Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) atike


atike
nagyúr

Szerintem jól néz ki... És a hangulata is rendben van.

(#2) Sirandrish


Sirandrish
legenda

Ezt tuti megveszem...imádtam a filmet is (elsőt)

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#3) GodGamer5


GodGamer5
addikt

Hangulatos. Remélem a színvonal el fogja érni a régi Volume 1 RP-t.

[ Szerkesztve ]

"Többször látsz Game Over képernyőt, mint Michelle Wild f@szt." "It's not a Loop, it's a Spiral"

(#4) Wesder válasza Sirandrish (#2) üzenetére


Wesder
félisten

Megjelenés napjàn GamePass-os lesz.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#5) Sirandrish válasza Wesder (#4) üzenetére


Sirandrish
legenda

Nah az kafa. Még egy játék ami érdekel GP-ben :R

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#6) batman91 válasza GodGamer5 (#3) üzenetére


batman91
őstag

Szerintem semmi hasonlóság nincsen a kettő között, teljesen más a két játék. Szóval nem hinném, hogy hozza azt a hangulatot.

"A man chooses. A slave obeys." - Andrew Ryan

(#7) Sirandrish válasza batman91 (#6) üzenetére


Sirandrish
legenda

Szinvonalat mondott... :K

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#8) batman91 válasza Sirandrish (#7) üzenetére


batman91
őstag

Akkor én valamit nagyon félrenéztem. Bocsi! :B

"A man chooses. A slave obeys." - Andrew Ryan

(#9) Sirandrish válasza batman91 (#8) üzenetére


Sirandrish
legenda

A legjobbakkal is megesik :)

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.