Hirdetés

2019. szeptember 19., csütörtök

Gyorskeresés

(#1) Plazmacucci

Plazmacucci
(nagyúr)

Én nem tudtam, hogy ez egyből dvd... Van készül még egy film? :D

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#2) hombre[EU]

hombre[EU]
(aktív tag)

you must be the change you wish to see in the world

(#3) rdt89

rdt89
(őstag)
LOGOUT blog

Ahhoz képest, hogy DVD megjelenés nem tűnik az effekt annyira zs kategóriásnak, én mindenesetre eddig még bizakodó vagyok vele. :) Már ennyiből jobbnak tűnik, mint a Sharkonado. :C

(#4) oriic válasza Plazmacucci (#1) üzenetére

oriic
(HÁZIGAZDA)
LOGOUT blog

Nope, csak ez. :D

Live-Die-Respawn

(#5) Cifu válasza rdt89 (#3) üzenetére

Cifu
(nagyúr)
LOGOUT blog

Itt nem DVD, hanem stream már a fő tényező, és azért ilyen platformokra simán csinálnak manapság már 30-50-90-120 millió dolláros büdzsével is filmeket. Nem hiszem, hogy ez a film 30-50 millió felett lenne, de ennyiből már relatíve normális CGI-t ki lehet hozni.

Légvédelmisek mottója: Lődd le mind! Majd a földön szétválogatjuk.

(#6) twollah1976

twollah1976
(őstag)
LOGOUT blog (1)

A CGI nem koser.

\m/ Minden lehetséges, kivéve forgóajtón átsíelni... \m/

(#7) rdt89 válasza Cifu (#5) üzenetére

rdt89
(őstag)
LOGOUT blog

Neked legyen igazad, én remélem jó film lesz. :)

(#8) icemad válasza rdt89 (#3) üzenetére

icemad
(addikt)
LOGOUT blog

Azért a Sharkonado egy külön műfaj. Már annyira rossz, hogy az már jó. Mondjuk nekem még az Uwe Boll féle Postal is tetszett...

Az élet egy nagyon szar videojáték, de baromi jó a grafikája...

(#9) Pferi

Pferi
(aktív tag)

Hát, az első Doom film a főszereplőkkel próbálta eladni magát, de az sem nagyon sikerült. Egyszer ezt is megnézem, kíváncsi vagyok rá mit hoznak ki belőle.

MSI B450M Gaming Plus ; Amd Ryzen 5 2600X ; ID-Cooling SE-213V2 ; 2x8 Gbyte Kingston HyperX Fury DDR4 3200 MHz ; Gigabyte GTX 1070Ti Gaming OC ; 2 db Hdd 2 db SSD ; FSP Hyper M 700W; Modecom Rea ház

(#10) GhostPetya

GhostPetya
(őstag)

Az a baj, hogy az (főleg) amerikai filmipar nem érti meg, hogy - jelen esetben - nem minden videojátékos alapanyag alkalmas arra, hogy igényes, kellőképpen szórakoztató, értelmes filmalkotás szülessen belőle. A Doom pont ilyen. Játékként jó és működik, de ahogy a filmipar komolyabb tartalmat próbál belesulykolni abba az alapállásba, miszerint egy gyilkológéppel elrohansz A-ból B-be, démonok százait kinyírva, na kérem, ott bukik a dolog.

七転び八起き / Legutóbbi AMV -m: https://bit.ly/2Tdzcwm / Legjobb CoD BO IIII meccseim: https://bit.ly/2TcYDya

(#11) F34R

F34R
(veterán)

Asylum Hello... :D

(#12) olbaidhun válasza GhostPetya (#10) üzenetére

olbaidhun
(őstag)

"igényes, kellőképpen szórakoztató, értelmes filmalkotás"

Apa cinikus kérdése vagyok. Kérlek mondj egy tucat filmet az elmúlt évekből ami belefér mindezen kategóriák normáiba szerinted.

Nincs törékeny küldemény, max gondatlan csomagolás ☎ 7O 638 9O93 ★ ¹⁰⁺ ᵉ́ᵛᵉ ʰᵃʳᵈᵛᵉʳᵃᵖʳᵒ́

(#13) GhostPetya válasza olbaidhun (#12) üzenetére

GhostPetya
(őstag)

Ott bukik a kérés, hogy az ilyen filmekből meglehetősen kevés van, továbbá, ez valahol, egy bizonyos szinten szubjektív is. A leírt jellemzők általában 10 évente 1 filmre igazak. Így egy tucatot nem tudok írni, mert nincs annyi, az elmúlt időből kettőt említek, az pedig a Blade Runner 2049, Suspiria.

七転び八起き / Legutóbbi AMV -m: https://bit.ly/2Tdzcwm / Legjobb CoD BO IIII meccseim: https://bit.ly/2TcYDya

(#14) olbaidhun válasza GhostPetya (#13) üzenetére

olbaidhun
(őstag)

Ha már nincs érdemben válasz van egy újabb kérdésem a doom filmmel is kapcsolatban. Szerintetek fog majd zúgolódni a tömeg az új doom filmtől? Tovább megyek, kb ugyanez a terminator sorsa is.. Esélyes lenne, hogy inkább ilyesmire van igény?!

Pfej

Mondok egy jó kis filmet: Agymanók. Lányom imádja, Asszony imádja, 4 hónapos sem sír fel közben. Apa meg itt-ott les, milyen erős társadalomkritikát mérnek a nézőkre. Letaglóz. Pedig csak egy mese.

