Hirdetés

2024. április 16., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) kikikirly


kikikirly
senior tag

Disney-t máglyán kéne elégetni azért amit a Star Wars-al művel. Trilógia amblokk borzadály, 6 éveseknek készítettek 3 reklámfilmet oszt szevasz. Mandalorian más dimenzió, de a Disney korhatáros Family friendley baromsága továbbra is jelen van, akciójelenetek 75% gyerekes és súlytalan. Szeretem mind két Mandalorian évadot, problémám: Disney alatt ennél többet nem várhatunk, és az hogy egy akció orientált sorozatban(főszereplő egy fejvadász) az akciójelenetek döntő többsége nem funkciónál, az egész élményt hazavágja, hiába fantasztikusak a karakterek, fordulatok és minden más. Obi-Wan sorozatban előre tudom, ugyanez lesz. 2010-es Walking Dead sorozat első évadában látványosan trancsíroztak a zombikat(koreográfiája is jó volt), lézer fegyverekkel operáló és legalább akkora büdzséjű Star Wars-nál hogy nem képesek hasonló minőséget letenni az asztalra?77-es Új remény börtönblokkos részében azért rendesen leamortizálják a helységet, vágás is akkor van ha tényleg szükséges, persze a lézer lövedék nem olyan szép mint az új részekben, de mint akciójelenet 1000x jobban betölti a funkcióját(pedig ott a koreógráfia még a 80-as évek kommandó színvonalán mozgott, nem a mai taktikusabb - "realisztikus" forma szerint). Vagy ott Jedi visszatér végén az űrcsata(1983):2015-ös filmtechnikával nem sikerült még csak megközelíteni sem azt a komplexitást amit ott láttunk. Birodalom visszavág-ot meg se említem annyira más szint.
Néhány látványos akciójelenetből(Utolsó jedi harci jelenete a pretóránus őrökkel vagy a Zsivány egyesnél mikor rakétavetővel eltalálják a lépegetőt) megvillan hogy ennél többre is képesek lennének a készítők mert ezek kifejezetten jól megvalósított jelenetek.
EA Games Star Wars videó játékok: Zsák a foltját megtalálta...Legalább itt elindult a változás, EA exkluzivitásának vége van! :)
Na jólvan, abbahagyom mára. :R

(#2) batman91 válasza kikikirly (#1) üzenetére


batman91
őstag

Teljesen egyetértek veled. Amióta a Disney vette át, gyerekes szarok lettek belőle.

"A man chooses. A slave obeys." - Andrew Ryan

(#3) Neurotoxin válasza kikikirly (#1) üzenetére


Neurotoxin
őstag

Alapvetően egyet tudok érteni a leírtakkal, de nekem a mandalórin kívül az EP7 is tetszett, de az EP8 az új trilógia mélypontja, konkrétan sokkot kaptam a jelenetektől - porgok, Luke alien tehén megfejése(??!), gravitációs bombák, lemerülő korvettek, versenyló szöktetés, kaszinózás, birodalmi hacker, Poe monológjai, naphosszat sorolhatnám. EP9?? Rey és Kylo közti szerelmi szál? A Solo film még szódával elmegy, de konkrétan a hideg ráz Emilia Clarktól és nem pozitív értelemben.

De hogy pozitívat is mondjak: A Zsivány egyes telitalálat volt, végre visszahozta az EP5 sötét, birodalmi világát, meg is van 2 féle steelbook kiadásban. A játékok közül a Fallen Order viszi a prímet, szerintem idén Karácsonykor újra végigjátszom. Nekem speciel a Battlefront 2 is tetszett, imádtam a kampányát, még akkor is, ha kesze-kusza volt és rövid. Ezektől függetlenül a Disney-t égetném, mint a rongyot! Ez a mobiljáték pedig rém kínos!

[ Szerkesztve ]

18 éve a PH! lapcsaláddal!

(#4) kikikirly válasza Neurotoxin (#3) üzenetére


kikikirly
senior tag

+1
Zsivány egyes és Fallen Order nekem is tetszenek(EA-nek mázlija van a Respawn-al, baromi jó single player játékokat dobnak piacra: Titanfall 2 campaign, SW Fallen Order,).
7. epizód ha csak a történetet nézem, jól indult, exrohamosztagos Finn ígéretes szálnak tűnt. És igen, 8.részben sikerült teljesen hazavágni a történet ívét.
Battlefront kampány nekem is bejött, mint te is utaltál rá elég rövid és alapvetően Multiplyer játék, szóval az én szempontomból nem teljes értékű SW játék. :R

[ Szerkesztve ]

(#5) k-adi


k-adi
nagyúr

omg miez

(#6) markknight válasza Neurotoxin (#3) üzenetére


markknight
veterán

Emilia Clarketól engem is. Ritka egy ripacs színész.

Eddig minden évben újráztam az összes Star Warst, könyveket olvastam, játékokkal játszottam.. Úgy 2-3 éve eszembe sem jut franchise, még a régieket sem akarom elővenni. Szerintem ez mindent elmond, nem csak az új dolgok rosszak, de még a régiektől is elveszi a kedvem. Sajnálom, kár érte.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.