Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) #30610944


#30610944
törölt tag

Egyaltalan nem ciki ekkora arnal ilyen baki...BAZINGA!
:)

(#2) samu74


samu74
addikt

Tesztelés alatt a sok alfa/béta teszter vak vagy csak azt nézik hogy a facebook milyen gyorsan nyílik meg...

-----------

(#3) marcarc válasza samu74 (#2) üzenetére


marcarc
senior tag

nem engedi az NDA, hogy lássanak :D

(#4) szemy94


szemy94
senior tag

Régi szép idők... Anno az Ace 4 (G357, mert sok készüléket hívtak így) csinált kb ugyanilyen fényerőszázaléknál lilásodást, szerintem az úgy is maradt mondjuk :))

[ Szerkesztve ]

Mi13T, S9, S10 Lite, xBox One S 1TB

(#5) Noukoum


Noukoum
veterán

“Zöldes elszíneződés az S30 Ultra képernyőjén”
Szegény s30 ultra tulajok, ők már tudtuk nélkül a jövő évi modellt használják, azért hibás ;]

„Kettős úton halad az emberi élet: Egyik a gyakorlat, másik az elmélet. ”

(#6) Plazmacucci


Plazmacucci
félisten

Mindig kell valami új. Régen rózsaszínbe mentek át a Samsungok, most zöldülnek. Nincs ezzel gond.

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#7) QwErTy42


QwErTy42
addikt

Rosszul fogod! ;] :DD

...oktalan embert észérvekkel meggyőzni nem lehet...

(#8) kbyte1024 válasza #30610944 (#1) üzenetére


kbyte1024
addikt

"Peny és Lenord" a legnagyobb :R amúgy meg ha frissítéssel megoldják akkor nincs akkora gáz.

Csak a halott látja a háború végét. - Platón

(#9) Graphics


Graphics
Jómunkásember

Ezt a zöldes elszíneződést valamelyik Mate modell is tudta produkálni.

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#10) dutrás válasza Graphics (#9) üzenetére


dutrás
őstag

Mate 20 pro LG paneljei zöldültek. A gyártó cserélte a komplett készülékeket. A BOE kijelzős telefonoknál már nem volt gond.

P50 pro/P40 Lite

(#11) andor80


andor80
senior tag

Oled panelhiba frissítéssel javítása....Ennek a fényerő a színhűség vagy a pwm fogja kárát látni..
Mennyivel tiszteségesebb volt a Huawei ..Cserélte gariban.

[ Szerkesztve ]

Tartsd tisztán a képernyőd ne engedj a digitális szennyezésnek.Blokád alatt tartom én is!

(#12) jacis válasza andor80 (#11) üzenetére


jacis
nagyúr

Igen a Huawei a tisztesség mintaképe. :K

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#13) g4mer


g4mer
senior tag

Nem tudom... lehet én vagyok naiv, de valahogy kiábrándító lehet, hogy kifizetsz több100ezret egy telefonért, és ilyen hibái vannak

Sic Parvis Magna

(#14) Juhaszatti válasza andor80 (#11) üzenetére


Juhaszatti
addikt

Azt tudjuk, hogy az is javítható lett volna-e szoftveresen? Mert ha nem, sok választásuk nem volt.

(#15) dutrás válasza Juhaszatti (#14) üzenetére


dutrás
őstag

Az LG panelja mind hibás volt. De nem kijelzőt cserélt hanem komplett készüléket a Huawei.
Nem próbálta szoftveresen megoldani.

P50 pro/P40 Lite

(#16) hemaka


hemaka
nagyúr

Kivancsi lennek, hogy a szoftveres ganyolas utan es elotte amikor meg jo volt vajon ugyanugy nez-e ki a tartalom a kijelzon.

(#17) INGJOKE válasza Noukoum (#5) üzenetére


INGJOKE
veterán

Ezt én is kiszúrtam, de nem javítják...

Szerintem nem lennék ideges ha ennyiért vennék egy telefont (nyilván nem szamsungot) és ilyen lenne a kijelzője... :DDD :DDD :DDD :DDD

(#18) joey04 válasza #30610944 (#1) üzenetére


joey04
titán

pont mint a huaweinél volt...
------

btw az elmúlt években nagyon sok amoledes telefon zöldült minden márkánál. nem volt olyan rossz az ips.

