Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#601) Z10N válasza Butcher82 (#590) üzenetére


Z10N
veterán

"de 2005-ben 35 ezer jó magyar forintért vettem a 6600 GT-t, 2007-ben pedig 130-ért a 8800GTX-et."

Detto. A 6600GT nalam egy 5900XT-t valtott, az emlitett 35k korul, de az FX is ennyi korul volt. A 7600GT 30k alatt volt (2007). Kozben X360.

Utana valtottam ATI 4850-re. Ezek mind 30-35k koruli kartyak voltak, mivel vga-ert eleve nem adtam 40k-nal tobbet. Es ezekkel a kartyakkal vigan el lehetet lenni. Sot utana 6850 (30k) BF3 Ultra 1080p 2011-ben.

Manapsag 40k-bol ajto tamasztekot lehet lassan venni vagy azt se...

# sshnuke 10.2.2.2 -rootpw="Z10N0101"

(#602) snecy20 válasza Z10N (#601) üzenetére


snecy20
veterán

Kilistáztam árukeresőn mi az ami elérhető mondjuk 35k és 45k között...hervasztó a helyzet.

Van brutál túlárazott GT 1030, meg RX 550... és ennyi...IGP pótlék kártyák.
A valamire is használható belépő kategória GTX 1650-nel és RX 570-nel már simán 60.000 és afelett....

Az Oroszországnak küldött iráni drónszállítmányok csak elnyújtják a háborút.

(#603) Butcher82 válasza Z10N (#601) üzenetére


Butcher82
senior tag

Így van, a 6850 egy kiváló kártya volt (a sok közül). Mostanra a kategóriák "összecsúsztak" az árak totál elszálltak. Értem én a 2K még a 4K gaminget és hogy ezekhez vannak belőve a teljesítményszintek, de ennek komoly ára van szó szerint.

***Go Ahead, Make My Day.*** Clint Eastwood óta szabadon.¯\_(ツ)_/¯

(#605) flydomi válasza #30786816 (#597) üzenetére


flydomi
junior tag

Az eurot en is szeretnem kenyelmi okokbol, de be is lehet szopni, lasd gorogok

Fake news.Picivel tobb idod szanj arra,h miert xoptak be.

Nincs ebben semmi megdobbento, 251 vs 363 12 ev alatt az evi 3.1%, ami kb gazdasagilag (kereskedelmi merleg, inflacio-kulonbseg, kamatszint) indokolt is

Erre az indokra en is kivancsi vagyok.Masfelol ez egy nagy handa-badarsag,amit irtal.
A szandekos gyengites nem a "nep" erdeket szolgalja,hanem a felso 100k-t.

Ettol fuggetlenul a kartyak tul vannak arazva a nagy haszon miatt.........

(#606) BiP válasza flydomi (#605) üzenetére


BiP
nagyúr

Meg ugye az sem mindegy, hogy hogyan oszlott el az a 12év. Mert pl. 3éve 2018 elsején 309Ft volt az eur, most meg 365, ami 18% romlás 3 év alatt. Ez messze van az évi 3%-tól. (míg előtte meg kb.9év alatt romlott 251-ről 309-re, azaz 23%-ot, átlag évi ~2.4% körüli romlással.)
Nyilván van mindig valamennyi természetes kilengés, de azért ami az utóbbi pár évben megy, az ultraszívás itthon, és ez a komoly forintromlás önmagában is komoly drágító tényező, de erre rájön még sokminden más is, (új gen, hiány, vírus, stb) így brutálissá válik a jelenlegi helyzet.

