Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) rdt89


rdt89
addikt

Január 17 már csak 11 nap, tépkedem a cetliket. :)

(#2) L_ajos


L_ajos
őstag

Bezsákolva. Már nagyon várom :D

PSN felhasználó: Foxxika | Samsung S23 Ultra | Canon EOS 1300D Kit

(#3) Wesder válasza rdt89 (#1) üzenetére


Wesder
félisten

Vàgod a centit mi? :D
Én majd egy 50+-os szélen veszem meg.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#4) rdt89 válasza Wesder (#3) üzenetére


rdt89
addikt

Hatalmas Dragon Ball függő vagyok, így sajnos máshonnan vonok meg dolgokat, de meg kell vennem a játékot, max 1 hétig csak vizet iszok és nem eszek, úgy is böjtölni kell karácsony és szilveszter után. :DD :DD :DD

(#5) Wesder válasza rdt89 (#4) üzenetére


Wesder
félisten

Én is szeressem a DBZ-t, de igazàból nagyon újat nem fog mutatni, így meg ràér. Ezt a story-t màr 100+1 alkalommal làttuk így még nagyon spoilerezni sem lehet.
Azért majd írd le hogy milyen. Én kicsit félek hogy repetitív lesz.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#6) --Disztroj-- válasza Wesder (#5) üzenetére


--Disztroj--
senior tag

A fősodrást valóban láttuk már sokszor, de elv. lesz pár új mellékszál + a jópár minijáték / pl. zabálás :D /
Akinek a sorozat nem unalmas már 30 éve, annak nem tudom hogy egy DB nyílt világ mennyire lesz repetitív, de az eddigiek alapján a hangulat nagyon tutinak tűnik, márpedig a masszív lényeg ez volna. Csak el ne csesszék szar irányítással meg fejlődési rendszerrel

A jó bor is megárt, ha sok! Hallgasd meg Sono Matto Bozo

(#7) Wesder válasza --Disztroj-- (#6) üzenetére


Wesder
félisten

19-ben sok volt a 60$-os jàték, idén ezt csökkenteném na.:D

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.