Hirdetés

2024. március 29., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Gomez86


Gomez86
őstag

LOL biztos poén lehetett :)

Kicsit olyan airsoftos emlékek jöttek fel ahogy néztem a képeket :))

"A man is a success if he gets up in the morning and gets to bed at night, and in between he does what he wants to do." Bob Dylan

(#2) end09


end09
tag

:D bár én láttam az eredeti Stalker filmet, de ez lol...

Mindig arra gondolok, hogy mennyi pénzbe kerül összedobni egy ilyet csak úgy fanságból. Szeretnék én is csakúgy lehetőséget unatkozni...

de azért persze faja!

[ Szerkesztve ]

(#3) nrgia


nrgia
őstag

Menj már, ez tök király :Y ...mennyi szabad idővel rendelkezhetnek. :U
Én szívem szerint a Half-Life világában élnék mint ellenálló...az , de zsír volna. :))
Futkároznék city 17-ben és kirándulgatnék a white-forest-ban...azok lennének csak a szép idők... :))

...ha valaki a sarkára áll, az talpra esett ???...

(#4) Peterson_


Peterson_
addikt

Nagy az Isten állatkertje, és milyen alacsony a kerítés :D
Mondjuk klasszisokkal jobb mint a gagyi star wars fun filmek amiket egy garázsban vesznek fel :))

Apu mi ez?-Ez? Feketeribizli...-Akkor miért piros?-Mert még zöld...

(#5) horvathkrisz


horvathkrisz
addikt

Hogy ez nekünk nem jutott eszünkbe! :N
Venni pár gázmaszkot és fényképeszkedni munkásruhában Kőbánya-Kispesten...

(#6) Quiksilver válasza horvathkrisz (#5) üzenetére


Quiksilver
aktív tag

ilyenre gondolsz? :)

[ Szerkesztve ]

Az embereket két dolog foglalkoztatja az ősidők óta: 1.Ki találta fel a munkát? 2. A többiek miért nem verték agyon?

(#7) winfier


winfier
senior tag

LOL :C
Ilyenre én is beneveznék :DDD

"Végy egy erős motort, akassz rá négy kereket, és te győzöl!" - Régi szép idők

(#8) nrgia válasza Quiksilver (#6) üzenetére


nrgia
őstag

Ez nagyon ott van... :R

...ha valaki a sarkára áll, az talpra esett ???...

(#9) Vitus


Vitus
őstag

Ha igazán komolyan gondolták volna akkor elmennek Ukrajnába a helyszín közelébe egy lakótelepre, ami ugye teljesen elhagyatott minden úgy van ahogyan otthagyták. :D Talán még 2 farkú nyulat is láthattak volna. :))

Jobb ma egy túzok, mint holnap!

(#10) Dr. Romano


Dr. Romano
veterán

Naggyon feelinges, király!! :R

Ez....e...ee...ez egy.... ez egy FOTEL???

(#11) Quiksilver válasza Vitus (#9) üzenetére


Quiksilver
aktív tag

Az nincs lezárva?... :F :)

Az embereket két dolog foglalkoztatja az ősidők óta: 1.Ki találta fel a munkát? 2. A többiek miért nem verték agyon?

(#12) mephi666 válasza Quiksilver (#11) üzenetére


mephi666
nagyúr

visznek magukkal létrát :)

az a szalonnasütögetős, gitáros kép nagyon kemény :) nem nagyon szeretem a pózoló embereket meg a beállított képeket, de ez hatalmas :))

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#13) Vitus válasza Quiksilver (#11) üzenetére


Vitus
őstag

Az élővilág ott a leggazdagabb jelenleg a környéken, a természet regenerálta magát. Én úgy tudom, hogy jelenleg is lehet turistakirándulásra menni oda, munkalehetőség is van és egy óriási természetvédelmi területet akarnak létrehozni. Szerintem nincs lezárva, úgy rémlik mintha láttam volna erről egy doku filmet nem is olyan régen kb. fél éve.

Találtam egy kis írást: [link]

[ Szerkesztve ]

Jobb ma egy túzok, mint holnap!

(#14) mephi666 válasza Vitus (#13) üzenetére


mephi666
nagyúr

be kell írni gugli earth-be h "chernobil" és lehet nézelődni a képeken... tényleg szép már a környék... fene gondolná, hogy ott alig 23éve mi történt...

egyébként én is olyasmit képzeltem, hogy el van kerítve majdnem az egész környék :B

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#15) nrgia válasza Vitus (#13) üzenetére


nrgia
őstag

A túrista utak valóban igazak, a többiről fingom sincs... :K

...ha valaki a sarkára áll, az talpra esett ???...

