Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Vistaboy


Vistaboy
veterán

Közben javították, így tárgytalan... :DDD

[ Szerkesztve ]

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

(#2) hommeros


hommeros
őstag

Úgy ingyenes, hogy itt nem havidíj van, hanem cuccokat lehet venni pénzért.
Amúgy én kipróbáltam, annyira nem jött be.

Le style est l' homme même. | Azt mondani, hogy nem érdekel a magánélethez való jog, mert neked nincs titkolnivalód, ugyanolyan, mintha azt mondanád, hogy nem érdekes a szólásszabadság, mert nincs mondanivalód.

(#3) Vistaboy válasza hommeros (#2) üzenetére


Vistaboy
veterán

Igen, csakhogy azokat a cuccokat normál játékkal is meg lehet szerezni, ellentétben sok más MMO-val, ahol a valódi pénzért vehető cuccokkal behozhatatlan előnyre lehet szert tenni.

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

(#4) savior


savior
őstag

mennyit fizetnek a teljes forditasert?

https://sites.google.com/view/saviorweboldala/home

(#5) Vistaboy válasza savior (#4) üzenetére


Vistaboy
veterán

Egyelőre még nem tudni, majd ha elkezdjük a munkát, előtte biztos megállapodunk az összegben és a határidőkben is.

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

(#6) hommeros válasza Vistaboy (#3) üzenetére


hommeros
őstag

Aham, mint mondtam, kipróbáltam. És fejlődni XP növelő cuccok nélkül (+50% +70% +100% meg már a fene se emlékszik) kész hajtépés. Persze, lehet nélküle is, csak 2-3x olyan lassan. :)

Amúgy meg valami "okos" pont itt szólja el magát, hogy mennyire nem valós az a 2 millió aktív játékos: [link]

"megvan a kétmilliomodik aktív játékos is."
Én meg még meg is lepődtem, hogy ennyire sikeres lett a játék, 2 millió aktív játékos.

MMO-nál az aktív játékost szokás megadni, nem a regisztrációk számát.

[ Szerkesztve ]

Le style est l' homme même. | Azt mondani, hogy nem érdekel a magánélethez való jog, mert neked nincs titkolnivalód, ugyanolyan, mintha azt mondanád, hogy nem érdekes a szólásszabadság, mert nincs mondanivalód.

(#7) Vistaboy válasza hommeros (#6) üzenetére


Vistaboy
veterán

Hát sajnos erről mi nem tehetünk, hogy rengeteg fake account van, amit a nem becsületes játékosok kreálnak. Magát a hírt a hivatalos oldal beszámolója alapján írtam(írtuk), direkt úgy, hogy 2.000.000. regisztráció. Egy helyen írtam véletlenül aktív felhasználókat, valószínűleg az miatt, mert közben MSN-en beszéltem valakivel, és nem vettem észre.

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

(#9) Janó 44


Janó 44
tag

Azt lehetségesnek tartom, hogy megvolt nekik a 2 millió felhasználó, de arra a nyakamat rá merném tenni, hogy a jelentős részét már rég eltapsolta a Gameforge. Azonban én tudok egy annál sokkal jobb lehetőséget (egyébként én toltam 2 évig a hivataloson is, de könnyűszerrel sikerült a Gameforge -nak kiüldöznie a játékból, de úgy tűnik, hogy nem végleg -azért ennél előbb is eldönthették volna, hogy a free-to-play rendszer náluk az mennyire free, és akkor el se kezdtem volna a játékot-): https://www.google.hu/search?source=hp&ei=QK11W8DYOcTfwQKl0YX4Bg&q=chronicles+of+arcadia&oq=Chron&gs_l=psy-ab.3.0.35i39k1l2j0i131k1j0i67k1l2j0i131k1j0i67k1j0j0i131k1j0i67k1.1451.3477.0.4960.6.5.0.0.0.0.101.383.4j1.5.0..2..0...1.1.64.psy-ab..1.5.382.0...0.vhjsT3R1zxQ
Nekem már van karakterem, úgyhogy akit érdekel, és mondjuk részt venne velem guildalapításban, az írjon nekem privát üzenetet! :)
Egyébként én többet mondok a játékról, mint bárki ezelőtt a topicban. A pvp -t egy MMORPG játékban se találtam olyan jónak, mint ebben, habár ebben is vannak különbségek erőben a különböző karakterek közt, de mindegyikkel lehet boldogulni, és mindegyik használható akár pvp -ben, akár pve -ben, csak meg kell érteni a neki megfelelő játékstílust, stratégiákat, és hogy hogyan működik a skillrendszerük, melyik skill mire jó. És mivel duál classrendszer van, így sokféle classcombó van a játékban (és velük együtt elit skillek), ráadásul mindegyik karakternek összesen 3 classa lehet egyszerre. De ami a legjobb tartalom benne, az a siege war. -Azt nem mutatom be, hiszen számtalan videó van feltéve róla (meg a karakterekről is) akár a Youtube -n, akár másutt, de az a tartalma állva hagyja mind a WOW -s, mind pedig az Aion -s siege -t még béta létére is. Onnan tudom, hogy azokkal is játszottam, és nem keveset.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.