Hirdetés

2024. április 18., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Klaus Duran


Klaus Duran
senior tag
LOGOUT blog

Vajon miért kerülöm az ilyen helyeket. :U

Mert utálom a nyálzenét.

Jobbulást.

[ Szerkesztve ]

A Doctor nem hal meg, csak átalakul. https://www.youtube.com/watch?v=0C3zgYW_FAM

(#2) Mokó válasza Klaus Duran (#1) üzenetére


Mokó
aktív tag

Szerbusz!

Biztonsági őr,kidobó teljesen mindegy NEM viselkedhet igy ha meg egy szaros beugrós bérenc akkor meg pláne,főleg ha papirja sincsen a "szakmáról" (vagyonőr igazolvány).Ez 'önbiráskodás' amit műveltek,ráadásul az arányosság elvét sem tartották be(támadóként kezelték,mikor a leirtak szerint TE vagy a sértett) ,itt már megbukott a dolog.Hozzá kell tennem nem ritka az ilyesmi Borsodban, tudjuk hol élünk...jó szaris bevallom.
Évekkel ezelőtt hallottam a rocky kidobók modorjáról,engem is ért attrocitások,mondjuk az acropolisban,az
kicsit arréb van,meg nem ők voltak de egykutya az összes.Ezért nem is szeretek ilyen emberekkel dolgozni,
és hála az égnek mióta megválogathatom a kollégákat nem is találkozok "ilyenekkel".

Jól tetted hogy kihivtad a rendőröket,az a minimum hogy feljelented őket.Szomorú ami veled történt,jobbulást!

szerk;sorry nem válasz akart lenni hanem uj hsz ,mellényultam.

[ Szerkesztve ]

(#3) Penguin95


Penguin95
senior tag

Az igen. :( Jobbulást, és remélem visszaszolgáltatják a telefont, illetve lesz sikere a feljelentésnek is.
Véleményt inkább nem írnék, mert nem lenne szalonképes.

(#4) #81556480


#81556480
törölt tag

ezt még a fészbukon is láttam.

(#5) s3nsitivity


s3nsitivity
addikt

Köszi mindenkinek! :R

Miskolci egyetemista vagyok a Roky meg az egyetemváros területén van de úgy érzem soha többé egy fillért nem fizetek nekik, menjen oda akinek 6 anyja van! :DDD

(#4) LaciCRM

Oh, király. :) Próbálom minél több felé eljuttatni. Egyrészt hátha ott volt valaki és szemtanúnak mellettem lenne, másrészt rá kellett jönnöm, hogy az ilyenek elég gyakoriak és valahogy fel kell rá hívni a figyelmet, hogy ezek gyakran állatok!

(#2) Mokó

Barcikai vagyok, ismerem az akropoliszt, bár már nagyon rég nem voltam. :K
Pont ma monda a hölgy a rendőrségen, hogy nem régiben csuktak le onnan is egy őrt mert lelökött valakit a lépcsőn és azóta kómában van.. és csak 6 évet kapott..

" Widespread acceptance of an idea is not proof of it's validity " (Robert Langdon)

(#6) bambano


bambano
titán
LOGOUT blog

törvényszéki orvosszakértőt megkeresni, látleletet felvetetni de sürgősen
nem orvost, nem mentőst, orvosszakértőt!

szerintem semmit sem fogsz elérni ellenük, de ettől még meg kell kicsit tornáztatni őket.

Egy átlagos héten négy hétfő és egy péntek van (C) Diabolis

(#7) Mokó válasza s3nsitivity (#5) üzenetére


Mokó
aktív tag

Engem érdekelnek a fejlemények majd csekkolom a blogodat!

