Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) leslie_smith


leslie_smith
aktív tag

Csak szerintem néz ki úgy mintha nagyon gyűjtené az ujjlenyomatokat a hátlap?
Olyan mintha zongoralakk lenne :D

A mobilarena nem kötelező,de "ajánlott". | Xiaomi Redmi 4X

(#2) Edvig válasza leslie_smith (#1) üzenetére


Edvig
tag

Igen, a hátlap tényleg ugy néz ki :D
De az előlap szép és ha jó árazást kap, egy jó kis telefont adnak érte :K

[ Szerkesztve ]

You'll Never Walk Alone!

(#4) mikersz1 válasza #32839680 (#3) üzenetére


mikersz1
senior tag

Nagyon kevés nem fut rajta, szerintem a két kezemen meg lehetne számolni.

A cikkhez: remélem ennél nem fognak megjelenni hibás darabok, mint a blade 3-nál vagy a grand x in-nél. :U

(#5) leslie_smith válasza Edvig (#2) üzenetére


leslie_smith
aktív tag

Az eleje nekem is bejön,de az a hátlap... :D
Már tényleg csak az áron múlik minden

A mobilarena nem kötelező,de "ajánlott". | Xiaomi Redmi 4X

(#6) #01696768


#01696768
törölt tag

Ezzel a névvel azért jobb is lehetne :U Valami moddolható kis vanilla bestiára jobban illene...

(#7) MCBASSTION válasza #32839680 (#3) üzenetére


MCBASSTION
aktív tag

csak azok, amelyek nativ kodot hasznalnak. Ezek a teljesitmenyigenyesebb appok, pl jatekok lehetnek.

windows7sins.org

(#8) azopi74 válasza #32839680 (#3) üzenetére


azopi74
addikt

Ha a szabványos Android API-t használva , Dalvik VM-re írta a kódot a fejlesztő, akkor gond nélkül futni fog az app x86-on is. Google Play-en egyébként a top 100 fizetős appból 84% fut x86-on, a top 100 free-ből 94%.

(#9) BOBAKILL válasza mikersz1 (#4) üzenetére


BOBAKILL
őstag

Egy kis kritika a cikk írójához. Minden egyes cikkben, többször is az elcsépelt "alapokon nyugvó" kifejezést használod, lehetne kicsit változatosabb a szóhasználat. Gondolom ctrl+c, ctrl+v a legegyszerűbb, de már kicsit zavaró; minden cikk ugyanaz csak a készülék neve változik szinte. Egy picit lehentének ígényesebbek is a cikkek. Így olyan érdektelenné válik.
Nem kötekedésből írom, elnezést ha sértő lett.

[ Szerkesztve ]

(#10) azopi74 válasza MCBASSTION (#7) üzenetére


azopi74
addikt

A piacon lévő ARM-os telefonoknak is csak kb 20-30%-a tudja futtatni a top játékokat. :)

(#11) Bad Pritt


Bad Pritt
nagyúr

Szerintem kicsit komolytalan név ehhez a géphez. Inkább valami kis színes gagyit képzeltem el geek néven...

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#12) lmisi válasza azopi74 (#10) üzenetére


lmisi
senior tag

Azért ne keverjük össze a piacon lévő arm-es telefonokat, a piacon jelenleg is kaphatóakkal.
Csúnya csúsztatás!!!
A jelenleg is kapható inteles telefonok, nem éppen a legolcsóbbak kb. 55e-től indulnak. Az ebben kategóriában lévő kínai telefonok 90% fölött futtatják a top játékokat (ha nem 99%).
Az x86 androidos guglis támogatása rendben van,
viszont az intel hozza a szokásos softwares-utólagos támogatásban gyenge formáját. Pl.
Grande X in-re (4.0 ics android) nincs és nem is lesz jelly bean update, úgy hogy a kiadáskor is volt már jelly bean. Megjegyzendő az ICS 1,5 éves.
Valószínűleg most is a gpu-k x86-s driverével szív nagyokat, ahogy az atom pc-s tesókkal is teszi.

(#13) ZS3NI


ZS3NI
őstag

Nem rossz

IDDQD ( ͡° ͜ʖ ͡°)

(#14) Coolmat válasza lmisi (#12) üzenetére


Coolmat
őstag

Ez most kivételesen nem az Intelen múlik, hanem a ZTE-n, hogy nem hajlandó a GXI-re JB-t csinálni, lásd Razr I-re lett 4.1, Asus Fonepad pedig már eleve azzal jelent meg. A PowerVr IGP-kre szokott lenni normális arm-es Android driver, mert sok másik SOC-ban is előfordul, azt átportolni x86-ra talán nem nagy ördöngősség, csak a Windows támogatásuk ergya.

(#15) ndudas199


ndudas199
csendes tag

Abszolút egyetértek veled. Ugyanazok a szavak fordulnak elő szinte minden cikkben. Egy ideje inkább más portálokat olvasok, ahol izgalmasabb a megfogalmazás

(#16) domerator


domerator
veterán

Troll ON

A ZTE onkentes hosszutavu teszteloket keres a Geek tartostesztjere. A reszvetel feltetele a telefon megvasarlasa.
Az elozo Atom procis telefonok hibainak jelentese nem er.

Troll OFF

Reggae ‘till I die ... iPhone 13 mini, MacBook Air M1, Homepod (sztereó)

(#17) alevan


alevan
őstag

Hát ez valóban Geekeknek készült....

"Ezért lovagol a pokolba a konzumer IT piac. A hülye igények... . Azt sem tudod, hogy mit akarsz de az jöjjon havonta frissités formájában."

(#18) Mateosz


Mateosz
aktív tag

kicsit nagyobb akksi belefért volna, nem? mondjuk 2500 mAh, mint a ZTE 967S-be.

*** Be prepared! ***

(#19) kengyel


kengyel
nagyúr

Jó lesz ez, csak így tovább . :)

kengyel

(#20) Mihók77


Mihók77
csendes tag

A Telenornál most néztem, lehet kapni egy olyat, hogy ZTE Blade Super. 2 magos, 1.2 Ghz-es procival, HD IPS kijelzővel (1280x720). No most nem értem. Ez a GEEK még nem jött ki, a Blade G pedig kisebb kijelzővel van. Akkor ez a Super ez mi? És mikor lesz róla teszt? :-) :))

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.