Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#7) mephi666 válasza whiz (#6) üzenetére


mephi666
nagyúr

vaterán én ha vásároltam, mindig rendesen utánanéztem az eladónak... (pl. több tucat sikeres üzlet elég volt) de nagyobb értékű dolgokat soha nem vettem... ha lehetett: személyes átvétellel üzleteltem, de postán keresztül is ment elég gyakran... jártam úgy, hogy bevásároltam könyvekből (többszáz pozitív értékelés mindenhol) és utaltam is előre... meg is kaptam mindig napokon belül a terméket... 1 olyan eset volt, hogy 1-2hét után írtam az eladónak, hogy még nincs semmi: (talán 1000ft körüli könyvet vettem) mondta, hogy 1200-1300ft-ig válasszak mást akkor a termékei közül és azt küldte is... meglepően rendes volt... elképzelhető, hogy eladta korábban, amit kértem, mert szvsz. antikváriumot üzemeltethet, annyi könyve volt... de ez nem érdekelt, mert jól jártam én is... :) vannak ilyenek... viszont frissen regisztrált tagokkal soha nem álltam le, mert azoknak nem szívesen utaltam volna előre... ha pedig ők vettek tőlem valamit, szigorúan csak utalás után postáztam... (ilyenekkel is szívtam és szedtem negatív értékelést, de ez más téma: gyerek venni akart tőlem egy sata-s dvd-írót... adatlapon is kint volt a leírás, képen is látszódott a felirat/csati meg külön mondtam is még az érdeklődésnél, hogy sata-s... leütötte, majd postázás előtt találta ki, hogy neki mégsem jó... adott egy negatívot, hogy: "nem tájékoztattam az író típusáról" :W kapott is rá egy szép választ, de mindegy)

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.