Legjobbakat most és hosszútávon is :R

(#8) Mokó válasza bambano (#6) üzenetére


Mokó
aktív tag

Ez is lehetséges opció de az eljárást meghosszabithatja (plusz papirmunka a rendorségnek,ugye),sajnos
sajnálom hogy ezt kell mondanom de tényleg nem lehet sok jóra számitani az ügyben.Legjobb amit elérhetsz
hogy valóban kicsit megtúráztatják a "céget",pár hónapig nem lesznek ott az agresszivan fellépő "egyének"
de kb ennyi.Telefon miatt viszont jogosult lehetsz kártérítésre,ezt majd ők megállapitják.

(#9) #81556480 válasza s3nsitivity (#5) üzenetére


#81556480
törölt tag

nem akarlak elszomorítani de volt már ilyen is meg durvább is. Nem lett belőle semmi.

(#10) s3nsitivity válasza #81556480 (#9) üzenetére


s3nsitivity
addikt

Ha már csak kicsit megszorongatják a tökeiket nekem épp elég. :K

A nagyobb dolog amit akarok az a telefonom.. nem esett jól ez a hirtelen 100k mínuszba..
Elvileg imei alapján 2 hét alatt 90%-ban megtalálják az ilyeneket. Bizakodok. :)

" Widespread acceptance of an idea is not proof of it's validity " (Robert Langdon)

(#11) bambano válasza Mokó (#8) üzenetére


bambano
titán
LOGOUT blog

az igaz, hogy az eljárást meghosszabbítja, de csak igazságügyi orvosszakértő látleletét fogadja el perdöntőnek a bíróság.
nemrég volt erről cikk, hogy a sima orvos nem olyan szempontok szerint veszi fel a látleletet, mint az orvosszakértő.

Egy átlagos héten négy hétfő és egy péntek van (C) Diabolis

(#12) Mokó válasza bambano (#11) üzenetére


Mokó
aktív tag

Tisztában vagyok vele :R

(#13) raczger


raczger
őstag

Biztonsági kamerák egyáltalán nincsenek ott? A felvételeket szerintem a rendőrségnek egyből el kellett volna kérniük... Erre még azért kérdezz rá mindenképp a rendőröknél.
Meg azért kritikán aluli a rendőrség munkája is, mi sem bizonyítja jobban, mint a "Én a helyedben egy fél évig nem jönnék a Rokyba." mondat. Ha tudják, hogy ennyire balhés a hely, akkor lépjenek fel ellene.

Viszont nagyon jól tetted, hogy leírtad több helyre is, jó eséllyel sikerül sok embert eltántorítanod attól, hogy odamenjen (remélhetőleg).

Egyébként akik megvertek téged azok nem biztonsági őrök vagy kidobók, hanem majmok. Azok verekszenek. Intelligens ember csak a legvégső esetben bonyolódik "fizikai kontaktusba" egy idegennel.

Nemrég egyik ismerősömet is kitessékelték egy hasonló helyről, de az abszolút normális, kulturált keretek között történt. Nem is panaszkodott miatta (annyira), mert végülis jó okkal mondták neki, hogy távozzon. Szóval lehet ezt normálisan is intézni.

www.movat.hu - http://bit.ly/2mIziA4

(#14) orion1025


orion1025
őstag

Miért is kell csodálkozni az eseten? Nem kell ilyen helyekre járni, és nincs baj, teljesen mindegy az ország mely részén tartózkodik az illető.... A verbális dobálózás pedig még mindig gáz, de tíz évvel ezelőtt is már az volt.

"...300Ft-t adok érte és te állod a postát..."

(#15) nikilauda válasza orion1025 (#14) üzenetére


nikilauda
senior tag

Nem válsz akart lenni.

Én olyan "választ" csinálnék amilyet érdemelnek. (és kihagynám a hivatalos utat, mert tapasztalatból írom, hogy semmi bajuk nem lesz sem a "biztonsági őröknek" sem a tulajnak)
Sajnos ez nem csak Borsodra jellemző és már 20 évvel ezelőtt is sok hasonló eset történt.

[ Szerkesztve ]

(#16) elektrotank


elektrotank
tag

Durva...
Szerencsére még nem tapasztaltam ilyesmit, de az is tény, hogy soha nem is voltam még buliba, mindig megelégedtem az otthon melegével meg zajával. Remélem minden rendbe jön.

