Hirdetés

2021. március 2., kedd

Gyorskeresés

(#1) razorbenke92

razorbenke92
senior tag

Amikor azt olvasom a levélben, hogy "Testvér" miért hallom azt togói akcentussal, hogy "brhudda"?

Mások számára a kondi fáradós, nekem farad-os...

(#2) pozsoka

pozsoka
tag

Néhány éve én is kaptam hasonló levelet, de már bánom, hogy nem reagáltam, élhetném a gazdagok felhőtlen életét.

Okos ember nem szemetel, a többieknek meg tilos!

(#3) Hieronymus

Hieronymus
őstag
LOGOUT blog

Ha van egy is merszed, kérj 500 dollárt az itt jelentkező költségeid kompenzálására. Valami pénzküldő szolgáltatással küldje el. Majd a végén levonjátok a részedből.
Ha érzi a pénz szagát fizetni fog. :C

„Sohase hagyd, hogy az erkölcsi érzéked meggátoljon a helyes cselekedetben!”

(#4) Runo válasza Hieronymus (#3) üzenetére

Runo
veterán
LOGOUT blog

Na ja, de mi a búbánatot írjak, miért jelentkeztek költségeim? :DDD

(#5) mephi666

mephi666
veterán

"megkapja a 4 500 000,00 USD
értékű birtokát, amelyet halála előtt egy bankban helyezett el"

...létezik olyan bank, ahová az egész birtokot be lehet rakni? :Y hallottam már sok érdekes dolgot, de ilyet még nem... "Béláim" összegyűltek és betolták a bankba az egész birtokot? :D

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#6) Agyturbina

Agyturbina
senior tag
LOGOUT blog

Így csináltam a PayPal regemet. Amikor küldte a linkeket, nem katt rá, hanem Google és a valódi oldalon regisztráltam. Volt ám értetlenkedes... Elküldtem a pénzt, nézd meg, én meg küldtem az igazi screenshot-ot vissza. Kb 1 napig szivattam. ;]

,........A szükségletek lettek a célok, és a célok szükségletek lettek........, ,........A paradoxonban az a szép, hogy paradox módon nem szép.............,

(#7) Top cat

Top cat
senior tag

Laller ezt is beszopta volna. :DDD

(#8) Hieronymus válasza Runo (#4) üzenetére

Hieronymus
őstag
LOGOUT blog

Nyugodtan írd le neki.:

Mostanában sok a csaló. Ha küldöd a pénzt, akkor biztos vagyok benne, hogy igazat írsz. Megcsináljuk az üzletet, mert a csalók nem fektetnek ennyi pénzt az üzletbe.

Ha belendül és küld pénzt, akkor jó. Ha nem, az is jó. Nem tudod hosszútávon hitegetni. Ha valaki más is ráharap, gyorsan fog továbblépni.

„Sohase hagyd, hogy az erkölcsi érzéked meggátoljon a helyes cselekedetben!”

(#9) mephi666 válasza Hieronymus (#8) üzenetére

mephi666
veterán

Vagy le kell csekkolni ip alapján, melyik országból ír és kamu emailről írni neki egy hivatalos levelet az országa hivatalos szervének nevében, hogy "ez itt a kiberbűnözés elleni osztály, tudomásukra jutott, hogy így próbál illegálisan pénzhez jutni, valamint átverni embereket: fáradjon be a legközelebbi rendőrségre és adja fel magát, vagy különben kiküldenek egy egységet, hogy bevigyék és a kiszállás költségét is felszámolják neki" :D

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#10) Runo válasza mephi666 (#9) üzenetére

Runo
veterán
LOGOUT blog

Ha ezt írnám neki, valszeg csak röhögne egyet, de én nem szeretném ha akárcsak el is mosolyodna... :U

(#11) Tüzi

Be tudja-e kapni... :DDD

Deee... 1,6 millió dollárért, mi is lehetünk hősök. Három napig.

(#12) Agyturbina válasza Tüzi (#11) üzenetére

Agyturbina
senior tag
LOGOUT blog

Attól függ milyen hosszú a szája :DDD

,........A szükségletek lettek a célok, és a célok szükségletek lettek........, ,........A paradoxonban az a szép, hogy paradox módon nem szép.............,

(#13) LaciCRM

LaciCRM
veterán

izgi ;]

A madár az ász.

(#14) Luck Dragon

Egyszerűen fenomenális , imádtam olvasni :))

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line. iPad Pro LTE & iPad 2018 ,IPhone SE 2020,Android One R.I.P

(#15) razorbenke92

razorbenke92
senior tag

Egyébként aki szereti az ilyesmit, annak ajánlom, hogy nézzen szét a youtubeon:
OwnagePranks - itt nem ez a fő profil, de sokszor szórakozik scammerekkel
Jim Browning - etikus hacker, aki kihasználja, hogy a csalók aktív kapcsolatot nyitnak a gépére, és ezen keresztül lenyomozza őket, elindítja a webcamjukat, letörli a fájljaikat, stb.
Kitboga - zseniálisan játssza az idegesítő értetlen öregasszonyt, amíg az őrületbe nem kergeti a csalókat.

Mások számára a kondi fáradós, nekem farad-os...

