Hirdetés

2024. március 29., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) FoxiestFox


FoxiestFox
félisten

Ez pont úgy néz ki, mint a rég kiadott pre-alfában.
Nem látok benne akkora potenciált, mint ami a Black Mesát naggyá tette, pedig nagyon kellene egy kicsit bővített, szebb System Shock.

(#2) Reaper válasza FoxiestFox (#1) üzenetére


Reaper
őstag

Pont ez jutott eszembe, hogy nem nagyon látom miben más, mint ami volt demó erről. Mondjuk biztos valami részletek.

(#3) FoxiestFox válasza Reaper (#2) üzenetére


FoxiestFox
félisten

Vagy talán most már elfut már a jó öreg Fermimen is 5 fps fölött. :D Azért lássuk be, a látvány oké, hozza a hangulatot, de gépigénynek az első DX10-es kártyáknál nem látok indokoltnak magasabbat, főleg, hogy zárt, szűk, kicsi mapok vannak, kevés mozgó elemmel.
Nem lett volna hülyeség simán Source alatt megcsinálni.. a Source pont ebben jó, belterek, tárgyak, fizika. Post processtm korrekt fényeket az is tud már eleget, a világon semmi sem indokolta az Unrealt.

[ Szerkesztve ]

(#4) Reaper válasza FoxiestFox (#3) üzenetére


Reaper
őstag

Igazából nekem kb mindegy mivel csinálják meg, csak csinálják, nekiálltam már párszor az eredetinek, de annyira borzasztó mai szemmel mind az irányítás, mind a grafika, hogy inkább hagytam, pedig a 2-t többször végigtoltam már, ennek meg nagyon érdekelne a története, végigjátszva.

(#5) FoxiestFox válasza Reaper (#4) üzenetére


FoxiestFox
félisten

A grafika számomra oké lenne, szoktam DOS alatt is játszani, de az irányítás valóban nagyon rossz, pedig régóta érik egy újrajátszás.

(#6) ribizly


ribizly
veterán

Na nekem így ez már bejön. Nekem pont ennyi hiányzott, hogy érdekeljen.

|•| https://hardverapro.hu/tag/ribizly |•|

(#7) Archttila válasza Reaper (#2) üzenetére


Archttila
veterán

Miben miben, hát a gőzben. :DD

Passionate about minimalistic software, the Linux philosophy, and having fun. SFF enthusiast.

(#8) TESCO-Zsömle válasza FoxiestFox (#1) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

A videó alatt is pre-alfa van írva, gondolom csak a látványterv változott picit, vagy fene tudja.

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#9) CPT.Pirk válasza TESCO-Zsömle (#8) üzenetére


CPT.Pirk
Jómunkásember

Elég hányattatott a játék fejlesztése, és közben engine-t is cseréltek alatta. https://www.youtube.com/watch?v=VgllTeZ7jr8

Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

(#10) TESCO-Zsömle válasza CPT.Pirk (#9) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Jah. Nem a legbiztosabb KS támogatásom, de ez van. Egy lövést megért.

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#11) VinoRosso


VinoRosso
veterán

Ez már hasonlít egy modern grafikára. Viszont a level design nekem kicsit klausztrofób ezekkel az alacsony tunnelekkel. További hátránya, hogy ezeket nagyon ki kell dolgozni, mivel minden ott van a user orra előtt, tehát sokkal több munka van vele, mint nagyobb terekkel.

(#12) GodGamer5


GodGamer5
addikt

Ez kb olyan mint a demo volt, de továbbra is hangulatos.

"Többször látsz Game Over képernyőt, mint Michelle Wild f@szt." "It's not a Loop, it's a Spiral"

(#13) SunMount3r


SunMount3r
nagyúr

A eredetit én is próbáltam, de szintén a túlbonyolított irányítás miatt nem jutottam vele sokáig. Viszont az lejött, hogy nagyon egyedi Horror-Sci-Fi hangulata van. Én inkább attól tartok, hogy mivel ez csak egy Remake, ezért túl sok mindent nem tesznek hozzá az eredetihez és lehet ma már az a régi mechanika és tartalom kicsit kevés lesz ahhoz, hogy igazán maradandó élmény legyen. Illetve inkább azt értem ez alatt, hogy még így is simán lehet egy "jó játék", de ha bátrabban hozzányúlnának, bővítenék és változatosabbá tennék új elemekkel, helyszínekkel, akkor még egy "nagyon jó játék" is lehetne belőle.

(#14) cacasz02


cacasz02
aktív tag

Nem értem mi a gond ezzel? Ez egy remake, és az eredeti is pont ilyen. Szűk folyosók. Úgy emlékszem egy űrhajón játszódik ahol nem indokoltak a nagy terek. Plusz a feszültség keltésben is segít. A gőz meg jól néz ki. Kár hogy az ilyen játékok nem az én világom.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.