Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) SteeWe


SteeWe
aktív tag

Nagyon jól néz ki, várom :K

(#2) Misi 007


Misi 007
Közösségépítő

A vonatos képek ütnek!
Azt viszont nem értem hogy lassan megjelenik a játék és szinte semmit se lehet tudni róla!
Érdekelne mondjuk hogy magyar szinkronnal érkezik-e?
Bár már egy előrendelésnek is tudnék örülni...

(#3) Lauda


Lauda
félisten

Talan a jatek kepeken nem annyira romosak az epuletek es a vagon se. :F

(#4) CptMisi


CptMisi
őstag

szépen megcsinálták :C

You reap what you sow, Artyom: force answers force, war breeds war, and death only brings death. To break this vicious circle one must do more than act without any thought or doubt.

(#5) Atom_Anti


Atom_Anti
senior tag

Sajnos elég gyengének tűnik a valósághoz képest, de ettől még lehet jó játék.

(#6) Adams007


Adams007
tag

Szerintem nagyon jól néznek ki a képek, várom már a megjelenést :)

(#7) Jhonny06


Jhonny06
veterán

Anno a Crysis-ról is voltak ilyenek és nem csalódtam, remélem most se fogok. Szépek! :R

(#8) CptMisi válasza Atom_Anti (#5) üzenetére


CptMisi
őstag

egyáltalán nem gyengék szerintem...

You reap what you sow, Artyom: force answers force, war breeds war, and death only brings death. To break this vicious circle one must do more than act without any thought or doubt.

(#9) proof88


proof88
addikt

Jók ezek és azt se felejtsük el, hogy ezek csak képek, a hangok, zene, élőlényeg és a sztori összegyúrva nagyon jó lesz szerintem, ha az előző részek olyan jók voltak! :K

(#10) Atom_Anti válasza CptMisi (#8) üzenetére


Atom_Anti
senior tag

Nézd meg a legutolsó képet! Bőven lehetne javítani a részleteken sztem. És kár hogy nem a valóságos terepet modellezik be, hanem csak átvesznek néhány elemet.

(#11) darkarthur


darkarthur
senior tag

Szép a render! Élőben si szívesen megnézném ezeket a helyszíneket :U

Samsung S23 Ultra 5G

(#12) CptMisi válasza darkarthur (#11) üzenetére


CptMisi
őstag

én is megnézném egyszer :K

You reap what you sow, Artyom: force answers force, war breeds war, and death only brings death. To break this vicious circle one must do more than act without any thought or doubt.

(#13) mad1


mad1
veterán

Rohadt nagy gepigenye lesz,ahoz kepest nem valami szep,viszont a modellezes nem rossz.

Ne szemetelj ! = Steam

(#14) twollah


twollah
nagyúr

A Crysis azert jobb...

(#15) edward2


edward2
addikt

uj STALKER? miért most hol tartunk? vagy mivan? én leragadtam egy stalkérnél kb 3 évvel ezelőtt :S

(#16) fekeandras


fekeandras
őstag

"Néhány képen láthatjuk a való életetés a S.T.A.L.K.E.R.-t egymás mellé helyezve."

Kimaradt egy szóköz.

(#17) CptMisi válasza mad1 (#13) üzenetére


CptMisi
őstag

nem hinném, hogy akkora gépigénye lenne...van már hivatalos?
Érdemes elolvasgatni, képek is vannak

[ Szerkesztve ]

You reap what you sow, Artyom: force answers force, war breeds war, and death only brings death. To break this vicious circle one must do more than act without any thought or doubt.

(#18) Markoka1993


Markoka1993
tag

Én már a cod 4 ről is láttam ilyen képeket.
Kép
Kép
Kép

[ Szerkesztve ]

live gt: Markoka1993

(#19) frame>24 válasza edward2 (#15) üzenetére


frame>24
addikt

Hát vót egy ún. Stalker Clear Sky, ami az első rész előzményeit feldolgozó komplett game, és most jön ez :) :DDD

▏▎▍▋▊▉ "I would never go bungee jumping. A broken rubber brought me into this world, it sure as hell isn't gonna take me out."(DanielDFizzle) // LOAD "*",8,1

(#20) Atom_Anti válasza Markoka1993 (#18) üzenetére


Atom_Anti
senior tag

Na ez már sokkal jobban tetszik :R .

(#21) Grigorisz válasza Atom_Anti (#5) üzenetére


Grigorisz
aktív tag

Nem tudom játszottál-e már a játékkal, de ott nem sokszor kék az ég. tehát a megvilágítás miatt elég reális ez.

