Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Prof


Prof
addikt

Ez most már hányadik Grid? Kicsit megtévesztő hogy nem adnak nekik számot más nevet.
Mintha most kiadnák a Diablo 4-et 2020-ban Diablo néven mondván a 1997-es Diablo játékosok úgy is másik generáció..

(#2) marcarc válasza Prof (#1) üzenetére


marcarc
senior tag

Ha jól tévedek a 3.

(#3) D.Va válasza marcarc (#2) üzenetére


D.Va
senior tag

1 Race Driver: GRID
2 GRID 2
3 GRID Autosport
4 GRID

Ha jól számolok, ez a NEGYEDIK.

Ha már a Dirt 4 = D4RT, ez is lehetne GR4D. Vagy nemtom.

[ Szerkesztve ]

(#4) - = Zk = -


- = Zk = -
félisten

jesszusom, mennyire várom ezt a játékot.. :C
ha a hangok olyan élethűek lesznek, mint a korábbiakban, vagy ahogy ebben a videóban is, öröm+1 :))

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#5) Benito94


Benito94
tag

Vagy 2-3hete van trailer mikor bejelentették.

(#6) oriic válasza Benito94 (#5) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

:R

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#7) laceszgamer válasza - = Zk = - (#4) üzenetére


laceszgamer
addikt

NFS elbaltázása óta kb a GRID ami amradt a stilusban jó autós játék, illetve a Forzák.

Dovahkiin, Dovahkiin naal ok zin los vahriin wah dein vokul mahfaeraak ahst vaal! Ahrk fin norok paal graan fod nust hon zindro zaan Dovahkiin, fah hin kogaan mu draal!

(#8) - = Zk = - válasza laceszgamer (#7) üzenetére


- = Zk = -
félisten

egyetértek.. nagyon is :R

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#9) XFishboneHUN


XFishboneHUN
senior tag

Imádtam az összeset, várom ezt is! :C

Xbox GT: X FishboneHUN | PSN: XFishboneHUN

(#10) muxi-muxi


muxi-muxi
senior tag

Nem tudom, mi értelme ezt a játékot a piacon tartani. Kb. minden autója megvan a Forza 7-ben, ami most már jóval olcsóbban is beszerezhető, ezerszer több kontenttel. ráadásul az is a kocaszimulátorosokat célozza meg. A Codemasters-nek szerintem már csak a réteg-autóversenyek (F1, rally) maradtak. Amúgy szerettem a Grid-et, csak ne lett volna embertelenül nehéz a vége felé billentyűzettel...

Rendesen tele kellene tömniük ritkaságokkal, hogy alternatívát nyújtson, mindenesetre szurkolok nekik, mert azért ezek a játékok meglehteősen színvonalasak voltak.

Mindegy, milyen gép, csak fagyjon...

(#11) - = Zk = - válasza muxi-muxi (#10) üzenetére


- = Zk = -
félisten

Grid 1-gyel szanaszét játszottuk magunkat online az itteni fórumtagokkal.. nagyon élveztem... megvolt az összeszokott, nem lökdösős banda és ennyi...

ugye FM7 IS autóverseny, de a Grid (bármelyik!) könnyebben játszható kormánnyal, szimulátor érzést keltve, mint bármelyik FM... tudom, mert itt a G25, és próbáltam mindet... a Grid 2-öt lassan ki is játszom, Grid Motorsportból sincs sok...

plusz ne felejtsük, a Grid-nek van múltja rendesen... igaz az FM sorozatnak is, de FM 7 vs Grid?!.. hááát erős szavak szvsz... :U
inkább a Grid... amint lehet, és lesz, ebből is pattintom a Collectors változatot... :K

félreértés ne essék, szeretem mindkettőt, FM 5-6-7, Grid 2-3 napi szinten kullogok velük gépen, boxon... mindkettő azt az élményt nyújta, ami miatt leülök eléjük...
én várom nagyon.. meg az esetleges Forza Motorsport köv részét, ha lesz... nem tudom...

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#12) maputo


maputo
tag

Az a baj, hogy ez a videó a 2-ről vagy az Autosportról is készülhetett volna, meg nem mondanám, hogy ez új játék.

(#13) BiP válasza D.Va (#3) üzenetére


BiP
nagyúr

És ugye ne felejtsük, hogy mindez a TOCA sorozatból fejlődött ki, amiből volt még vagy 6-7 rész.
(ahogy a Dirt széria is a Colin McRae rallyból eredt.)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.