Hirdetés

2019. október 16., szerda

Gyorskeresés

(#1) CsonkaImo

CsonkaImo
(addikt)

Nálam nem lesz első napos vétel, nincs meg az a “must have” érzés mint ami a Sony exkluzívoknál lenni szokott. Ettől függetlenül lehet hozni fogja a színvonalat. Meglátjuk milyen lesz a fogadtatása.

(#2) hajbel válasza CsonkaImo (#1) üzenetére

hajbel
(őstag)

Detto. Kíváncsi vagyok a tesztekre, de méginkább a fórumos tapasztalatokra.

The Verge professional PC building guide: "You'll need a Swiss Army knife that hopefully has a phillips head screwdriver."

(#3) hombre[EU]

hombre[EU]
(aktív tag)

A preview-k alapján rengeteg potenciál van a játékban. Ha csak a felét megvalósították én beszállok a buliba

you must be the change you wish to see in the world

(#4) 30z.Samu válasza CsonkaImo (#1) üzenetére

30z.Samu
(nagyúr)

Nálam is ez van, valahogy nem fogott meg ez a játék. Majd meglátjuk megjelenéskor, hogy mit tud.

Sic Parvis Magna

(#5) toronyhaz

toronyhaz
(tag)

Nekem nagyon bejön a játék. Főleg így hogy kapott feliratot. De sajnos kb 4 év PS-ezés óta rájöttem, hogy inkább addig várok míg 8-10.000 körül van használtan.Addigra megkap minden javítást és esetleg extra tartalmat is. De remélem nem folytatódik ez a tendencia. Kezdődjön ezzel a címmel hogy minden klappol.

(#6) GodGamer5

GodGamer5
(őstag)

Trailer alapján nagyon állat lesz a cucc. :) Nálam must have! :D

"Az emberek azt hiszik, hogy az optimalizacio egy olyan dolog, hogy a kocka felkel, haromszor raver a monitorra fallosszal, es bumm, egy mosogepen is 120fps-el fut realtime a reszecskeszimulacio szepen animalva, ezek a barmok meg inkabb szuperszámitogepekkel szopnak..."

(#7) XuChi válasza GodGamer5 (#6) üzenetére

XuChi
(addikt)

+1.

Maga a megvalósítás nagyon tetszik, az ötlet, hogy motorral is közlekedhetünk. Igaz a zombi téma már kb unalomig ismert, de csak lesz benne valami kis csavar.

Remélem a motorozás nem lesz percenként megszakítva azzal, hogy a nyakunkba ugrálnak a dögök.

(#8) Psychopeti

Psychopeti
(senior tag)

Ez a játék hasonló mint a The Last Of Us? :U

Kend azt hiszi ez csak úgy van, hogy befogjuk a kancát a szekér elé, és gyi te szürke???

(#9) 30z.Samu válasza Psychopeti (#8) üzenetére

30z.Samu
(nagyúr)

Van kicsi olyan beütése, de nem egészen.

Sic Parvis Magna

(#10) hombre[EU] válasza Psychopeti (#8) üzenetére

hombre[EU]
(aktív tag)

Annyi a közös bennük,hogy mindkettō videójáték :)

you must be the change you wish to see in the world

(#11) melega válasza hombre[EU] (#10) üzenetére

melega
(senior tag)

Körülbelül.
Nekem a Last of Us remastered visszaadta a hitem a videójátékiparban anno a sok sablonjáték után.

Amúgy meg haver első nap megveszi és nyáron kölcsönadja alig várom. Kíváncsi vagyok milyen hosszúságú lesz a játék.

Copyright © 2000-2019 PROHARDVER Informatikai Kft.