[ Szerkesztve ]

Nincs törékeny küldemény, max gondatlan csomagolás ☎ 7O 638 9O93 ★ ¹⁰⁺ ᵉ́ᵛᵉ ʰᵃʳᵈᵛᵉʳᵃᵖʳᵒ́

(#15) icemad válasza olbaidhun (#12) üzenetére

icemad
(addikt)
LOGOUT blog

Nekem pl az Alita nagyon tetszett. Persze ez is olyan film, hogy nincs rendes vége, mert egy sorozat első darabja, de nagyon szórakoztató, látványos, és itt-ott elgondolkodtató is.

Az élet egy nagyon szar videojáték, de baromi jó a grafikája...

(#16) rdt89 válasza icemad (#8) üzenetére

rdt89
(őstag)
LOGOUT blog

Az valóban nem volt rossz , Uwe Boll rendezésènek ellenére sem. :R

(#17) lmno

lmno
(senior tag)

Az a probléma, hogy a Doom eleve egy Alien koppintásnak indult, csak nulla sztorival. De játékként nem érdekelt ez senkit, szórakoztató volt.Viszont ezért nincs is értelme "vissza vinni" mozivászonra.

BTW ez a videó... :D Még egy szar filmnek is sokszor tudnak jó trailert csinálni, de itt már ez a kb 20 mp is szörnyű... egy átlagos játékban igényesebb átvezető videók vannak ennél.

[ Szerkesztve ]

Revolut meghívó kérhető privátban +3000 Ft jár hozzá

(#18) zseko

zseko
(veterán)

Ez Asylum film lesz? Látva a trailert, az sok mindent megmagyarázna :DDD

(#19) oriic válasza zseko (#18) üzenetére

oriic
(HÁZIGAZDA)
LOGOUT blog

Rosszabb. :D

Live-Die-Respawn

(#20) rdt89 válasza oriic (#19) üzenetére

rdt89
(őstag)
LOGOUT blog

Melyik stúdió tud az Asylum alá licitálni? :Y Az a legalja mindennek, ahhoz képest még Uwe Boll is egy Oscar díjas alkotó. :C

(#21) bolondember

bolondember
(MODERÁTOR)

egy majdnem Csernobil mémmel körbe lehetne írni:
IMdB pontszám: 3.6 - nem jó, de rettenetes.

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#22) tescodr

tescodr
(tag)

Ez vicc ebben a formában... Az még hagyjan hogy a látvány, nulla de story sincsen sosem toppon. Ezért en meg írtam a sajat verziom:az emberek a Marson bányásznak erceket mikor a furasok soran egy osi sirboltot talalnak egy letunt civilizáció maradványait mikor is vizsgálat során egy ősi profeciat találnak ami a menny és a pokol harcarol szól, és le van benne irva hogy egy angyal megmutatta egy demoni léleknek mi is az a jó aki emiatt az angyalok mellé állt ezért buntetesul a pokol erői egy lepecsetelt sirba száműzték.A kutatók eközben addig vizsgálják a leleteket mig egy demoni sugallat altal megnyitjak veletlenul a pokol kapuit ami maga a mars.De mivel a rossz nem létezhet jo nélkül a bukott pokol angyala is felebred ősi álmából ő a doomguy, innen a story folytatasa az új doom játék.. Fasza cgi-al sok vérrel, belezessel egy fasza scifi bosszú story lenne ahol doomguy igyekszik visszazarni a pokol kapuit, és bosszut áll azért amiért bebortonoztek. Stb stb stb

(#23) D1Rect

D1Rect
(félisten)

Nekem az előző doom film tetszett, nem az amit hetente 3x megnéz az ember, de egynek simán elment, persze nulla elvárással indultam neki és azt hozta is.
Ezt sose nézem meg.

"Sok hűhó semmiért, lehetne mondani, de egy tetszett pecséttel azért értékelem a mérnökök igyekezetét. Még akkor is, ha a Galaxy Note-tal nem sikerült kategóriát teremteniük. " - 2011

(#24) Dr. Akula

Dr. Akula
(nagyúr)

Ennek kivételesen nem távozik a producere? :D

Xbox One X - PS4 - Dell 5491 - i9-9900K, G.Skill Trident Z 32GB 3200/CL14, MSI 2080Ti Lightning Z, ASUS Maximus XI Extreme, Samsung 970Pro 1TB, Corsair K95 RGB Platinum, Logitech GPro, Benq PD3200U, Phanteks Enthoo Elite

(#25) oriic válasza Dr. Akula (#24) üzenetére

oriic
(HÁZIGAZDA)
LOGOUT blog

Majd bemutató után. :DDD

Live-Die-Respawn

(#26) ripla válasza olbaidhun (#12) üzenetére

ripla
(őstag)

Bármilyen stílus lehet?
Akkor Green Book, Három óriásplakát Ebbing határában, Blade Runner 2049, Drive, I Kill Giants, Her, Rocketman, Teheráni tabuk, Alita: Battle Angel... oké ez 9, meg ezek csak azok amiket láttam is, de biztosan van még. :)

[ Szerkesztve ]

Huawei P20 Lite

(#27) niof válasza twollah1976 (#6) üzenetére

niof
(őstag)

Igazad van, valódi démonokat kéne szerződtetni egy ilyen filmhez! :DDD

"A zene a káoszból rendet teremt; a ritmus a széttartót egységbe fogja; a melódia a megszakítottat folytonossá varázsolja; a harmónia az össze nem illőket összeegyezteti. Yehudi Menuhin

Copyright © 2000-2019 PROHARDVER Informatikai Kft.