Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) [CsuCsu]


[CsuCsu]
őstag

Bear Grylls kovetkezo epizod: hogyan csiszoljunk tuzet gyari hibas aksival.

(#2) QwErTy42


QwErTy42
addikt

Szerintem elég csúnyán elverik a port az akksi beszállítóján.

...oktalan embert észérvekkel meggyőzni nem lehet...

(#3) osztraksajt válasza [CsuCsu] (#1) üzenetére


osztraksajt
őstag

Hint: Simán csak használjuk... ;]

(#4) Dronte


Dronte
aktív tag

Egyébként ez nem az első alkalom. A dv6-os sorozat idején is volt egy hasonló blama, ami a modellek kifutása után kb 3-4 évvel derült ki :D

(#5) Dr. Romano válasza Dronte (#4) üzenetére


Dr. Romano
veterán

A dv6-osok chipsetje előbb melegedett szét mint hogy az akku robbant volna ;]

Ez....e...ee...ez egy.... ez egy FOTEL???

(#6) Polarstar válasza [CsuCsu] (#1) üzenetére


Polarstar
nagyúr

:C :C :C :DDD

Surface Book és egy Csúz a körtefán!. Pentax-szal fényképezve!

(#7) kromatika


kromatika
veterán

Ez elég komoly gáz

(#8) Qkackca válasza kromatika (#7) üzenetére


Qkackca
őstag

Akarod mondani tűz...ecske ;]

Az elmúlt pár évben több ilyesmi eset is volt hogy hp meg akku problémák, náluk gyakoribb vagy csak nagyobb a visszhang mint más gyártóknál?

http://www.hwbot.org/user.do?userId=8629 | 'hét lakatlan faluban nincsen párja'

(#9) Polllen válasza Qkackca (#8) üzenetére


Polllen
nagyúr

Ez beszállítói probléma. Azt viszont nem tudom, h a hp által előírt specifikáció vagy a beszállító tervezése a ludas.

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#10) apatyas


apatyas
Korrektor

Ilyenkor merül fel a kérdés, hogy a laptopokon a töltő csatlakozó elég stabil-e standalone működésre, mert addig az akku áthidalta a kontakthibákat.. (nem tudom, csak felvetem)

pezo77 #5 2017.12.14. 13:29 Hmm. És ez az e-hajó akkor hol is tud kikötni? Az e-bay -ben? ;)

(#11) Polllen válasza apatyas (#10) üzenetére


Polllen
nagyúr

Ez régen nem volt tömeges probléma, a csatlakozók elég hosszan érintkeznek. Kb. akkor lehet kontakt hiba, ha kitöröd a csatlakozót.

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#12) Silεncε válasza apatyas (#10) üzenetére


Silεncε
őstag

Nagyon régóta használok laptopot (idén lesz kb 8. éve). Eddig szinte mindet úgy használtam asztalon, hogy ki volt véve az akksi és csak töltőről. Semmi problémájuk nem volt (és ez az alsó 100-120k-s kategória, nem a felső)

(#13) Csapo83


Csapo83
aktív tag

Sajna ezek a Lítium akkuk már nem nagyon tudják tartani a tempót az egyre erősebb hardverekkel és a vékonyítási elmebajal. Évek óta semmi érdemi haladás és egyre gyakrabban feszítik túl a húrt a gyártók. Be kéne látni hogy lassan itt a vége a lehetőségeknek és új irányba mozdulni...

A kedvenc pálinkámhoz hűséges vagyok! A márkákhoz, rendszerekhez nem!

(#14) kymera válasza [CsuCsu] (#1) üzenetére


kymera
senior tag

Kicsit lemaradtál , ő már rég előadta azt hogy hogyan kell Li-Ion akkuval tüzet gyújtani [link] :)

1151,AM4,1366,2011, - Lapok,procik,vinyók,tápok,vga-k -akciósan. - 70-2340239

(#15) GodGamer5 válasza kymera (#14) üzenetére


GodGamer5
addikt

:DD

Amúgy tragikus, hogy már nem lehet úgy hordozható eszközt venni, hogy ne kelljen félni, hogy felrobban a kezeim közt...

"Többször látsz Game Over képernyőt, mint Michelle Wild f@szt." "It's not a Loop, it's a Spiral"

(#16) buvartacsko


buvartacsko
addikt

ilyenkor hol van Hallador hogy jól megmondja hogy a HP az ultimate business machine ami mindennél jobb és komolyabb? :F

(#17) QwErTy42 válasza buvartacsko (#16) üzenetére


QwErTy42
addikt

Mert nem az?! :P

Amúgy az akksikat nem a HP gyártja de még csak nem is ő tervezi, hanem veszi több beszállítótól.

...oktalan embert észérvekkel meggyőzni nem lehet...

(#18) hallador válasza buvartacsko (#16) üzenetére


hallador
addikt

Már mire gondoltál, hogy a HP van annyira korrekt, hogy ingyen cseréli az akkumulátort a kedvenc kis trollunk (ja magadra ismertél, bocs, :P ) apple márkája meg azért is pénzt kér hogy kicsesszen a felhasználóikkal, hogy egy 5-öd annyiba kerülő telefon akkumulátorért is pénzt kér, amit direkt cseszett el? Ja várj igen ehhez képest a leg-királyabb...

The further a society drifts from truth, the more it will hate those that speak it. (George Orwell) [Work Machines: HP EliteBook, HP ProBook & Linux Mint 20 ; Entertainment: Apple Macbook AIR M1]

(#19) Barnuss


Barnuss
tag

Hp-ék se már a régiek

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.