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#19) Juhaszatti válasza joey04 (#18) üzenetére


Juhaszatti
addikt

Azt mondod, hogy az annak idején sok IPS kijelzőre jellemző, ragasztó miatti sargulás jobb volt? :P

(#20) joey04 válasza Juhaszatti (#19) üzenetére


joey04
titán

igen.

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#21) #30610944 válasza joey04 (#18) üzenetére


#30610944
törölt tag

Iphoneoknal nem igen van gond... :U

(#22) Noukoum válasza Juhaszatti (#19) üzenetére


Noukoum
veterán

Dehogy volt. Sárgulás, ghosting effect.. Ráadásul pocsék feketével, rosszabb színekkel és betekintési szögekkel, sokkal rosszabb fényerővel.

„Kettős úton halad az emberi élet: Egyik a gyakorlat, másik az elmélet. ”

(#23) joey04 válasza #30610944 (#21) üzenetére


joey04
titán

[link]

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#24) doooo válasza andor80 (#11) üzenetére


doooo
veterán

Igen, mert szoftveres hibát hardvercserével kell orvosolni... Nagyon ügyes vagy. Bármekkorát hajlandó vagy égni, csak legyen ok felhozni a Huaweit...
Persze a Huaweinél hardverhiba volt... tehát ismételten semmi logika felhozni, hogy mit csináltak vele.

(#25) doooo válasza dutrás (#15) üzenetére


doooo
veterán

Hogy oldhatta volna meg szoftveresen a hibás hardvert? :W És most miért kellene kijelzőt, sőt, készüléket(!), cserélnie a Samsungnak egy bizonyítottan új frissítésből eredő, szoftveres hiba miatt? Ne legyetek már ennyire szánalmasak.

(#26) dutrás válasza doooo (#25) üzenetére


dutrás
őstag

Mi abban a szánalmas amit kijelentő módban leírtam. Te vagy szánalmas hogy mindenbe képes vagy belekötni.

P50 pro/P40 Lite

(#27) doooo válasza dutrás (#26) üzenetére


doooo
veterán

-

[ Szerkesztve ]

(#28) #30610944 válasza joey04 (#23) üzenetére


#30610944
törölt tag

Na egyszer probalom vedeni az applet azt tessek.
:N

(#29) Kavinton75


Kavinton75
senior tag

Ez, de ismerős valahonnan. Megvan a Mate 20 Pro- nál volt ilyesmi.

További termékeim: http://hardverapro.hu/tag/kavinton75 // Keep swimming...Keep swimming

(#30) juuzer


juuzer
addikt

Visszaüt a QC-n kiesett alkatrészekből való összeakás és a #BetterSettle. :D GGWP. Nem baj, cserébe legalább gyors és "olcsó". :DDD

[ Szerkesztve ]

Vamos a la playa.

(#31) janeszgol válasza doooo (#24) üzenetére


janeszgol
félisten

Nagyon harcias lettél. Tessék egy vélemény a Samsung újra gondolt, újgenerációs telefonjáról. És ne mondd, hogy nem igaz, mivel itt is olvashatjuk ezeket! [link]

"Facing the same issue after installing the recent update. Very very bad phone and bad buying decision of buying Samsung Galaxy S20 ultra! Complete rip off, camera can't focus, phone was restarting sporadically before this update (let's see if that is solved now), WiFi and LTE radios also poor have slow speeds! And now this green tint on screen mostly noticed playing some video on screen! What nonsense is this Samsung?? Why your so called flagship, the most expensive phone, is so so bad?"

Lehet, hogy a többég szoftveres eredetű gond, de basszus. Újgenerációs, újra gondolt készülékcsaládról van szó.

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#32) joey04 válasza #30610944 (#28) üzenetére


joey04
titán

Szép meg jó az amoled, és vannak előnyei is, de hátárnyai is. Minden márkánál.

