Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) madstunt


madstunt
addikt

hát a konfigod teljes mértékben kitudná szolgálni. Lehet vmi megbuherált iso szvsz szerintem egy hivatalos helyről letöltött rc-t biztosabb használni.a kódban meg alig tér el tudtommal az RTM-től

(#2) Rovuleon


Rovuleon
újonc

Én is gondoltam hogy a win7 verziója lenne a hibás, de ugyanezt ezt a win7-et felraktam egyik ismerősömnek gyengébb configra, mint az enyém és futtatja neki gond nélkül.
A Vista meg tökéletesen megy a gépen szóval nem tudom :F

(#3) #39306496 válasza Rovuleon (#2) üzenetére


#39306496
törölt tag

Talán dzsuvás lehet a lemez. Töröld át körbe körbe zsepivel.

(#4) Tra Pista


Tra Pista
csendes tag

cd meghajtód hibátlan? Az enyém csatijáról hiányzott egy pöcök, és nem ment fel a win. Esetleg próbáld meg, egy másikkal.

(#5) Fecogame


Fecogame
veterán

Nekem is tökéletesen ugyan ez a hiba. Én sem tudom mi lehet a baja, tesóm gépére nem megy fel, az enyémen meg tökéletesen fut... De az az érdekes, hogy a vista is ugyan itt fagy meg, a linux is kifagy, meg az XP is. :U

Lassú a mobilinterneted? 4G/LTE antennák, közvetlenül raktárról ---> http://bit.ly/LTE_Antennak

(#6) madstunt válasza #39306496 (#3) üzenetére


madstunt
addikt

Ez tényleg lehet. Nemrég nekem is hasonlót játszott az XP SP2 setupja.Fél órát szöszmötöltem a BIOSban mire felötlött ez a lehetőség :DDD

(#7) Rovuleon válasza #39306496 (#3) üzenetére


Rovuleon
újonc

Egyátalán nem piszkos meg karcos a dvd, de már azt is próbáltam és semmi :S

(#8) Rovuleon válasza Fecogame (#5) üzenetére


Rovuleon
újonc

Nekem eddig csak ez csinált így.
Bármit próbáltam az ment. (XP, XP sp2, XP sp3, Vista, Vista sp1) csak ez az egy nem :(

(#9) Rovuleon


Rovuleon
újonc

Nem lehet hogy a BIOS-ba kell átállítani valamit :F ?
Mert a boot srceen fagy meg ott ahol le van fotózva

[ Szerkesztve ]

(#10) Kendek válasza Rovuleon (#9) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Ugye még véletlen sem torko féle magyarított verza?

<-ƘƘ->

(#11) Rovuleon válasza Kendek (#10) üzenetére


Rovuleon
újonc

De magyarított verzió, csak nem tudom hogy torko féle-e :DD

(#12) Kendek válasza Rovuleon (#11) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Akkor valószínűleg megvan a hiba. Az első féle kiadásnak hibás volt a boot.wim-je, pont ez volt a gond vele. Szerezzél másik telepítőt, vagy ilyenből újabbat. Írd be a keresőbe, hogy "torko", és hamar rátalálsz a megoldásra. :)
Mindig jobban jár az ember, ha az ilyen dolgokat saját maga csinálja. Egy kis figyelmetlenség, a tesztelés hiánya, és máris mindenkinél hibás verziók lesznek.

<-ƘƘ->

(#13) Fecogame válasza Rovuleon (#11) üzenetére


Fecogame
veterán

Akkor szedd le a mikrofos oldaláról. Igaz, én is onnan szedtem le, és azzal nem működik tesóm gépén, az enyémen meg ige, de 1 próbát megér :D

Lassú a mobilinterneted? 4G/LTE antennák, közvetlenül raktárról ---> http://bit.ly/LTE_Antennak

(#14) Rovuleon


Rovuleon
újonc

Nos letöltöttem a Microsoft honlapjáról egy x64-es RC változatot és az gond nélkül feltelepül :DD
csak az a kár hogy nem magyar verzió ... :(

(#15) Kendek válasza Rovuleon (#14) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Van rá magyar nyelvi pack. Keress csak rá a gugliban. Beírod, hogy "Windows 7 Build 7100 Hun MUI", és láss csodát, máris megtaláltad. :)

<-ƘƘ->

(#16) #39306496 válasza Kendek (#15) üzenetére


#39306496
törölt tag

Nekem az x64-es 7600 szépen felment. Warezes volt, telivágva 30 féle nyelvvel, 6,5 gigát kóstált írásra készen. De még csak ki sem kellett írni lemezre, csak kihúzni iso-ból, és ráklikkelni egy setupra. Ez megoldás lehetett volna a gondodra. ;)

(#17) Rovuleon


Rovuleon
újonc

még a hibára most sem jöttem rá de csak a 32bites Windows7-nél csinálja ezt bármien, retail vagy módosított. A 64 bites verzió viszont kitűnően fut. Így vmi ötlet?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.