(#16) sh4d0w

sh4d0w
nagyúr
LOGOUT blog

[link]

https://coreinfinity.tech

(#17) zone

zone
őstag
LOGOUT blog

Pár éve én is hasonlóra vetemedtem: [link] :D

(#15) razorbenke92
Atomic Shrimp csatornáján is van egy-kettő, bár nála nem a scambaiting a fő téma.

[ Szerkesztve ]

YouTube - https://goo.gl/bCKFYP

(#18) Runo válasza zone (#17) üzenetére

Runo
veterán
LOGOUT blog

No nem csak én unatkozok?! :DDD

(#19) Atti777

Atti777
aktív tag

Ez tökéletesen illik ide :DD

ExHWSW nick: Atti, reg: 2001. feb. * Clio II '05 1.4 16V * Elops 500 + RX-RF5

(#20) Runo válasza Atti777 (#19) üzenetére

Runo
veterán
LOGOUT blog

Mondta egy ismi, hogy vicces lenne, hogy ha mégis igaz lenne! ;]

(#21) Dymeix

Dymeix
csendes tag

Mondjuk az is kérdéses, hogy melyik jogi karon végzett summa cum(i) laude, ahol úgy tanították neki, hogy néhány "hivatalos" email után már testvérem/bátyám megnevezéssel szokás illetni a klienset. :U

(#22) Runo válasza Dymeix (#21) üzenetére

Runo
veterán
LOGOUT blog

Nem ez a lényeg, ki k ell építeni egy bizalmi kapcsolatot, hiszen nemsokára pénzt fog kérni! :DDD

(#23) Dymeix válasza Runo (#22) üzenetére

Dymeix
csendes tag

Igen, előbb-utóbb előkerül a nigériai herceg jellegű trükk, ahol a bank valamilyen díjat kér, hogy kiadja a nagy összeget. Mindenesetre követni fogom az eseményeket, ezek mindig szórakoztatóak. ;]

(#24) Runo válasza Dymeix (#23) üzenetére

Runo
veterán
LOGOUT blog

Gondolom nemsokára az jöm, hogy a felesége sokkal rosszabbul lett, előre kell hozni a műtétet, de ugyebár a pénzt még nem kapjuk meg egy darabig, ezért segítsem ki egy kis összeggel addig is.. ;]

(#25) Runo

Runo
veterán
LOGOUT blog

No a legutóbbi levélváltásunk már nagyon nem ment a google fordítónak... De legalább vicces volt! :DDD

(#26) Dymeix válasza Runo (#24) üzenetére

Dymeix
csendes tag

Igen, itt most a felesége vár sürgős műtétre. Mindenesetre a válaszodra jövő reakcióját kíváncsian várom. :DD Egyébként a "banklevelek" hogyan intéződnek a részedről?

UI: ha az ő számlájára utalják a pénzt, akkor abból semmit sem fogsz látni :DDD Szépen eltűnik majd.

[ Szerkesztve ]

(#27) Runo válasza Dymeix (#26) üzenetére

Runo
veterán
LOGOUT blog

Figyelj! Én őt teljesen korrekt, megbízható embernek ismertem meg!
Különben is, ügyvéd, és Főügyész! Ők tuti nem kockáztatják a karrierjüket pár nyavadt dollárért! :DDD

(#28) Dymeix válasza Runo (#27) üzenetére

Dymeix
csendes tag

Sose lehet tudni, van az a pénz. Ha mást nem, előleg formájában, mert az ő számláját meg tartozás miatt zárolták, mivel sokba került a feleség kezelése. :U A határidők pedig szigorúak a bank részéről.

Bízom benne, hogy nem adja fel ilyen könnyen az emberünk és lép le szó nélkül, ha már ilyen közel a "megváltás".

(#29) Runo

Runo
veterán
LOGOUT blog

Azt gondoltam volna, az utolsó levelem után levágja, hogy valami nem stimmel velem, de nem adja fel!
Akkor játsszunk tovább! :DDD

(#30) Dymeix válasza Runo (#29) üzenetére

Dymeix
csendes tag

Megvan a narratívája minden eshetőségre, nem adja fel olyan könnyen. :DD Fentebb a kollégák által említett indiai MS support/refund scammereket szivató csatornákon jellemzően ugyanazok a módszerek, de a főügyész úr kitartóan várja a bankszámla adatokat és a személyes dokumentumok másolatát. Sehol egy előleg, gift cardos "hitelesítés"/fizetés. Mindenesetre még néhány napig/hétig meglesz a program. :))

(#31) btomi9 válasza razorbenke92 (#1) üzenetére

btomi9
aktív tag

Sziasztok!

Szenzációs, hogy rátaláltam erre a topicra! Ezt láttátok? Bár autós youtube csatorna, viszont egy magyar srác részletekbe menően meséli el, hogy kapja el őket. Vérprofi és zseni!

https://www.youtube.com/watch?v=479Me8cT8rg

(#32) Runo válasza btomi9 (#31) üzenetére

Runo
veterán
LOGOUT blog

Igen, láttam, lehet hogy tudatalatt ez a videó is motívált! :DDD

(#33) Runo

Runo
veterán
LOGOUT blog

Akkor hát lássuk, mit csinál a kapott adatok birtokában! ;]

Copyright © 2000-2021 PROHARDVER Informatikai Kft.