Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Mister_X


Mister_X
nagyúr

Kifejezetten szimpatikus a játék. Már csak egy jó sztorival kell nyakonönteni.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#2) Narxis


Narxis
nagyúr

Szerintem az túlzás, hogy temetik csak Magyarországon nem sokan engedhetik meg a 2 konzolt és ha már választani kell akkor inkább PS4.

Ez a Ryse nem rossz de csak 1db játék.

Thanos was right.

(#3) gianni85


gianni85
veterán

elég darabosnak tűnt nekem harc közben a mozgás

(#4) Dr.F.E.R.I.


Dr.F.E.R.I.
addikt

Tetszetős a játék, még én is szívesen kipróbálnám, de ezt a sok halivúdi klisét a pöcsért kell beletenni a játékba... :( Olyan gyorsan mozognak (főleg pörögnek) az emberek - még a legionárius is a felszerelésével - mint Bruce Lee, teljesen életszerűtlenekké válnak tőle az egyébként jól koreografált mozdulatok. Azon csak röhögtem, amikor hárman körbeállják az embert, de mindig csak az egyikük küzd vele, talán hogy még véletlen se tudják megölni. A fejcsóválás pedig akkor jött, amikor egy-egy kardtalálattól hátraszaltóban repülnek métereket az áldozatok. Szerintem Newton is így tenne a helyemben, bár USA-ba készül a játék, ott meg főleg tojnak a fizikára. Nem mondom, hogy az Average Joe nem fogja élvezni a játékot, de kevesebb show-elemmel és több életszerűséggel nekem jobban tetszene.

Két lehetőség közül mindig a harmadikat válaszd

(#5) ldave válasza Dr.F.E.R.I. (#4) üzenetére


ldave
félisten

Hasonlóan látom én is, hiába a fantasztikus látványvilág és az érdekes környezet és kor, de ez a játék számomra egy nagy vicc, mintha a mai akciójátékok paródiája lenne (rengeteg belassulós jelenet, QTE-k sora, meg amiket te is írtál).

A Slime draws near! Command?

(#6) Mister_X válasza Dr.F.E.R.I. (#4) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Nekem az a mozdulat a kedvencem, amikor beleszúrja az egyik barbárba a tőrt és utána átdobja a feje felett.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#7) trufa12


trufa12
addikt

Ez a játék 1 kaka .( , minden szép, de maga a harcok...
Sajnálatos , pedig a bemutatott videó jó volt, az első amit még pár hónapja bemutattak .

Ez a pálya meg kicsit olyan conan-es :D
hát ez nagyon átlagos game lesz :( bár ha javítanak rajta akkor jó lehet, mert még gondolom odébb van a megjelenése

Az élet olyan mint a motor, ha nem megy akkor be kell rúgni..

(#8) keIdor


keIdor
titán

Nekem sem tetszik, mondjuk eddig engem csak a Forza 5 vonz egyedül az Xbox One felé, a többi exkluzív még vagy nem győzött meg, mert semmit nem mutattak belőle vagy egyszerűen nem nekem készült kategória, ahogy ez a Ryse sem. :U

Akinek a kor a fontos, annak ott a Rome II Total War, na az jó lett. :) Stílus persze más, de abba legalább talál realisztikus dolgot is az ember. :)

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#9) Mappa


Mappa
addikt

Ez jöhetett volna PC-re is.

nem kötelező megadni

(#10) WayneGace


WayneGace
őstag

Ha ez egy sci-fi lenne, akkor ok. De nem az. Nincs ember, aki ilyen intenzitással tud harcolni folyamatosan. Olyan sincs, aki ennyi sérülést kibír. Kicsit olyan Assassins Creedesnek tűnik a harc, azaz körbe veszik, de ahelyett, hogy simán leszúrnák, kivárják míg sorban lekaszabolja őket.

BestSecret invitációt privátban adok.

(#11) KraX válasza Dr.F.E.R.I. (#4) üzenetére


KraX
őstag

Ne felejtsd el, hogy ez elsosorban egy jatek es nem combat simulator. Ugy gondolom a tobbseg aki jatszani fog vele jobban fogja elvezni a gyors, porgos akciokat es a fizikat megcafolo eseseket stb mint ha lassabban, vontatobban folyna a harc a kepernyon viszont elethubben. Meg igy is fennal a veszelye annak hogy tulzottan repetitivve valik a gamplay akar mar husz perc kaszabolas utan, persze ezt a fejlesztok is tudjak es szepen felobontjak combat-user interaction (pl: katapult kezeles) movie betet-combat kombinaciokra hogy megtorjek a monotonitast. Kar, hogy nem budapesti studioban csinaltak meg ezt a jatekot.

For the God Emperor!

(#12) KraX válasza Dr.F.E.R.I. (#4) üzenetére


KraX
őstag

"Nem mondom, hogy az Average Joe nem fogja élvezni a játékot, de kevesebb show-elemmel és több életszerűséggel nekem jobban tetszene."

Nagyon jol megfogalmaztad pedig a lenyeget. Average Joenak csinaljak a jatekok tobbseget, hogy minel tobb profitot realizaljanak a csunya fejleszto studiok. A tobbseg igenyeihez igazitjak a gameplayt.

For the God Emperor!

(#13) KraX válasza WayneGace (#10) üzenetére


KraX
őstag

Szerinted ha a korbeveves helyett overrunolna az ai a playert es kb 2mp alatt darabolnak le, annak mi ertelme lenne a jatekban? Nem veletlenul van a regi kung-fu filmek mintajara irva az ai (egy harcol, a tobbi helyezkedik).

[ Szerkesztve ]

For the God Emperor!

(#14) WayneGace válasza KraX (#13) üzenetére


WayneGace
őstag

Nem kell olyan szituációt létrehozni, mert nevetséges.

BestSecret invitációt privátban adok.

(#15) ldave válasza KraX (#11) üzenetére


ldave
félisten

Pont az nem jön át, hogy pörgős és gyors lenne a harc, mert folyton belassul a játék, hogy brutálisabb legyen a jelenet.

A Slime draws near! Command?

(#16) KraX válasza ldave (#15) üzenetére


KraX
őstag

Ezt szerintem csak akkor lehetne megitelni ha mar ki lehetne probalni eloben. Egyelore csak ket videot lehetett megtekinteni az egeszbol, legalabbis legjobb tudomasom szerint.

For the God Emperor!

(#17) KraX válasza WayneGace (#14) üzenetére


KraX
őstag

Tegyuk gyorsan hozza, _szerinted_

[ Szerkesztve ]

For the God Emperor!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.