[ Szerkesztve ]

(#607) Źşë' válasza #30786816 (#597) üzenetére


Źşë'
addikt

pedig van, hidd el mint általános fogyasztó és állampolgár neked is érdeked az erős forint, és az hogy... picivel több mint 110 Huf-ot romlott az azért durva, napokban volt 367 Huf is a középárfolyam!!! rekordokat dönt mínuszban - az a baj hogy ez már hosszútávon el lett/van rontva, persze kezdődött a 2009es váltsággal, csak az a baj hogy képtelen volt visszaerősödni - különösen a külföldi cégeknek és azoknak jó akik viszik ki az országból a profitot ;)

persze a vírus is rátesz egy lapáttal, ugye ebben a helyzetben a szállító cégek is durván díjakat emeltek, kíváncsiságból megnéztem h amerikából egy bizonyos dolgot (lényegtelen mit, mert csak példa - tudom méretétől, árától, súlyától is függ - de akkor sem kell egy autóban gondolkozni - de tisztánlátás végett kb fél hűtő méret és súly ára 1000$körül) mennyiért szállítanak ki MO-ra - általános szállítási költség 180$ szokott lenni, viszont most a helyzetben közel 500$-ra jött volna ki, még ha nem is ilyen drasztikus különbséggel, de nyilván a szállítás is rátesz elég sokat

[ Szerkesztve ]

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#608) pruzsi


pruzsi
őstag

Gyorsan el is kapkodták :D

(#609) p2pp


p2pp
őstag

Kint 400$
Repülni kell érte 😅😂🤣

Iphone 14 Pro 17.4.1 Huawei Watch GT3 Giga B450 Amd 5600G 2x8 3000 Vengeance 3x1T M.2 Nvme

(#610) Hoffer PC


Hoffer PC
csendes tag

Jó kis népkártya lenne, főleg most hogy 160-180e ft helyett 300e körül mennek. :( :(((

Üdv: Roland. +36307550213 - WWW.FLEXBYTE.HU -

(#611) demmer123 válasza Hoffer PC (#610) üzenetére


demmer123
őstag

Sajnos a jelenlegi helyzet miatt így is fog maradni hónapokig. Ennek a kártyának reális ára 140-160k lenne.

3060 társának pedig 120-130k. Az is lesz vagy 180-200k+ .

(#612) gejala válasza demmer123 (#611) üzenetére


gejala
őstag

3060Ti nem lesz 140-160k. Most pl. német Asus store-ban 550 EUR a TUF és a többi gyártó is ekörül mozog. Ez alapból 200k, alacsonyabb áfa mellett. És ugye ez a hivatalos gyártói ár, nem a mindenféle kisker által egekbe tolt.

(#613) Semin válasza demmer123 (#611) üzenetére


Semin
senior tag

Árat emelt gyakorlatilag minden gyártó. Így nem sok esély van arra az ársávra amit írtál. Jön majd oda kártya a 3060. Miután lecsengett a újdonság/hiány felára, de addig az is drágább lesz. (180-200k -ra számítok)

[ Szerkesztve ]

(#614) DEAQ


DEAQ
csendes tag

A 3060 Ti és a 1080 Ti között egy leheletnyi különbség van csak, a 3060 egy lófasz lesz [link]

You are at the Mercy of the Silicon | 改善

(#615) Semin válasza DEAQ (#614) üzenetére


Semin
senior tag

“A 3060 Ti és a 1080 Ti között egy leheletnyi különbség van csak”
Wut? :F jó nagy lehelet.

1080 Ti = 2070 super +5,+10%
3060 Ti = 2080 super +5,+10%
DLSS-t nem számítva.

A 3060-at 2070 super szintre várják ergo hozni fogja a 1080Ti-t.

[ Szerkesztve ]

(#616) DEAQ válasza Semin (#615) üzenetére


DEAQ
csendes tag

Nézted azt a táblázatot? 3060Ti-hoz képest 2/3, ami maradt.

[link] 6-8-10 frame 1440p-ben a különbség

És mindezt mennyi pénzért? Biztos, hogy nem 160K lesz, mint anno a 2060 volt.

You are at the Mercy of the Silicon | 改善

(#617) Semin válasza DEAQ (#616) üzenetére


Semin
senior tag

Ezen a videón remekül néz ki a dolog, de ez nagyon messze áll a valóságtól.
Ki is fejtem miért.

