Hirdetés

2024. március 19., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Cifu


Cifu
nagyúr

Hogy a karakter feneke zseléként remegjen a latexnaciban, arra volt erőforrás, hogy a csípőjén lévő, roppant designos (???) két hengeres izé és a karakter karja valamilyen ütközésvizsgálaton essen át, arra nem, szóval simán csak átúszik rajta 0:58-nál... :DDD

Légvédelmisek mottója: Lődd le mind! Majd a földön szétválogatjuk.

(#2) l.skywalker


l.skywalker
félisten

Alita Battle Angel 16+-os kiadásban és patákkal :D

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#3) oriic válasza Cifu (#1) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Ez a jatek meg nem is letezik szerintem. Osszedobtak valahogy ezt a cgi videot, abbol kivagtak a kepeket es most probalnak embereket keresni hozza hogy legyen bele valami.

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#4) Cifu válasza oriic (#3) üzenetére


Cifu
nagyúr

Hát dunno, azért 0:30-nál egy diszkrét 'Game Engine Footage' felirat látható, szóval ha ez most pre-renderelt CGI videó, akkor pláne gáz... :DDD

Légvédelmisek mottója: Lődd le mind! Majd a földön szétválogatjuk.

(#5) l.skywalker válasza oriic (#3) üzenetére


l.skywalker
félisten

Felülről kezdik építeni a házat :D

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#6) jupp008 válasza Cifu (#1) üzenetére


jupp008
senior tag

Pont ez a 2 dolog tünt fel nekem is elsőre.

(#7) nonsen5e


nonsen5e
addikt

Az honnan, hogy PC-re is? Oldalukon meg a videón sem láttam ezt explicit leírva.
Oldaluk kicsit érdekes, hogy van 5 kép a játékról meg 20 kép az irodáról, amit a Burj Khalifa is megirigyelne.

Csak az UE logót látom. Vagy az Epic style logó az már azt jelenti, hogy az Epic Store-ba is érkezik (mondjuk akkor meg rögtön nem is érdekel).

Maga a videó és koncepció tetszene, cuki leányzóval (püfölünk dolgokat I guess) de konkrétumok nélkül még bármi lehet ebből. Különösképp annak tükrében, hogy a koreai játékokról mindig a ZS-kategóriás grindfest mmo-k jutnak eszembe. Létezik amúgy valami értelmes játékuk ami nem jut eszembe és jó is? :D

D4 klán: HunPH - invért privát rám

(#8) Cifu válasza nonsen5e (#7) üzenetére


Cifu
nagyúr

Mondjuk az tényleg érdekes, hogy 'AAA console project' is szerepel az oldalukon:

Légvédelmisek mottója: Lődd le mind! Majd a földön szétválogatjuk.

(#9) oriic válasza Cifu (#8) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Erdekes a dolog, de ugy kaptuk infot hogy PC-re is jon (Steam)

Live-Die-Respawn

(#10) l.skywalker válasza Cifu (#8) üzenetére


l.skywalker
félisten

Kidobnak egy fali tartó állványt is monitorokhoz :D

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#11) Televan74


Televan74
nagyúr

Engem még Epic Storeba is érdekelne a játék,csak legyen PC -re. ;] Az is csak egy kliens mint a többi.

Amúgy én is hiányoltam a videó végén a Steam logót,de lehet hogy csak eltoltan jelenik meg később.

Amikor nincs remény! Jusson eszedbe nincs isten, csak én!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.