[ Szerkesztve ]

Az a szóbeszéd járja Amerikában, hogy két intelligens faj létezik a földön: emberek és magyarok. - Isaac Asimov

(#17) commanDOS


commanDOS
senior tag

Az f@sza. Remélem mindenki megkapja, ami jár neki. Barcikai vagyok én is egyébként. Bocsi, hogy ezt mondom, de sajnos tapasztalat, hogy az ilyen helyek többségében igazi állatok a kidobók. Neked ez nem vígasz ugyan, de ezért sem mennék ilyen helyre. Elég gáz, hogy nem egyes vendégektől, hanem a "rendre vigyázó" személyzettől kell tartani egy vendégnek. Bár itt már ki is javítom magam, mert sok hasonló helyről hallottam már ilyen-lopásokat, keménykedést, verekedést. Mintha nem szórakozni járnának egyesek az ilyen helyekre, hanem lopni, meg b@szakodni a másikkal. Bemegy 500 ember és verekedés van, meg telefonlopás, kabátlopás, stb. Elmegy 20 000 ember egy akármilyen fesztiválra és részegen is megértik egymást. Nézeteltérés, meg bunyó mindig lesz, ha ennyi ember van egy helyen, de az arányok azért mások.
Még egyszer: remélem te is visszakapod a telefonod és a tettesek is megkapják, mai jár nekik. Bár ettől a hely még ugyanolyan marad...

Kihelyezett tőke visszaáramoltatási szociális ügyintéző: pénzbehajtó :)

(#18) orion1025 válasza nikilauda (#15) üzenetére


orion1025
őstag

Ilyen helyeken egyébként sem lehet szórakozni. A bejegyzés áldozata pedig rutintalan, mert ahol kötekedés van, ott az indító fél nem egyedül lesz, amennyiben kóstolgat valakit. A visszalökés pedig gyerekes....

"...300Ft-t adok érte és te állod a postát..."

(#19) creation


creation
senior tag

Jobbulást.

Kitartást a Magyar Igazságszolgáltatáshoz! (Vagy ahhoz amit így neveznek...)

"Mert Ő küld 100 csodát, csak Benne Bízz!"

(#20) s3nsitivity


s3nsitivity
addikt

Köszi mindenkinek és igaza van mindenkinek így utólag! :R

És pont ezért is írtam meg a cikket mert én naív voltam, bíztam a személyzet modorában, emberségében. Nem kellett volna. És igen, ez elég gyakori eset ahogy hallom így erre a viszhangot. Remélem az írásom, történetem segít másoknak nem hasonló szituációba keveredni. Én meg biztos ,hogy nem megyek többet a Rokyba, saját kárán tanul az ember. :(

" Widespread acceptance of an idea is not proof of it's validity " (Robert Langdon)

(#21) Sempronius89 válasza s3nsitivity (#20) üzenetére


Sempronius89
tag

Miskolci egyetemistaként nem tudom mennyire vagy járatos az ottani éjszakai életben, de ott abban a szituációban hidd el nagyon kevéssel megúsztad.
Vannak olyan emberek akiknek sajnos nem szabad "visszavállazni" hogyha egyedül vagy haverok nélkül, de attól tartok ez máshol is így lehet...

Most viszont fingasd csak meg őket annyit elérsz legalább, hogy a helyet megszívassák picit, az ork kidobókat/rendezőket meg lecserélik más hasonlóan ork kidobókra rendezőkre.

(#22) bambano válasza Sempronius89 (#21) üzenetére


bambano
titán
LOGOUT blog

ezek nem félnek, hogy esetleg egy náluk erősebbel futnak össze?

Egy átlagos héten négy hétfő és egy péntek van (C) Diabolis

(#23) Sempronius89 válasza bambano (#22) üzenetére


Sempronius89
tag

Akkor, ha gyengébbnek érzik magukat nem balhéznak. Látták, hogy a srác egyedül van. A haverja akivel lent volt bulizni sehol se volt. Nyugi ha ott van mellette 3-4 haver a malacképű is max pofákat vágva továbbáll.

