Hirdetés

2024. április 18., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) vanhalen


vanhalen
senior tag

Nem tudom miért, de nekem nagyon tetszenek :) Alaplapi sata aljzatba egy(-2) ilyen és gyorsítótárazni jónak tűnik, főleg, ha az ára is viszonylag "normális".. (na meg, ha lesz egyáltalán kereskedelmi forgalomban)

(#2) macilaci78 válasza vanhalen (#1) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Jaja. Azt a 6-8-10 alaplapi SATA-t telepakolni ilyen kis cukisággal, RAID tömböt ráhúzni, a 3,5"-os egységek helyére mehet is a radi. :DDD

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#3) vond


vond
MODERÁTOR

Pendrive-ot nem lehetne ilyen lapkákkal kihozni? Az átlag SSD-khez képest elmarad sebességben, de a pendrive-oknál nagyon jól jönne, hogy a kis file-okat is viszonylag gyorsan írják/olvassák...

(#4) Ribi: Tudják? Annyira nem vagyok képben... És árban vajon alá lehetne menni a mostani jobb fajta USB 3.0-ás pendrive-oknak?

[ Szerkesztve ]

VOND.HU // DESIGN • PHOTO • VIDEO • WEB • IT

(#4) Ribi válasza vond (#3) üzenetére


Ribi
nagyúr

A normális USB3-as pendriveok is kb ezt a sebességet tudják.

(#5) freemanone válasza vond (#3) üzenetére


freemanone
őstag

Az usb3-as pendvire-ok jobban muzsikálnak 4k/32k-s írás/olvasásban: [link]

[ Szerkesztve ]

(#6) vond válasza freemanone (#5) üzenetére


vond
MODERÁTOR

Köszi! ;)

VOND.HU // DESIGN • PHOTO • VIDEO • WEB • IT

(#7) Nyugdíjas


Nyugdíjas
nagyúr

Aranyos cuccok...

‎"Két dolog fontos az életbe' nagyon. Hogy az ágyad legyen jó, meg a cipőd. Mer' vagy az egyikbe vagy, vagy a másikba."

(#8) radi8tor


radi8tor
MODERÁTOR

Pendrive-nak is rosszak lennének.
Egyedüli előny, ami lehet pendrive-okkal szemben a TRIM. De erről nem szól a cikk.

⭐ Stella

(#9) ViZion


ViZion
félisten

WIn 8 ezen jön majd? :)

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#10) freemanone válasza ViZion (#9) üzenetére


freemanone
őstag

nem tudom ez mennyibe kerülhet.... de akkor inkább USB3.0 pendrive :))

(#11) mikej95


mikej95
aktív tag

Ha jó árban lesznek, akkor meg fogja érni azoknak akik gyorsítótárazásra(vagy virtuális memóriának) akarnak SSD-t használni.

Azt viszont nem tudják, hogy mi nem tudjuk azt, amiről ők úgy tudják, hogy tudjuk.'

(#12) freemanone válasza mikej95 (#11) üzenetére


freemanone
őstag

gyorsítótárnál nem pont az IOPS a fontos? Ezek abban nemigen jeleskednek. Tudom, hogy számít az elérési idő is, de szerintem ezeket az értékeket egy HDD is hozza. Nem is igazán tudom, hogy mire lehetnének jók otthoni felhasználásban.

(#13) nicu71


nicu71
addikt

de kis cukorkák! :)

"-Te jó ég,mindjárt 8 óra!!! - Amilyen éjszakám volt,még jó hogy nem 9 !?"

(#14) radi8tor válasza ViZion (#9) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Apple már egy jó ideje Pendrive-on adja MacBook Air ügyfeleinek a recovery image-t.
(mivel a notebookon nincs ODD)

⭐ Stella

(#15) Destructo


Destructo
aktív tag

Nemsemmi :P

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.