Ha egyel kevesebb lenne az IQ-m már nem is állat lennék, hanem növény!

(#22) Markoka1993 válasza Grigorisz (#21) üzenetére


Markoka1993
tag

Gondolom a képeket nyáron készíthették, és akkor általában kék az ég

live gt: Markoka1993

(#23) mad1 válasza CptMisi (#17) üzenetére


mad1
veterán

Nem de ez is ugyanaz az engine mint a clearsky e volt?Mert a 280as gtx emet szetszaggatta.

Ne szemetelj ! = Steam

(#24) CptMisi válasza Atom_Anti (#20) üzenetére


CptMisi
őstag

szerintem ezek sokkal jobban le vannak butítva/egyszerűsítve :DDD

You reap what you sow, Artyom: force answers force, war breeds war, and death only brings death. To break this vicious circle one must do more than act without any thought or doubt.

(#25) Kr/\toS válasza Atom_Anti (#20) üzenetére


Kr/\toS
senior tag

Pedig gyengébbek.

(#26) frame>24 válasza Kr/\toS (#25) üzenetére


frame>24
addikt

nem kicsit :K

(#2) Misi 007: amúgy az oroszokra jellemző ez a sunnyogás, de egyes játékaik hangulata, kidolgozottsága megható

csak majd számítsunk rá, hogy ez a rész is vajon hányadik patch után lesz játszható a töméntelen sok bug miatt :DDD

[ Szerkesztve ]

▏▎▍▋▊▉ "I would never go bungee jumping. A broken rubber brought me into this world, it sure as hell isn't gonna take me out."(DanielDFizzle) // LOAD "*",8,1

(#27) CptMisi válasza frame>24 (#26) üzenetére


CptMisi
őstag

tényleg jó lenne bugok nélkül kiadni...amúgy ukránok :DDD
nagyon érdekes wikipédiás oldal, főleg az utolsó leírt játékon akadt fent a szemem :C

[ Szerkesztve ]

You reap what you sow, Artyom: force answers force, war breeds war, and death only brings death. To break this vicious circle one must do more than act without any thought or doubt.

(#28) viszta99 válasza Misi 007 (#2) üzenetére


viszta99
tag

Na az nekem is nagyon tetszik!!!

(#29) Lauda válasza CptMisi (#17) üzenetére


Lauda
félisten

Ez kamu allitolag, volt cikk rola, marmint h motorral tenyleg volt ott az illeto. :D

(#30) Jhonny06 válasza mad1 (#23) üzenetére


Jhonny06
veterán

Azt hogy? GTX260-al meg 4870-el lazán ment 1680X1050-be, minden max, mondjuk XP-n, de akkor is. :)

(#31) negyedes


negyedes
addikt

Lehet be kellene szerezek egy jatekgepet. nagyon bejon a jatek. :K

Három dolog biztos az életben: az adó, a halál és az adatvesztés. - Baráth Gábor

(#32) Lauda válasza Jhonny06 (#30) üzenetére


Lauda
félisten

Gondolom dx10 alatt ment neki azert szaggatta szet. :) De ne doljunk be neki, marmint a jateknak, szinte semmi kulonbseg nincs latvanyban a dx9-dx10 kozott, ellenben kapunk -20fps-t. Szoval dx9-ben erdemes gamelni mindent maxra huzva. Fps is lesz meg latvany is! :)

Vladi: Hiheto persze, de tenyleg volt cikk rola, h ez a motoros felfedezotura sosem letezett. :D

[ Szerkesztve ]

(#33) Vladi válasza Lauda (#29) üzenetére


Vladi
nagyúr

Pedig elég hihető. Konkrét turistautak vannak a zónába. :D

Semmi meglepő ezen a híren. Így készült a játék. De most fenn kert tartani az érdeklődést, mert.... :C

Nem félünk! Nem félünk! Itthon vagyunk e földön. Nem félünk! Nem félünk! Ez nem maradhat börtön!

(#34) Atis707 válasza Lauda (#32) üzenetére


Atis707
tag

Igen, köztudott, hogy a kormány nem nézi jó szemmel. Ha elolvasod végig (én vagy 2x végigmentem rajta olyan jó :DDD ) írja, hogy próbálták likvidálni az oldalát...

ne csak off: Nem tudom, ki hogy nézte...de őőő nekem némelyik képen el kelleti dőznöm bogarászni melyik a való, s melyik a játék kép. :D Amúgy inkább legyen Patch után játszható, de sok játékélménnyel, minthogy megvegye vmi 'nagy', és csak profitszerző név legyen a STALKER! :U ;)

[ Szerkesztve ]

(#35) CptMisi válasza Lauda (#32) üzenetére


CptMisi
őstag

azért még érdekes :DDD

Atis707: lehet bugos, ha gyorsan jönnek a jó patchek, de ne fél év után kezdhessük el :O

[ Szerkesztve ]

You reap what you sow, Artyom: force answers force, war breeds war, and death only brings death. To break this vicious circle one must do more than act without any thought or doubt.