Linkelhetnék 300 tesztet de csak logikusan gondolj bele. Ha 10%-al gyengébb a 1080ti a
3060ti-hoz képest - ahogy a videóban van - ami 10%-al van lemaradva 3070-től ami gyakorlatilag egy 2080ti. Akkor 1080ti +20% = 2080ti ? .... nem-nem. A valóság 30-35%

Az erősorrend így néz(het) ki natívban.
3060=90% ( ? )
1080ti =100%
3060ti=120%

De bizony technológiák is jöttek a 10-es sorozat óta.
Az RT-t hagyjuk, ott nincs esélye a 1080ti-nak. (0 Tensor)
Hogyan fogja mégis 20%-al verni játékok alatt a 3060 a 1080ti-t? .. DLSS 2.0

Pont a videóban szereplő CP2077/Control alatt teszteltem és bizony ~+30%-ot hozott a konyhára. A képminőség romlás észrevehetetlen, teljesítményben durva előrelépés.
Ajánlom figyelmedbe VR-ék idevágó videóját. [link]

Ezért lesz a 3060 mégis versenyképes.
(Már ha egyszer vége lesz ennek a "válságnak")

[ Szerkesztve ]

(#618) DEAQ válasza Semin (#617) üzenetére


DEAQ
csendes tag

Nem linerás a teljesítmény növekedés, lásd 2080, 2080 Super.

De, akkor nézzük, ahogy te gondolod. (No offense)

Ha a 3060Ti 100%, akkor a 1080Ti 90%, 3060 80%, 3070 120-125%

És ott is van, 3070 = 2080Ti, ahol a 2080Ti 25-35% a 1080Ti-hoz képest.

A 3060 gyengébb lesz, mint a 1080Ti.

DLSS és az RT nem számít bele, mert az egyiknél van, a másiknál "nincs".

You are at the Mercy of the Silicon | 改善

(#619) Semin válasza DEAQ (#618) üzenetére


Semin
senior tag

Értem én, hogy ne nézzünk DLSS-t de ha termék versenyképességét akarjuk meghatározni akkor néznünk kell minden funkcióját. A 3060 egy franko 1080p-s kártya lesz, de ha 1440p-ben akarod nyomni kell a DLSS.

A 3060ti is csak akkor lesz 1440p 100FPS+ kártya ha használod a DLSS-t.

Ez a 20/30-as széria nagy dobása. Nem lehet nem nézni.

ps: állom a sört! :K

[ Szerkesztve ]

(#620) Kansas válasza Semin (#619) üzenetére


Kansas
addikt

Azért ne csinálj úgy, mintha a DLSS minden játékban benne lenne, és RT-től függetlenül lehetne kapcsolgatni ki-be... alig 2-3 tucat játék támogatja, és minél alacsonyabb a kiinduló felbontás, annál látványosabb a minőségromlás...

[ Szerkesztve ]

Nincs olyan MI, ami képes lenne szimulálni az emberi hülyeséget... ha valaha lesz, annak tuti az emberi hülyeség lesz az oka... A Föld erőforrásai közül a legjobban az ész van elosztva - mindenki meg van róla győződve, hogy több jutott neki, mint másoknak.

(#621) Semin válasza Kansas (#620) üzenetére


Semin
senior tag

Remélem dinamikusan bővül ez a lista :) de igazad van, nem minden támogatja. ( gondolom ha erre is akar építeni az NV az új címek jó %-ban fogják. )

“...és RT-től függetlenül lehetne kapcsolgatni ki-be.”
Itt nem értem mire gondolsz, nem függ az RT-től, szabadon állítható.
1440p alatt nem ajánlott, még a gyártó szerint sem.
(Alatta ezekben a kártyákban sztem bőven elég a tartalék, így értelme sem lenne)

A régebbi címeknél pedig vajmi kevés szükség van rá.