(#16) Vitus válasza mephi666 (#14) üzenetére


Vitus
őstag

Szerintem a rácsoknál sokkal nagyobb visszatartóerő a rák. :D Ki a fenének lenne pénze ekkora területet komolyan őrizni. :D

Jobb ma egy túzok, mint holnap!

(#17) D1Rect


D1Rect
félisten

:DDD lol

(#18) Quiksilver válasza Vitus (#13) üzenetére


Quiksilver
aktív tag

Valóban... én is kutakodtam .... [link] Elena-nak hívják a hölgyet aki járja a "zónát".. ;)

Az embereket két dolog foglalkoztatja az ősidők óta: 1.Ki találta fel a munkát? 2. A többiek miért nem verték agyon?

(#19) Vitus válasza Quiksilver (#18) üzenetére


Vitus
őstag

Egyébként egy ilyen magára hagyatott terület ahol valamikor emberek éltek lakótelepekben meg falukban állati izgalmas lehet mászkálni. :D Én is szívesen tennék egy kirándulást arra valahogy jobban vonz mint a hawaii szigetek. :D

(És nem, nem azért mert hátha nő még egy farkam!) :DDD

[ Szerkesztve ]

Jobb ma egy túzok, mint holnap!

(#20) mephi666 válasza Quiksilver (#18) üzenetére


mephi666
nagyúr

sógorjelöltnek ilyen ninjája volt, mint a leánynak... csak 2-3hónap alatt összetörte, mert a mátrában a parasztok felszórták a kanyarokat aprókaviccsal... :W no comment...

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#21) Quiksilver válasza Vitus (#19) üzenetére


Quiksilver
aktív tag

Én is így vagyok vele, jobban érdekel Chernobyl világa mint mondjuk valami miami féle látványosság.... oda (ha van elég pénze az embernek) könnyebben el jut mint a zónába...

mephi666: ilyen vandálok csinálták vagy direkt a munkások?

Az embereket két dolog foglalkoztatja az ősidők óta: 1.Ki találta fel a munkát? 2. A többiek miért nem verték agyon?

(#22) kretenallat


kretenallat
senior tag

englishrussia.com on is vannak jo kepeket, azok asszem csernobil melle mentek jatszani...

:: Ω :: Born Dead, Buried Alive :: Ω ::

(#23) nrgia válasza Vitus (#19) üzenetére


nrgia
őstag

Akkor sétálgass a volt ikarus gyárban, meg fogsz lepődni, volt szerencsém ott kertészként dolgozni...na az volt az igazi halott város, elhagyott gyárépületek, irodák, raktárak, alagsori pincék, járművek, omladozó vakolat mindenhol a rozsdáról nem beszélve, bár volt, ami inkább már a sillent hill érzetét keltette bennem. :)

...ha valaki a sarkára áll, az talpra esett ???...

(#24) mephi666 válasza Quiksilver (#21) üzenetére


mephi666
nagyúr

hát amikor voltak barom motorosok és többször is balesetet okoztak, volt ilyen balhé, hogy néhányan felszórták direkt a kanyarokat, hogy kicsesszenek velük... na, kb emiatt történt... általában nem az szívja meg, aki megérdemelné... nem is mentek gyorsan... túrázgatni jöttek össze hétvégékre és bejárták a fél országot... nem hajtottak ők ész nélkül, csak kényelmesen "eldöcögtek"... nem lett egyébként neki semmi baja... csak a motornak... az totálkár lett... nem sokáig tudta élvezni...

[ Szerkesztve ]

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#25) Vitus válasza nrgia (#23) üzenetére


Vitus
őstag

Én dolgoztam Dorogon a bányászok volt gépgyárában ahol a hajótól kezdve mindent csináltak már a végén, az is pont ilyen volt amit mondtál, óriási csarnokok, hatalmas gépek, rengeteg kis ficak, rengeteg épület hatalmas területen, még azok az öreg szakik sem tudták melyik pincébe mi van akik egész életüket ott élték le. Nagyon izgalmas volt szerettem mászkálni minden nap valami újat fedeztem fel. :D

Jobb ma egy túzok, mint holnap!

(#26) Quiksilver válasza mephi666 (#24) üzenetére


Quiksilver
aktív tag

hát sajna mindig az ártatlanok bűnhődnek...mindenesetre sajnálom.. :U

Az embereket két dolog foglalkoztatja az ősidők óta: 1.Ki találta fel a munkát? 2. A többiek miért nem verték agyon?

