Hirdetés

2024. április 18., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Tigerclaw


Tigerclaw
nagyúr

Kár hogy 17-es nincs belőle. Az fura, hogy nem a 4000-es szériából kap processzort.

Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel.

(#2) Predatorr válasza Tigerclaw (#1) üzenetére


Predatorr
őstag

Hanem még a 2000-esből? Nem tudom követni fogyasztómegtévesztő számozásokat. :K
Aztán miért osztanám meg a hüvellyel a dolgaimat? Úgy szeretem az ilyen came-programokat... ja, nem.veszem meg.

"Amely probléma nem megoldható, azt meg kell szüntetni."

(#3) Viktor77 válasza Predatorr (#2) üzenetére


Viktor77
titán

Van baj...

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#4) moleculez


moleculez
veterán

Ígéretes darab, árban sem vészes. Az SSD+HDD vajon 2 (fizikailag is) külön drive, vagy SSHD? (Gyanítom az utóbbi)

Még nincs kész, de már majdnem elkezdtük!

(#5) hallador válasza Tigerclaw (#1) üzenetére


hallador
addikt

Nagy eséllyel a 4000-es széria nem lesz olcsó, valamint kell tapasztalat is vele. A Huawei nem arról híres, hogy szeret fejleszteni notebook fronton. A másik, hogy nagy eséllyel ezt sem ők gyártják, hanem egy nagy kínai oem, eminek nem képes az AMD semmit szállítani, nem, hogy Zen2-t.

The further a society drifts from truth, the more it will hate those that speak it. (George Orwell) [Work Machines: HP EliteBook, HP ProBook & Linux Mint 20 ; Entertainment: Apple Macbook AIR M1]

(#6) akaido


akaido
addikt

Félig álmosan, fáradtan olvasom a címet: "Macbook" Ryzennel :Y ...mi a ménkű, Trump kibékült volna Kínával? Azután leesett, hogy ez Huawei és a Matebook, nagyon nem mindegy.

Szabad országban, szabad ember, szabad akaratából azt mond és azt tesz...amit szabad. UDS Ignition.

(#7) <Lacy85> válasza akaido (#6) üzenetére


<Lacy85>
addikt

A MacBook + Ryzen kombóhoz hogy jön Kína? :D

(#8) Sofian válasza akaido (#6) üzenetére


Sofian
őstag

Ne tévesszen meg Lisa Su. Ő is és az AMD is "amerikai"...

(#9) Create. válasza Predatorr (#2) üzenetére


Create.
addikt

De gondolom az nem zavar, hogy az usa-val önként és dalolva megosztol mindent is. Meg gondolom semmi elektronikai cuccod nincs, illetve semmi olyan programod, ami kínához köthető.

[ Szerkesztve ]

(#10) akaido válasza <Lacy85> (#7) üzenetére


akaido
addikt

És Sofian:
Köcce fiúk! Tisztul a kép. :)
Azért az almába picit "beleharapott" a (chinese) kukuc. :)

[ Szerkesztve ]

Szabad országban, szabad ember, szabad akaratából azt mond és azt tesz...amit szabad. UDS Ignition.

(#11) b2fodist válasza moleculez (#4) üzenetére


b2fodist
tag

Ha nagyon nem tervezik at az elodhoz kepest akkor kulon van es M.2-es az SSD: [link]
Eddig is volt 2500u-val Matebook D. :) Használtam egy fel evig, nem rossz laptop.

[ Szerkesztve ]

(#12) GIJoe


GIJoe
addikt

én megvárom a 4000H sorozatot, meg a új typ akkujukat 2021 Q2 :B

(#13) <Lacy85> válasza Create. (#9) üzenetére


<Lacy85>
addikt

Szerintem ha választani kell a két rossz közül, még mindig bőven Amerika a kisebbik.
Mondjuk fel nem tudom fogni, ezt miért kell egyáltalán bárkinek magyarázni...
Igaz miután elég sok olyan ember van az országban, aki az orosz időket is visszasírja... :DDD
Én már semmin nem lepődök meg.

