Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#14) Samus


Samus
addikt

Annyit hozzátennék, hogy tudomásom szerint már csak Android 2.2+ támogatott, az utolsó verzió, ami még támogatta a 2.1et, az a 2.8.8 volt (legalábbis hosszas keresgélés után ezt az egyet találtam meg letölthető verzióban. Vicces, hogy egy ingyenes programot ilyen nehéz megtalálni...kipróbáltam, gyors-gyors, de rettentő fapad, minimális beállítási lehetőség, szinte semmi...eddig a leggyorsabb, úgy-ahogy funkciódús Launcher a LauncherPro volt, a GO Launcher jó lenne, ha nem kellene neki rengeteg memória, most viszont ADW Launcher EX-et használok. Rengeteg olyat tud, amit még a GO sem (pedig ez az LP és ADW-ból összelopott, pár saját ötlettel megtűzdelt kínai variáns), gyors, imádom. Az ingyenes verziót gyorsan töröltem, de az EX simán megéri az a hatszáz akárhány forintot. Próbáltam a Regina 3D Launcher-t is, na az irdatlanul gépigényes, viszont tényleg szép a 3D hatás (persze nem SPB, de nem is csicsás annyira, és ingyenes).

'' Az élet egyszerű. Döntéseket hozol és nem nézel vissza.'' // Tomorrow's just your future yesterday!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.