(#27) nrgia válasza Vitus (#25) üzenetére


nrgia
őstag

Hát igen én marhára sajnálom, hogy már nem tudok ott sétálgatni, órák hosszat tudtam én is menni keresztbe kasúl, mindenhová benéztem , mindenre felültem, és senki sem keresett mert nem is volt ott nagyon rajtam kívűl senki, csak öreg szakik akik a még megmaradt és működő gyárrészben tevékenykedtek,,,életem legjobb melóhelye volt, azóta is visszasírom :O . Persze csak a feeling miatt, a bozót írtást nem annyira csipáztam. :) Azóta csak a fotóimban "gyönyörködöm"

...ha valaki a sarkára áll, az talpra esett ???...

(#28) cizoe


cizoe
őstag

Ez tetszett. Bár ha rílek akartak volna lenni, Pripyat-ban és környékén szórakoznak el ezzel. Nem olyan drága egy túra ha az ember saját maga szervezi, és nem irodán keresztül.

(#29) .mf válasza Vitus (#19) üzenetére


.mf
veterán

Én is :)
Kicsit bajos, hogy nincs térerő, nem tudsz segítséget hívni, ha baj van. Amolyan tényleg magadra vagy utalva hangulata van. Ennek ellenére már régóta játszom a gondolattal, hogy egy szellemvárosba költözzek egy időre :DDD Bár lehet, hogy pár nap alatt megunnám a kihalt, poszt-apokaliptikus hangulatú helyet és a közművek teljes hiányát :))

Fotóim és kalandjaim a világ körül: https://www.facebook.com/fmartinphoto/

(#30) nrgia


nrgia
őstag

Ha valaki megszervezi ezt az utat, én biztos vele tartok... :K

...ha valaki a sarkára áll, az talpra esett ???...

(#31) mephi666 válasza .mf (#29) üzenetére


mephi666
nagyúr

hát a telefon hiányát én könnyen meg tudnám szokni szerintem :) jól megvoltam bő 10éve telefon nélkül is... most meg hétvégente van, h annyira tele a tököm az egész heti munkával meg mindennel, hogy "hanyagoljon mindenki!", nem veszem fel, akárki keres, mert lazítok... :)
a posztapokaliptikus hangulat meg számomra legjobban a régi falloutokba jött át... az új már teljesen más... jót is tett neki valamilyen szemszögből az fps nézet, de sokat vesztett is a játék... filmekből viszont a 28 nappal/héttel később nagyon tetszett emiatt... meg a mezsgye se lett volna olyan rossz, ha nem lett volna iszonyú sablonos :)

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#32) Rambovits válasza end09 (#2) üzenetére


Rambovits
senior tag

Van Stalker film?:D

A hardver az, amivel ha elég sokáig játszol eltörik. A szoftver az, amivel ha elég sokáig játszol működni kezd.

(#33) cizoe válasza Rambovits (#32) üzenetére


cizoe
őstag

Stalker (1979) - Nagyon jó kis film, bár elég hosszú és nyomasztó. A könyvet is érdemes elolvasni.

Ja és nem összekeverendő a játék sztorijával, ennek semmi köze Csernobilhoz. (eleve, mivel korábbi) Vagyis valami történt, de nem tudják mi. A helyszín ugyanolyan mint ahogy megismerted a játékból. Szóval a játék inkább a Stalker könyv és film ötleteit helyezi bele a megtörtént eset (atomerőmű) környezetébe.

[ Szerkesztve ]

(#34) subaruwrc


subaruwrc
félisten

lehet összeszarták volna magukat ha szembetalálkoznak egy bloodsuckerrel...

(#35) cizoe


cizoe
őstag

http://englishrussia.com/?tag=abandoned - Aki erre kattan annak kötelező végiglapozni. :K

(#36) Rambovits válasza cizoe (#33) üzenetére


Rambovits
senior tag

Köszi :) Le is szedem hélistennek torrenten fent van^^

A hardver az, amivel ha elég sokáig játszol eltörik. A szoftver az, amivel ha elég sokáig játszol működni kezd.

(#37) Vitus válasza .mf (#29) üzenetére


Vitus
őstag

Műholdas telefon mindenhol működik. :) Van egy magyar csóka aki Oroszországba és a régi Szovjetuniós államokba mászkál és tévéműsort csinált róla. Egykori uránbányákba dolgoztatott magyarok után kutatott. Egyszer láttam talán a dunatv-n és iszonyatosan jó volt. Ott mászkált a pusztában ilyen elhagyatott házakban aludt a semmi közepén ahol geológusok végeznek mindenféle méréseket és olyan táblák meg rom épületek mellett mászkált ahol sugárveszély táblák voltak mindenfele. :D Sajna nem jegyeztem meg a nevét majd lehet felkutatom mert nagyon izgalmas téma.

