Hirdetés

2019. október 18., péntek

Gyorskeresés

(#1) ProEvoFan

ProEvoFan
(veterán)

A megjelenés előtt több nappal jönnek az értékelések, mint a GOWnál?Ott megmerték lépni, mert 1000%ban biztosak voltak a minőségben, a sikerben.Nyilván ha megjelenés napján oldják fel az embargót, az még nem jelent semmi rosszat.Csak kíváncsi vagyok rá, megmerik e lépni.

[ Szerkesztve ]

PSN ID: ProEvoFan_hun

(#2) Xaels válasza ProEvoFan (#1) üzenetére

Xaels
(félisten)
LOGOUT blog

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#3) csizo13

csizo13
(tag)

Szellőző rendszerben mászkálás a legalja egy játéknak.
A belső terek teljesen aránytalanok. Szakmailag megfogalmazva: tök béna.
Ugrálás a városon keresztül: lehet, hogy érdekes, de egy irányítható ragdoll játéknak Pókember kevés.

Értékelés érzékszervi vizsgálat alapán: 72%

(#4) hombre[EU] válasza csizo13 (#3) üzenetére

hombre[EU]
(aktív tag)

:C Please remember to give your name and publication!

you must be the change you wish to see in the world

(#5) wesder

wesder
(veterán)

Megnéztem a videót.
A szellőzőben màszkàlàs még elmegy, de a falon felfutàs nagyon nem tetszik. A kombók elég limitàltnak tűnnek, vagy csak ennyit làttunk belőle? Fisk remek mint főgonosz, hozza a formàjàt. A 90-es években futott pókember sorozat még mindig a kedvencem.

Fortnite Skin/V-Bucks eladó. Érdeklődni privátban.

(#6) hombre[EU] válasza wesder (#5) üzenetére

hombre[EU]
(aktív tag)

Valójában négykézláb kéne másznia a falon,de gondolom a flow miatt a futást választották így nem lassul be a tempó vagy nemtudom tényleg fura. A kombókhoz annyit,hogy olvastam elég komoly skill tree lesz benne,ahol különféle gadget-eket nyithatsz ki és a környezetet is rendesen bevonhatod a harcokba, szóval a karate lesz a nooboknak. A fōgonoszokkal tényleg nem spóroltak,de remélem hagytak a második részbe is. Vagy kreálnak újakat?

you must be the change you wish to see in the world

(#7) wesder válasza hombre[EU] (#6) üzenetére

wesder
(veterán)

Ha jàtszottàl a PS1-es verzióval, ott is a falon màsztàl. Tök jó volt plafonról leszedni az ellent, meg elosonni.

[ Szerkesztve ]

Fortnite Skin/V-Bucks eladó. Érdeklődni privátban.

Copyright © 2000-2019 PROHARDVER Informatikai Kft.