Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Plazmacucci


Plazmacucci
félisten

BlowJob sisters nagyon kemények.

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#2) Xaels


Xaels
félisten

Nagyon várom már, nekem eddig bejött a MachineGames Wolfenstein szériája és ez meg coop is lesz.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#3) laceszgamer válasza Xaels (#2) üzenetére


laceszgamer
addikt

Csak remélem tartalmas is lesz, mármint hosszra, és nem pár óra alatt letudható, mert " mellékág ".

Dovahkiin, Dovahkiin naal ok zin los vahriin wah dein vokul mahfaeraak ahst vaal! Ahrk fin norok paal graan fod nust hon zindro zaan Dovahkiin, fah hin kogaan mu draal!

(#4) Xaels válasza laceszgamer (#3) üzenetére


Xaels
félisten

Pedig sanszos, hogy nem lesz túl hosszú. A Deluxe kiadás 12k PS Store-on amiben van egy haver meghívó is. Szerintem 6 óra sztori körül lesz, ha abból indulok ki, hogy a fő játékok olyan 11-12 órásak voltak és az Old Blood is ilyen 6 körül volt.

[ Szerkesztve ]

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#5) VIC20


VIC20
őstag

Ezek nem hölgyek.

(#6) laceszgamer válasza Xaels (#4) üzenetére


laceszgamer
addikt

:( Hát ez tényleg árulkodó, asszem akkor ennek az elsz a vége, hogy szépen kivárás míg ilyen 4k körülre esik.

Dovahkiin, Dovahkiin naal ok zin los vahriin wah dein vokul mahfaeraak ahst vaal! Ahrk fin norok paal graan fod nust hon zindro zaan Dovahkiin, fah hin kogaan mu draal!

(#7) Xaels válasza laceszgamer (#6) üzenetére


Xaels
félisten

Ha hozzák az Old Blood minőségét coopban akkor örömmel perkálom le nekik a pénzt. Bár én valószínűleg elő is rendelem, mert imádtam az eddigi munkáikat, igaz a W2TNC DLC-i nem fogtak annyira meg, de a fő sztorin nagyon jól szórakoztam. Deluxe-ot fogok venni így lesz egy haver jegyem is ami miatt 2 emberrel is fogok tudni játszani remélhetőleg.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#8) laceszgamer válasza Xaels (#7) üzenetére


laceszgamer
addikt

Na mondjuk az tényleg jó volt, bár igazából mindhárom az. Végül is elején úgy is kiderül mit hoznak össze. :)

Dovahkiin, Dovahkiin naal ok zin los vahriin wah dein vokul mahfaeraak ahst vaal! Ahrk fin norok paal graan fod nust hon zindro zaan Dovahkiin, fah hin kogaan mu draal!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.