A lényeg ha nem ismerjük a helyet és a helyi hatalmasokat 100%-osan egyedül nem szabad keménykedni ez van.
A srácok akik annak idején vízi hullaként végezték a Dunában ezt sajnos nem tartották be. :(

Viszont ha már megmenekültünk akkor igenis szorongassuk meg az orkokat a hatóság által ahogy a srác is tette a blogban.

(#24) sutykuru válasza bambano (#22) üzenetére


sutykuru
tag

1-2 gorillájuk csukott szájjal is tud banánt enni.

(#25) freeknight


freeknight
őstag

Szia!

Én középiskolás koromban (cirka 7 évvel ezelőtt) jártam utoljára a rokiban, az egyetemet már Pesten végeztem. De szomorúan látom, hogy nagyot romlott a színvonal, anno a piros roki meglepően jó személyzettel rendelkezett.

Sajnos az a helyzet, hogy a kidobó/szekus szakma sokkal több annál, mint ahogy azt ezek a gorillák képzelik. Sokkal felelősebben kéne a munkájukat végezni. Gondolom ott is az a helyzet, mint a legtöbb ilyen diszkóban: egy "család" kezében van minden, és a saját verőlegényeiket állítják az ajtóba.
Mondjuk én ezért se szoktam balhézni, ha csak nem vagy valami thai boxos vagy ketrecharcos, az ilyen szitukból csak rosszul jöhetsz ki, pláne egyedül. Le kellett volna szarni a gyereket, vállalgasson, ha akar.

Régen sokkal jobb volt, a roki előtt is börtönőrök vagy rendőrök kidobóskodtak másodállásban, akkor ilyen dolgok semmiképpen se fordulhattak elő.

(#26) potyautas válasza s3nsitivity (#10) üzenetére


potyautas
csendes tag
LOGOUT blog

Van biztosításod a száz k-s telefonodra?

[ Szerkesztve ]

(#27) s3nsitivity válasza potyautas (#26) üzenetére


s3nsitivity
addikt

Tudtommal csak szolgáltatós készülékre lehet biztosítást kötni így nem is foglalkoztam vele. Főleg mert külföldi vásárlású a készülék. :(

" Widespread acceptance of an idea is not proof of it's validity " (Robert Langdon)

(#28) Jhonny06


Jhonny06
veterán

Fölösleges volt visszalökni, ha ezt kihagyod, akkor valószínűleg szárazon megúszod az egészet. Még ha az ember egója mást is diktál, az ilyeneket hagyni kell a francba. Gondolom nem először voltál szórakozni az éjszakában, ennyi eszed neked is lehetne, hogy az ilyenek sose végződnek jól és mindig lesz egy erősebb ember a haverjaival.

[ Szerkesztve ]

(#29) Mr/Brooks


Mr/Brooks
csendes tag

Miközben szedem az általad javasolt ROM-ot, gondoltam belepillantok a blogodba, és akkor futottam bele a sztoridba. MEGRÁZÓ. Ami a bulihelyeket illeti. Én rég nem látogatok egy ilyen rendezvényeket. Nem vagyok beszari, de valahogy engem is meg szoktak találni az iyen alakok. (Lehet csak a 185 centi, meg a 110kiló tehet róla) Szóval én inkább megelőzöm a bajt, pedig igényem még talán meg is lenne egy kis "csápolásra" Sajnálom a veled történteket, remélem a lehető legjobban jössz ki ebből a "cifra" történetből. MIndenesetre el kellene gondolkodni, egy olyan szórakozóhely megnyitásán, ahol a belépés előfeltétele az érettségi bizonyítvány felmutatása. Szerintem ezzel minimálisra lehetne csökkenteni kapásból a hasonló alakok felbukkanását. :D

Kérdezz bátran, és köszönöm a válaszod!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.