Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Mulderpapa


Mulderpapa
aktív tag

A baj csak az, hogy azt olvastam egy külföldi oldalon, hogy 2012 Q3-ban lesz rá hivatalos ICS. Ez szerintem eléggé röhejes, főleg hogy ezzel a gyári 2.3.4-el valami katasztrófa.

"Az élet túl rövid a pendriveok biztonságos eltávolításához"

(#2) Rover623 válasza Mulderpapa (#1) üzenetére


Rover623
félisten

No de ki használja gyári, "hivatalos" oprendszerrel...legalábbis itt a PH!-n? :DDD
A CM9, meg a többiek pedig itt vannak ripsz-ropsz...szvsz már márciusban nyalogathatjuk a jégkrém-szendvicset...:C

primus inter pares

(#3) kmisi99


kmisi99
addikt

De most mit ér az erő ha az nvidia nem bírja kiadni a tegra forráskódját az LG meg nem tud rendszert írni? Így főzött romot is nehézkes írni ezért kell kerneleket meg basebandekkel szarakodni máshol ilyet nem kell.

(#4) Rover623 válasza kmisi99 (#3) üzenetére


Rover623
félisten

az nvidia nem bírja kiadni a tegra forráskódját
Több Motorola és Samsung telóban is Tegra2 van...a tabletek közül Vievsonic, Acer, Dell, Samsung, Asus...meg ami még nem jut eszembe.
Több komoly gyártó plusz rengeteg felhasználó...nagy a nyomás rajtuk! :DD
Ráadásul a GB és Honeycomb driverek alapján előbb-utóbb vki elkészíti az ICS alá is a drivert...nem akkora trúváj... ;)

PS.:
Amúgy valszeg már kint van, mivel az Acer Iconia A200-as tabletre nagyon hamar igéri az Acer...:DD
De persze az ígéret még l*faszt se ér...sebaj, kis kínaiak már megcsinálták...:C

szerk: te meg ne nyűglődj már...add el végre azt a szaros Optimust, és inkább más fórumokat boldogíts...: ;)

[ Szerkesztve ]

primus inter pares

(#5) kmisi99 válasza Rover623 (#4) üzenetére


kmisi99
addikt

Hát de csak mondom hogy tökre nem érnek a számok semmit. Pl a htc nek is ott a ki 600mhz es procijú Explorer telója és csomó komolyabb telót szétaláz mégis kapna vagy negyed annyi pontot mint sok más erősebb teló ott is lehet mutatni hogy tök jó van x pontom azt szaggat a rendszer. Hát eladom a O2x em de nagyon szeretem az a baj mert bajom nincs vele csak szeretnék kipróbálni mást :DDD Az ICS-s re mindenesetre én is kíváncsi vagyok lehet hogy mire kijön az ICS akkorra újra veszek egy O2X et :D

(#6) Rover623 válasza kmisi99 (#5) üzenetére


Rover623
félisten

Gondolom a 2x topicban láttad: hivatalosan is nyilvános az összes info az Nvidia oldalán!
Az én elméletem az, hogy a nagy gyártók már régen megkapták és csak az ő kérésükre nem lett publikus eddig...

primus inter pares

(#7) kmisi99 válasza Rover623 (#6) üzenetére


kmisi99
addikt

Jaja láttam. Így remélem korrekt romokat tudnak készíteni hogy kiadta az nvidia ezt.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.