[ Szerkesztve ]

(#622) Kansas válasza Semin (#621) üzenetére


Kansas
addikt

Például erre gondolok:

Itt tudtommal nem lehet az RT-től függetlenül bekapcsolni a DLSS-t(csak 4K-ban), és tippem szerint nem ez az egyetlen ilyen játék. Persze tudom, hogy van olyan játék is, mint a Final Fantasy, ahol RT támogatás nincs, de DLSS van, tehát nyilván nem kötelező a párosítás.

[ Szerkesztve ]

Nincs olyan MI, ami képes lenne szimulálni az emberi hülyeséget... ha valaha lesz, annak tuti az emberi hülyeség lesz az oka... A Föld erőforrásai közül a legjobban az ész van elosztva - mindenki meg van róla győződve, hogy több jutott neki, mint másoknak.

(#623) Semin válasza Kansas (#622) üzenetére


Semin
senior tag

Nekem új, hogy összefügg az RT és a DLSS.
Elvileg 2 külön technológiáról beszélünk, (a DLSS egy "biturbó" élsimítás) és még nem játszottam olyan játékkal ahol az RT függvénye lenne. (ettől még lehet )

CP2077-ben teszteltem, ott külön vezérelhető, én RT nélkül simán használtam.
BTW Ahol már a DLSS 2.0 dolgozik egészen biztosan külön állítható.

[ Szerkesztve ]

(#624) Kansas válasza Semin (#623) üzenetére


Kansas
addikt

Olyan szinten függ össze, hogy mindkettőhöz való hardver az RDNA2 megjelenéséig csak RTX kártyákban volt megtalálható, ráadásul adta magát, hogy az RT bekapcsolása által keltett fps-deficitet DLSS-sel próbálják meg visszanyerni, és hát a Turing kártyák megjelenésekor nem tűnt úgy, hogy raszterizáláshoz is szükség lenne rá, hát valamelyest logikus módon összetapadtak.
De kétségkívül technikailag nem szükségszerűen kell közük legyen egymáshoz. Gondolom, ezt hívják úgy, hogy "historikus okokból" tapadtak össze. :)

Nincs olyan MI, ami képes lenne szimulálni az emberi hülyeséget... ha valaha lesz, annak tuti az emberi hülyeség lesz az oka... A Föld erőforrásai közül a legjobban az ész van elosztva - mindenki meg van róla győződve, hogy több jutott neki, mint másoknak.

(#625) heihachi


heihachi
addikt

Báááárcsak lehetne ennyiért venni ilyen kártyát...

"Lehet a Shift 2 már realisztikusabb mint a valóság" by NOD

(#626) DEAQ válasza Semin (#619) üzenetére


DEAQ
csendes tag

[link]

Tessék, még a 2060 Supernél is gyengébb ez a szar.

[ Szerkesztve ]

You are at the Mercy of the Silicon | 改善

(#627) f3rdzs0 válasza DEAQ (#626) üzenetére


f3rdzs0
senior tag

volt pár napja egy leak ami a 2070 Super köré rakta, ami a várt teljesítménye

szóval ez a leak vagy szarul lett tesztelve, vagy az nvidia nagyon át fogja baszni a vásárlókat (persze ez nézőpont kérdése, mert még így is garantáltan sold out lesz a kártya)

f3rdzs0

(#628) DEAQ válasza f3rdzs0 (#627) üzenetére


DEAQ
csendes tag

Az a Ashes of Singularity volt. Egy 5 éves indie játék.

You are at the Mercy of the Silicon | 改善

(#629) DEAQ válasza DEAQ (#628) üzenetére


DEAQ
csendes tag

Ennyi benchmarkot azért nehéz elrontani. Látszik, a 3DMark Time Spy-on, hogy a CPU kiforgatja, de ez a teljesítmény öcsi. Ennyi pénzért főleg.

A 1080Ti 9300+ felett van OC nélkül, undervoltolva. Majd a DLSS nyilván segít rajta, de nyers számítási kapacitás nem sok van benne.