(#36) konas


konas
senior tag

Fejlesztik a masodik reszt is. :C

(#37) Silentfrog


Silentfrog
veterán

Ez akkor most azt jelenti ,hogy igazábol simán eltalálnék kötszerért a Zonában? :)

(#38) Padree


Padree
senior tag

Jah, lepusztultabbak eredetiben, de a játékban ezek a helyek "használatban vannak" (azaz inkább igen mint jelenleg), ill. az időbeniség is különbözik (most mikor készült az eredeti, és mikor játszódik a játék). De azért gondoljatok bele: dettó ugyanott lehettek, ugyanazok az épületek, helyszínek és ez azért nem Nyújork - ide nem ugorhatsz le csak úgy egy fapados repcsijeggyel.
Régebben volt egy hír még a SoC megjelenése előtt: az ukrán titkosszolgálat állítólag kérdőre vonta a fejlesztőket, mert a játékbeli zóna túlságosan hasonlított az eredeti helyszínre - a képekről elsőre ez ugrott be nekem.

"I don't give a penny - FCK twenty twenty..."

(#39) edward2 válasza frame>24 (#19) üzenetére


edward2
addikt

Jajo arról nem is hallottam. Az is hasonloan bugtenger volt mint az eredeti?

(#40) luw2win válasza Atom_Anti (#10) üzenetére


luw2win
őstag

utolsó kép tényleg lehetne szebb, de nem tudom mit kötök bele, mert szerintem eszméletlen az összes kép

.“Azért nem jut olyan sok ember sehova az életben, mert a hátsó kertben keresgélik a négylevelű lóheréket.”

(#41) frame>24 válasza edward2 (#39) üzenetére


frame>24
addikt

Huhh, naná, már nem is tudom, hányadik a mostani 1.5.10-es pacth, de ezzel már ~játszható, most kezdtem újra az első kiadás után hónapokkal :DDD

▏▎▍▋▊▉ "I would never go bungee jumping. A broken rubber brought me into this world, it sure as hell isn't gonna take me out."(DanielDFizzle) // LOAD "*",8,1

(#42) - = Zk = -


- = Zk = -
félisten

nekem tetszik. :K
sokéve beleszerettem ebbe az atmoszférába,.......és kész:C.

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#43) Ari18 válasza - = Zk = - (#42) üzenetére


Ari18
őstag

Így van, nem is tudok olyan másik játékot mondani aminek ilyen hangulata lenne. Bugokkal együtt is imádom a STALKER-t. :))

[ Szerkesztve ]

(#44) Enton


Enton
addikt

Ha már STALKER nagyon rossz nem lehet.
A képek jók, nem élethűek, de a játék sem csak a kies pusztában a szellemek elleni harcról szól.
Habár az anomáliákat annak is lehetne hívni. :D

"mert gyakorlatilag megszámolhatatlan mennyiségű papucsállatka használ gazdatestként internetezésre humanoidokat és ez követhetetlen."

(#45) Winner_hun


Winner_hun
félisten

A vonatosnál az igazi kép számomra a színek miatt nem tűnt igazinak, azt hittem az is a játékból van. Meg még most is azt hiszem:D

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#46) Drizzt


Drizzt
nagyúr

A következő rész lehet már sugározni is fog.

I am having fun staying poor.

(#47) aram01


aram01
nagyúr

szerintem meg zsír képek,de nagyon is

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#48) zoleecool


zoleecool
tag

Hú, ez nagyon jó lesz. :) És ezek szerint lesz STALKER 2 is, csak bírjam kivárni. Nagyon megfogott ez a játék, a sok bug ellenére. :))

(#49) Vladi válasza Drizzt (#46) üzenetére


Vladi
nagyúr

A hc pack pedig Geiger–Müller számlálót és uránium érc darabot tartalamaz. :DDD

Nem félünk! Nem félünk! Itthon vagyunk e földön. Nem félünk! Nem félünk! Ez nem maradhat börtön!

(#50) nrgia


nrgia
őstag

Nagyon szép munkának tűnik...

...ha valaki a sarkára áll, az talpra esett ???...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.