Jobb ma egy túzok, mint holnap!

(#38) nrgia válasza cizoe (#35) üzenetére


nrgia
őstag

Marha jó képek... :K

...ha valaki a sarkára áll, az talpra esett ???...

(#39) mephi666 válasza Vitus (#37) üzenetére


mephi666
nagyúr

van valami túlélőműsor valami "elmebeteg" fickóval a ngc-n, amibe többször belenéztem... kirakják az ürgét az isten háta mögött extrém körülmények között és ott kell bemutatnia, hogy boldogul... volt, hogy nyers/élő halat csemegézett... nyúlcsapdát állított, majd nyulat fogott, aztán lazán kibelezte késsel és úgy szörösen sütötte :) nem egyszerű műsor, de jó... talán északi sarkon is bemutatta, hogy mit kell csinálni, ha jeges vízbe esünk... levette a vizes ruháit és hóval törülközött... :) nem gyenge... biztos tudja valaki, hogy melyik műsorra gondolok...

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#40) Dark KillerX


Dark KillerX
addikt

Ők azért nem lehetnek kezdők :B ,mert azért elég komoly cuccokkal vannak fölszerelkezve.Gondolok itt fegyverekre,maszkokra,katonai ruházatra.Ez már több mint fanatizmus.

[ Szerkesztve ]

(#41) nrgia válasza mephi666 (#39) üzenetére


nrgia
őstag

A túlélés törvénye c. műsorra gondoltál...azt én is szoktam nézni, egy két gyomorforgató dolog azért van benne. :K

...ha valaki a sarkára áll, az talpra esett ???...

(#42) Vitus válasza mephi666 (#39) üzenetére


Vitus
őstag

Igen azt én is láttam párszor, bár nagyon megrendezettnek tartom azért érdekes dolgokat mond a fickó. Bár ha azokra a tudásokra valakinek szüksége van akkor már régen rossz. :D Azt a havasat éppen láttam, például igen érdekes volt, hogy ott a semmi közepén csak úgy talált egy igen jó csónakot frissen festve és rámondta, hogy rozoga. :D De a mondanivalója tényleg érdekes.

[ Szerkesztve ]

Jobb ma egy túzok, mint holnap!

(#43) remington2


remington2
senior tag

Na, ha már így összegyűltünk, egy linket én is :DDD

Van itt elhagyott gyáraktól kezdve, ukrán ionoszféra-kutató állomáson át orosz nukleáris laborokig minden, természetesen elhagyatva.

szerk:

ez meg itt a wikimapia, gyakorlatilag a google earth műholdképei, megspékelve leírásokkal, információkkal.

[ Szerkesztve ]

They see me trollin' / They hatin' / Patrolling they tryin' to catch me ridin' dirty . . . :D

(#44) Narxis válasza Quiksilver (#6) üzenetére


Narxis
nagyúr

:DD :DD

Thanos was right.

(#45) Brent válasza Quiksilver (#6) üzenetére


Brent
aktív tag

:DDD

Eszméletlen nagy!

és ezt játsza a gitáros Stalker: [link]

:DD

(#46) rEnk


rEnk
tag

és nem kell 500ezres pc se hogy ilyen grafikával toljad :)

ui: gitáros kép király!!

a hosszú élet titka: iddqd

(#47) feka007 válasza Dark KillerX (#40) üzenetére


feka007
nagyúr

Semmi beszerezhetetlen nincs ezekben a cuccokban, ez egy jól felszerelt airsoft csapat lehet (elég fullosan felvannak szerelkezve). Olyan sisak, ami van az egyik képen a srácon, nekem is van (csak épületharcnál használom, mert amúgy szar, de így hitelesebb a kép). A gázállarcot meg bármely military boltban megkapni, nekem is van itthon egy a vitrinben :)
Jó kis móka lehetet eljátszani ezt airsoftba. :R

[ Szerkesztve ]

(#48) Fáraó


Fáraó
őstag

A tökéletesen bugmentes játék élethű grafikával. :)

VIGYORRRGAZMUS.....

(#49) skeleton91


skeleton91
tag

Azért elmennék erre a túrára.Kiváncsi vagyok hogy néz ki az a terület és a környéke.

[ Szerkesztve ]

"Mess with the best, die like the rest." Freedom

(#50) $p@rr0w válasza Quiksilver (#18) üzenetére


$p@rr0w
őstag

Ez süti! Köszönöm.

Kinőhetnétek már abból, hogy leírogatjátok miből nőttetek ki.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.