You are at the Mercy of the Silicon | 改善

(#630) Semin válasza DEAQ (#629) üzenetére


Semin
senior tag

Az MSRP-ből ki lehet %-osan számolni a teljesítményt. Nyilván a másik kártya MSRP-jéhez képest. Hogy mennyi a valós ár hagyjuk.

Ha a 3060 ti MSRP ára 399$,
és a 3060 MSRP ára 329$,
akkor az kraftban a 3060ti teljesítményének a 82%-a ár alapján. Tehát durván 20%-al gyengébb.

Én ide várom, aztán meglátjuk :)

[ Szerkesztve ]

(#631) DEAQ válasza Semin (#630) üzenetére


DEAQ
csendes tag

RTX 3060, i9-10900K-val hajtva

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Saját 1080 Ti kártyám undervoltolva, OC nélkül, 10 éves procikkal hajtva

1080P EXTREME

8K OPTIMIZED

:K ;)

[ Szerkesztve ]

You are at the Mercy of the Silicon | 改善

(#632) Ixion77 válasza Semin (#630) üzenetére


Ixion77
őstag

Ha úgy lenne az rendben lenne, de itt inkább közel 40% teljesítménykülönbség látszik.

"Seems like humanity needs war and famine to correct itself."

(#633) Semin válasza Ixion77 (#632) üzenetére


Semin
senior tag

Hamarosan úgy is kiderül :) nyilván csak találgatok

Ott van az pöccre a 1080 ti nyakán : [link]
1080p-ben valahol le is nyomja :)

[ Szerkesztve ]

(#634) Semin válasza Semin (#633) üzenetére


Semin
senior tag

Sőőőőt nem csak 1080p-ben.
RDR2-ben\CP2077-ben\Horison ZD estén konkrétan minden felbontáson DLSS nélkül.
Erőből, 0 napos driverrel. (Ez még kb 5-8%-ot gyorsul majd a tapasztalatok alapján)

Szerk:
És a 1080 ti 280wattjával szemben (OC 310) Oc 175W-ból!

Khm.. Jöhet a söröm

[ Szerkesztve ]

(#635) DEAQ válasza Semin (#634) üzenetére


DEAQ
csendes tag

GAMERS NEXUS VIDEÓ JEGYZET

Total War:

1080p 1080Ti
1440p 1080Ti
4K 1080Ti

Strange Brigade:

1080p 1080Ti
1440p 1080Ti
4K 1080Ti

Rainbow Six Siege

1080p 3060 (0,1 frame-el)
1440p 1080Ti
4K 1080Ti

RDR2

1080p 3060 (2 frame-el)
1440p 3060 (0,4 frame-el)
4K 1080Ti

Cyberpunk

1080p 3060 (1,7 frame-el)

Horizon Zero Dawn

1080p 1080Ti

Ez akárhogy is nézem, 10 vs 4.

Plusz, az összes szintetikus tesztben megveri.

Szerintem én nyertem. :))

[ Szerkesztve ]

You are at the Mercy of the Silicon | 改善

(#636) DEAQ válasza DEAQ (#635) üzenetére


DEAQ
csendes tag

4 éves a 1080Ti, szóval a fogyasztást ne hasonlítgassuk. De, ha nagyon akarod, nekem undervoltolva nincs, 190W a fogyasztás.

You are at the Mercy of the Silicon | 改善

(#637) Semin válasza DEAQ (#635) üzenetére


Semin
senior tag

Naaaa nemár.
Belinkeled csak azt, ahol a 1080ti nyer? :DD

Tegnapig még mindenki 20-30%-ra várta a 1080ti-tól, én ezt mondtam .

"Az erősorrend így néz(het) ki natívban.
3060=90% ( ? ) ez 95% lett, az új címeknél megveri.
1080ti =100%
3060ti=120%"

és hogy
"Hogyan fogja mégis 20%-al verni játékok alatt a 3060 a 1080ti-t? .. DLSS 2.0"
pipa

Most meg azt mondod 90 freamnél 1.7-el jobb a 1080ti ???? :DD

De natívban is 1-2 hónap, 3 driver és lelépte...
Ezt bizony én tippeltem pontosabban :)

[ Szerkesztve ]

(#638) DEAQ


DEAQ
csendes tag

Az egész videót kijegyzeteltem. De itt a Techpowerup elemzése, pörgesd végig, szinte mindenhol nyer a 1080Ti kivéve néhányat, Control és a konzol portok. Ott se sokkal.

