mindenféle megoldás érdekel; Intel Pentium-D940/''C1''stepping/ (1.3V-200x16) @ (1.43V-333x12) 4Ghz

(#33) Kaiku válasza tobal (#29) üzenetére


Kaiku
senior tag

Azért az nem teljesen ugyan az mint a játék. Nyomasztónak nyomasztó, de kb ennyi.

(#34) Kaiku válasza MPowerPH (#31) üzenetére


Kaiku
senior tag

k az a baj, hogy a sok butának, csak a látvány meg a gagyi 3D-kell, még akkor is ha nem az. A jó történetet nem is díjazzák mert azon esetleg már gondolkodni kellene. :(((
Ezt teszi a BB, VV és a többi "kultúr" műsor.

(#35) Kaiku válasza MPowerPH (#31) üzenetére


Kaiku
senior tag

Akkor az első részek tele lesznek grafikai hibával meg akadni fog mint állat :)) :DD

(#36) Ari18


Ari18
őstag

Szinkron maradjon csak orosz, viszont egy magyar felírat sem ártana mellé. Várós nagyon

(#37) Vladi válasza emre (#15) üzenetére


Vladi
nagyúr
LOGOUT blog

Megkésve de megjöttem. :D

Egyetértek. Többnyire. Azért a költségvetésért nem érdemes aggódni. Végül is nem kell sok díszlet. Az ex-SU-ban van elég elhagyatott ipartelep stb. Mivel ezek egy kaptafára épültek simán össze lehet vágni a játék helyszíneit.

A fegyókészletet összedobják az orosz rajongók. :DDD Pár tehetséges fiatal orosz színész kell, egy jó producer és kiváló író és kész. Hajrá, hajrá. :DD

Nem félünk! Nem félünk! Itthon vagyunk e földön. Nem félünk! Nem félünk! Ez nem maradhat börtön!

(#38) maszi99


maszi99
őstag

Szenzációs az ötlet, és nagyon el sem lehet szúrni, ha 1 kicsit is a játék sztorijára épűl, és nem nagyon térnek el tőle :C
Igen is már elég az amcsi katasztrófa dömpingből, most valami újat is be lehetne mutatni az oroszok részéről, Hajjrá :))
Az egyetlen lövöldözős játék ami le is kötött, és nem tartottam agyatlannak, sőt tele jobbnál jobb ötletekkel, amik nem minden játékban megtalálhatóak :C
A feeling-je pedig leírhatatlan élmény számomra :R :R :R

http://gamepod.hu/teszt/nadirim/mult.html

(#39) capulet75


capulet75
addikt

Röviden és tömören:

Intelligencia kell ahhoz hogy egy ember belássa a tévedését. És gerinc, hogy be is ismerje.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.