Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Montanaxy


Montanaxy
aktív tag

Ez a Stadia rendszer nekem nem tetszik. Mostmár mindent max bérelhetsz, jó sok pézér' ,semmi sem lehet nálad meg, hanem függeni kell minden cégtől (kliensek, netszolgáltatás). Én offline is akarok tudni játszani. És nekem nem derogál lejjebb venni a grafikát, kb 8-10 évente cserélek kompletten PC-t.

A játék meg jó lesz, én valahonnan régről májusi megjelenésre emlékszem ,de azt törölték vagy nem is tudom már mi volt...

(#2) Segal


Segal
veterán

Az se baj ha holnap jon. Marmint a doom:)

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#3) Juhaszatti válasza Montanaxy (#1) üzenetére


Juhaszatti
addikt

Akkor ezt nem neked találták ki. Nem fogja leváltani a mostani hagyományos modellt, ez csak egy alternatíva lesz. Biztosan meg is lesz a maga célközönsége.

(#4) saelin válasza Juhaszatti (#3) üzenetére


saelin
veterán

Eddig önmagában ez a modell mindig elbukott, vagy legalábbis nem hozta a várt sikereket. A latency-vel úgysem tudnak mit kezdeni, hiába lesznek képesek 720p-től 8k-ig terjedő felbontást kipréselni/user, no meg, ígyis-úgyis tömörített képet kapsz.

Csak nézd meg hányan próbálták már ezt a játék streaming-et behozni, de eddig senkinek nem sikerült mainstream vonalra hozni az elvárásokat. Tény, vannak játékok amik játszhatóak, de csak egyszer próbálj ki egy shooter-t vele, ehhez ha még hozzáteszem, hogy multiplayer-t, akkor itt vége is. Én psnow-on játszottam végig a Mars: War Logs-ot és egy picit belekóstoltam a Resistance egyik részébe, de eddig egy big no-no a streaming. Egyszerűen érzi az ember, hogy ott az input lag.

[ Szerkesztve ]

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#5) wolfman


wolfman
veterán

Elég furcsa lett már ezaDoom hogy ilyen ilyszonyat ugrabugrálós. Jó mondjuk előző rész sem volt piskóta, de itt már többet vagyunk a levegőben mint a két lábunkon. Már kevésbé Doom inkább ilyen Overwatch csak vérrel.

[ Szerkesztve ]

„Ami mérhető, mérd meg! Ami nem mérhető, tedd mérhetővé!” – Galileo Galilei

(#6) CocooN-z válasza Montanaxy (#1) üzenetére


CocooN-z
őstag

Sosem fog kihalni az amit te (és én is) támogatsz. Ez azoknak megoldás akik nem akarnak / tudnak vesződni a géppel, hanem csak játszanának.

Semmi értelme nem lenne egy speed-es mecha bill-nek, egy komolyabb egérnek, egy 144hz+ 1ms-es monitornak mellé a megfelelő mennyiségű fps-nek, minél kevesebb net-es késésnek ingame ha most mindenkit ide terelnének. Még ha mainstream is lesz 10-15 év múlva, akkor is megmarad mi általunk támogatott opciónk.

BRSZK 9.0 - 2024.06.29-30

(#7) Vistaboy


Vistaboy
veterán

nem érdekes...

Viszont ha nem Steam kulcs lesz benne, akkor nem érdekel, akár Stadia, akár nem Stadia...

[ Szerkesztve ]

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

(#8) hhenry


hhenry
őstag

jó lesz ez :DD

(#9) oriic válasza Vistaboy (#7) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Elvileg nem steames lesz a játék.

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#10) Vistaboy válasza oriic (#9) üzenetére


Vistaboy
veterán

Nagy kár, mert az előző tetszett, ennek is ott lenne a helye a könyvtáramban. De ha nem Steames lesz, részemről megint megspóroltak nekem 20K-t, mert akkor tuti nem fogom megvenni...

Komolyan, ha a CD Projekt RED is bejelenti idén, hogy a Cyberpunk 2077 nem GOG-os lesz, hanem kitalálnak miatta egy új klienst, nem tudom, mit fogok tenni. Már csak arra számíthatok idén, az összes játék, amit vártam eddig, emiatt ment a kukába (Lásd Metro Exodus)...

Hülye ez a világ...

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

(#11) laceszgamer válasza Vistaboy (#10) üzenetére


laceszgamer
addikt

Metro jön majd Steamre is, 2077 meg szinte biztosra vehető, szerencsére őket még elkerülte ez az őrültség.

Dovahkiin, Dovahkiin naal ok zin los vahriin wah dein vokul mahfaeraak ahst vaal! Ahrk fin norok paal graan fod nust hon zindro zaan Dovahkiin, fah hin kogaan mu draal!

(#12) s912


s912
aktív tag

Akkor ide is, hátha :)
1:49-nél mi az a "mi"?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.