Arról volt szó, melyik az erősebb.

[link]



[ Szerkesztve ]

You are at the Mercy of the Silicon | 改善

(#639) DEAQ válasza DEAQ (#638) üzenetére


DEAQ
csendes tag

Ez volt a fogadás tárgya "fogadok veled egy sörben, kedves Kolléga úr, hogy a sima a 3060 gyengébb lesz, mint a 1080Ti. "

Nem a százalékos különbség.

You are at the Mercy of the Silicon | 改善

(#640) Semin válasza DEAQ (#639) üzenetére


Semin
senior tag

"Ez volt a fogadás tárgya "fogadok veled egy sörben, kedves Kolléga úr, hogy a sima a 3060 gyengébb lesz, mint a 1080Ti. " Nem a százalékos különbség."
... melyik tesztben és mikor?

Én megvárnám azt a tesztet ahol nem 5 éves címek vannak túlsúlyban...
Amit linkeltem az egész jó bár nem tökéletes.
Vagy csak 3 hónap és már mindenhol hátrányban lesz a 1080ti.

Értem én, hogy a dlss meg a fogyasztás nem játszik, de te is érzed, hogy ez a verseny elment.

Ide vártad :) de nagyon mellé ment :))

Az viszont egyértelmű , hogy versenyképes a kártya.

[ Szerkesztve ]

(#641) DEAQ válasza Semin (#640) üzenetére


DEAQ
csendes tag

Mi ment mellé?! Az egy hivatalos leak a videocardz.net-ről. Az táblázat szerint gyengébb a szintetikus tesztekben.

[ Szerkesztve ]

You are at the Mercy of the Silicon | 改善

(#642) DEAQ válasza Semin (#640) üzenetére


DEAQ
csendes tag

LOL. :U :C

You are at the Mercy of the Silicon | 改善

(#643) Kansas válasza DEAQ (#641) üzenetére


Kansas
addikt

"hivatalos leak"? És ezek után vegyen komolyan bárki?
Nagyon alacsonyra került a léc így HW hiány alatt... lassan a konteók hitelesebbek annál, mint amivel itt néhányan előhozakodnak...
Mi lesz a következő ezen a csúszós lejtőn? Gyártói tesztek...? Reklámanyagok...?

Nincs olyan MI, ami képes lenne szimulálni az emberi hülyeséget... ha valaha lesz, annak tuti az emberi hülyeség lesz az oka... A Föld erőforrásai közül a legjobban az ész van elosztva - mindenki meg van róla győződve, hogy több jutott neki, mint másoknak.

(#644) Semin


Semin
senior tag

Részemről be is fejeztem az offot, kicsit túltoltuk a 3060-as témát a 3060ti topicban. (bár enélkül elég kihalt volt :D ) van saját topikja a kártyának, ott majd lehet értekezni. [link]

Sorry :R

(#645) DEAQ válasza Kansas (#643) üzenetére


DEAQ
csendes tag

Rossz volt a megfogalmazás. A videocardz.net lehozta ezt a leak-et, az ő fejlécükkel, táblázatukkal.
Ez számomra hitelesíti a számokat, mert ez egy komoly oldal.

Egyébként udvariasan is meglehet fogalmazni valamit, nem kell rögtön becsmérelni a másikat egy rossz szó használat miatt.