(#14) Create. válasza <Lacy85> (#13) üzenetére


Create.
addikt

Maradjunk inkább annyiban, hogy egyik sem jobb a másiknál. Mindkét fél a saját érdekeit nézi és ugyanúgy kihasználja a rendszerben levő embereket, max a módszer egy picit másabb, de a lényegen nem változtat.

Sokan azért sírják úgymond vissza, mert legalább volt egy biztos pont az életükben. Most meg a nagy szabadságban nem tud mit kezdeni. Valahol őket is meg lehet érteni.

[ Szerkesztve ]

(#15) <Lacy85> válasza Create. (#14) üzenetére


<Lacy85>
addikt

Ja, egy "picit" másabb. :D

(#16) Create. válasza <Lacy85> (#15) üzenetére


Create.
addikt

Ök legalább még a saját népüket sanyargatják, nem másét.

(#17) Picco válasza <Lacy85> (#15) üzenetére


Picco
addikt

avagy "jobb a marketingjuk" ha ugy tetszik :)
a nap vegen mindkettonek ugyanaz a celja.

It's gotta feel so good to moo as a cow. Probably feels really good to moo

(#18) Lacika112 válasza Predatorr (#2) üzenetére


Lacika112
aktív tag

Komoly baj van....

Mit nem értesz? :)

ha cpu akkor 1-2-3 sorozat zen, zen+, zen2
ha apu akkor meg egy gennel régebbi mag mint számozás
(suliba gondok lehettek melyik év melyik század igaz? ) :C

Intelt ne nagyon nézz akkor mert ott aztán van katyvasz rendesen, ráadásul gyártófüggetlenül átjáróház lesz a géped mert alapban hibásak a cpuk

Imádom a magadfajta troll fanokat :)

ha meghúzom a kocsidat az oc-nek számít?

(#19) apatyas válasza Lacika112 (#18) üzenetére


apatyas
Korrektor

Azért egy kicsit te is csiszolhatnál a megnyilvánulásaidon. Kevesebb köd, kevesebb 'más a troll'.
A hsz-od első fele - kétharmada után abbahagyhattad volna az írást.

pezo77 #5 2017.12.14. 13:29 Hmm. És ez az e-hajó akkor hol is tud kikötni? Az e-bay -ben? ;)

(#20) Fecogame


Fecogame
veterán

Jó lesz ez a cimborakönyv, csak legyen magyar billentyűzettel is :)

Lassú a mobilinterneted? 4G/LTE antennák, közvetlenül raktárról ---> http://bit.ly/LTE_Antennak

(#21) Cassi


Cassi
senior tag

Év közepére a 2500U már csak a futottak még kategória lesz, de amúgy sincs semmi egyedi benne.

(#22) b2fodist válasza Cassi (#21) üzenetére


b2fodist
tag

3500u, amugy teny hogy nem lesz a falu bikaja, de sok notebook van 2 magos procival meg ezen a szinten.

(#23) tomiivagyok


tomiivagyok
aktív tag

kicsit off, de annyira megse :)
en a nyaron vettem ssd + dedikalt videokartyas matebook D-t. lehetett valasztani, hogy dedikalt vgu + 128 giga ssd, vagy szimplan 256 giga ssd - nem volt kerdes reszemrol.
teljesen meg vagyok vele elegedve, sot, egyaltalan nem bantam meg. 50 ezerrel volt olcsobb, mint a 17-es air, azt meg 6x a foldbe dongoli - hiaba imadom az Apple termekeket, ez a harci helyzet.
szoval en varom ezt az ujat. nyilvan nem fogok venni, mert minek, de jo latni, hogy a huawei tovabbra is probal fejleszteni.
btw, ha vesztek is, es ssd-t cserelnetek, NE(!!!) csinaljatok otthon. nem egyszeru, es garanciavesztessel jar - fel evig voltam Huawei markaszerviz dolgozo, tudom. :)
nehez megbontani a hazat, torik, mert a tartoja muanyag, nem fem, igy nem ajanlatos.
viszont barmelyik huawei szakszervizbe beviszed, kicserelik, kecskemeten pl. max 2 munkanapon belul, nem hiszem, hogy sok penzert. nekem ingyen volt, de max 5-10k + az ssd ara. :)

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.