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#33) Ricardo


Ricardo
félisten

" Ez alapján alacsony fényerőt érintő kalibrációs hibáról lehet szó, semmint hardveres dologról, ami jó hír. A javítócsomagot a következő napokban egyre több régióban élesítik. A 9to5Google szerint az Ultra egyébként autofókusz és melegedési gondokkal is küzd Exynos 990 variációban,"

Remélhetőleg valóban szoftveres. Kérdés már csak az, hogy a frissítés, nem hoz e magával új problémát. nem feltételezem, hogy véletlenül van ígybeállítva jelenleg. Ahogy előttem is írták félő, hogy más fogja kárát látni. Fényerő, PWM...

Önmagában (ha valóban javítható szoftveresen) nem katasztrófa az ilyen, de a többi említett hibával együtt. már erősen bosszantó lehet, egy ilyen árú készüléknél.

Szeretem a samsung termékeit, de az irány amerre haladnak (Az árrak elszálltak, a hibák sokasodnak) nem jó :(

(#34) janeszgol válasza Ricardo (#33) üzenetére


janeszgol
félisten

Én azért gondolok szoftveres gondra, mert 60Hz-re állítva az elmondások alapján nem jön elő a gond a fényerő semelyik tartományában sem.

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#35) Ricardo válasza janeszgol (#34) üzenetére


Ricardo
félisten

Az a szerencsésebb. Akkor már csak az a kérdés marad, hogy a javítás mennyire lesz hatással a többi paraméterre. Színhűség, fényerő pwm...
Majd kiderül.

(#36) 7Heads Drago


7Heads Drago
veterán

Hát ha igazán ZÖLD akar lenni a cég, az a termékeken is meg kell hogy látszódjon. :DD
Mi ezzel a baj? Biztos erre is van már szabadalmuk.

[ Szerkesztve ]

Úgy jól laktam, mint a duda, Hála Neked, egek Ura.

(#37) Ricardo válasza 7Heads Drago (#36) üzenetére


Ricardo
félisten

Nekem ez a megoldás jobban tetszene ennek megmutatására. :)

(#38) andor80 válasza jacis (#12) üzenetére


andor80
senior tag

Ahogyan mondod a legjobb garanciális háttér kényelem pontosság gyorsaság és szinte semmi panasz nincs rájuk sőt...

[ Szerkesztve ]

Tartsd tisztán a képernyőd ne engedj a digitális szennyezésnek.Blokád alatt tartom én is!

(#39) R5i7c válasza #30610944 (#21) üzenetére


R5i7c
újonc

Hogyne lenne 😁 Mint a messiást, úgy várják a fő verzió utáni első frissítéseket 😈😂

(#40) hemaka válasza R5i7c (#39) üzenetére


hemaka
nagyúr

Itt legalább van frissítés. :DDD

(#41) R5i7c válasza hemaka (#40) üzenetére


R5i7c
újonc

Kell is, biztosan kínos volt, amikor az X modellel egy ideig nem mindig lehetett telefonálni, vagy a 13-as főverzióban eldobta a hálózatot, a wifit és a Bluetoothot 🤷🏻‍♂️

(#42) 7Heads Drago válasza hemaka (#40) üzenetére


7Heads Drago
veterán

Mindenkinek megvan a maga baja. Sztem semmi értelme gyártókat fényezni: [link] (2012-es probléma) Droidban is van hasonló persze.
Egyik se különb. Mindenkinek magának kell eldöntenie hol köt kompromisszumot és mit választ.

[ Szerkesztve ]

Úgy jól laktam, mint a duda, Hála Neked, egek Ura.

(#43) hemaka válasza 7Heads Drago (#42) üzenetére


hemaka
nagyúr

Persze, mindkettő hol itt, hol ott rossz nem tudsz semmit se tenni. Én is azt választom, ami az én felhasználási szokásaimhoz és ízlésemhez mérten jobban passzol.

(#44) joey04


joey04
titán

[link] This new OnePlus 8 Pro update might fix that green tint issue

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#45) #30610944 válasza joey04 (#44) üzenetére


#30610944
törölt tag

A kulcsszo itt a might
😃

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.