You are at the Mercy of the Silicon | 改善

(#646) VGNGR


VGNGR
senior tag

Michael Jackson Eating Popcorn GIFs | Tenor

(#647) Kansas válasza DEAQ (#645) üzenetére


Kansas
addikt

Nem a rossz szó használatával van bajom, hanem a mögöttes jelenséggel: hogy Blikket meg Borsot megszégyenítő módon linkeltek itt "leakeket" meg pletykákat... legyen az bármelyik gyártó bármelyik termékéről. Komolyan, mint egy hatéves gyerek aki képtelen kivárni bármit és minden azonnal kell neki.
Csodavárás és irreális igények gerjesztése egymásra licitálva, kinek-kinek a saját színes szemüvege mögül... aztán mikor a valóság szembe jön, akkor meg megy a fanyalgás.
Nagyon lelombozó...

Ha már többé-kevésbé szakmai fórumon van az ember, talán elvárható lenne némi tárgyilagosság, és hogy a nép képes legyen kivárni a független teszteket amik a konkrét valós termék felhasználásával készülnek - én még pluszban üdvösnek tartanám, ha a teszteket értelmezni is tudná a közönség, de elvárni már nem merem.
Én még olyan teszteken "nőttem fel", amikben ha volt valami anomália vagy érdekes viselkedése az alanynak, akkor a tesztelő utánament és megpróbálta megmegyarázni, hogy az mitől lehet, de már az ilyen tesztek fellelhetősége is a fehér hollóéval vetekszik sajnos... és nem csak itt a PH-n hanem sajnos a komolyabb nemzetközi tesztelőknél is(bár én csak az angol nyelvűeket olvasom/nézem, a németem erősen megkopott, mióta '95-ben abbahagytam a tanulását)

A videocardz.net-ről nem tudtam eddig, de az én mércém szerint ha egy oldal leak-eket hoz le az önmagában elég ahhoz hogy a komolyságában kételkedjek. Bár kétségtelen, hogy manapság az általam komolynak tartott oldalak(pl. Anandtech, GamersNexus, TechSpot) is egyre gyakrabban foglalkoznak híresztelésekkel... sajnos. Azért wccftech szintre remélem soha nem süllyednek.

Nincs olyan MI, ami képes lenne szimulálni az emberi hülyeséget... ha valaha lesz, annak tuti az emberi hülyeség lesz az oka... A Föld erőforrásai közül a legjobban az ész van elosztva - mindenki meg van róla győződve, hogy több jutott neki, mint másoknak.

(#648) Kansas válasza Semin (#644) üzenetére


Kansas
addikt

Érdemes inkább a teszt topikjában próbálkozni...

Nincs olyan MI, ami képes lenne szimulálni az emberi hülyeséget... ha valaha lesz, annak tuti az emberi hülyeség lesz az oka... A Föld erőforrásai közül a legjobban az ész van elosztva - mindenki meg van róla győződve, hogy több jutott neki, mint másoknak.

(#649) DEAQ válasza Kansas (#647) üzenetére


DEAQ
csendes tag

Megértem, amit mondasz, sőt nagyrészt egyetértek veled.

Nekem csak a stílus a problémám, hogy manapság az emberek, akár itt, akár máshol, hogy beszélnek egymással.

You are at the Mercy of the Silicon | 改善

(#650) Kansas válasza DEAQ (#649) üzenetére


Kansas
addikt

Esetleg rámutatnál, mi a gondod a stílussal? Úgy értem, konkrétan, esetleg példával, hogy mit mire változtatnál... az sem tiszta, hogy hol becsméreltem bárkit is - egy viselkedésmintán kívül, ami nem gondolom, hogy bárkinek vele született tulajdonsága lenne, amin nem tud változtatni...
A legkönnyebb dolog személyes támadásnak venni mindent és kikérni magadnak... ezt csinálják a hópihék is, értelmezés és érvelés helyett...
Én a magam részéről a konfliktusok megoldását preferálom az elkerülésükkel szemben.

Nincs olyan MI, ami képes lenne szimulálni az emberi hülyeséget... ha valaha lesz, annak tuti az emberi hülyeség lesz az oka... A Föld erőforrásai közül a legjobban az ész van elosztva - mindenki meg van róla győződve, hogy több jutott neki, mint másoknak.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.