Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) RootRulez


RootRulez
félisten

De csak b*ssza a fantáziám az a +2GBr RAM... :U

═════════════════════════════════════════

(#2) .bableWes válasza RootRulez (#1) üzenetére


.bableWes
őstag

nem kell hiperbrutál erös gép még lan hoz sem

én a sajátomat mindig meghuzom egy csöppet és jo

pentiu D 3ghz->3,3
ati hd 2600 800/700 -# 880/940

de csak ha nagyon muszály

én már csak a cs 1.6al játszom, abba meg elég az a 200fps minek több? ;]

töltöm lefele a torrentet döpirétbéj-rü. csak gondoltam kiirom, hátha kibanolnak..

(#3) Lenry válasza RootRulez (#1) üzenetére


Lenry
félisten

inkább a plusz RAM. az nagyot tud dobni a gépen, többet, mint a VGA, mert a +2GB RAMot a mindennapi használat során is érzed, a VGA-t meg csak játékok alatt.

de ha nagyon VGA-t akarsz cserélni, akkor megboltoljuk 1:1-be a 4580-ed a 7900GTO-mért :DDD

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#4) RootRulez válasza Lenry (#3) üzenetére


RootRulez
félisten

Áhh., fogyasztás is szempont! :P

Meg sztem nem lenne szívem ennél már lejjebb adni.. Majdnem egy évet "nélkülöztem" anno, egy downgrade után, hogy jó árban el tudjam adni az AM2-es konfigom, mire jönnek az AM3-as procik... volt 939-es konfisom 2180-as intel konfigom, de csak összejött, amit kitaláltam... Csak épp kihasználni nem igazán szoktam...

jah és igen, a +2 giga ramnak, lenne gyakorlati haszna. kikapcsolhatnám a virtuális memóriát is, és a várttól is jobban gyorsulnék...

[ Szerkesztve ]

═════════════════════════════════════════

(#5) Lenry válasza RootRulez (#4) üzenetére


Lenry
félisten

ez nem fogyaszt... szinte termeli az áramot ;)

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#6) RootRulez válasza Lenry (#5) üzenetére


RootRulez
félisten

Kinézem belőle. :))

═════════════════════════════════════════

(#7) RootRulez válasza Lenry (#3) üzenetére


RootRulez
félisten

Viszont ez a bejegyzés most nem arról szól, hogy melyiket kéne bele venni, sokkal inkább arról, ha most meg vagyok vele elégedve, akkor mégis mi késztet arra, hogy költsek rá megint?!?!?! :F

═════════════════════════════════════════

(#8) Lenry válasza RootRulez (#7) üzenetére


Lenry
félisten

akut pénztúltengés.
a gyógymódja egyszerű: a fölös pénzedet elküldöd az általam megadott bankszámlára

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#9) RootRulez válasza Lenry (#8) üzenetére


RootRulez
félisten

:DDD Nem sajna nem tengek túl. :N

═════════════════════════════════════════

(#10) Apollyon válasza RootRulez (#7) üzenetére


Apollyon
Korrektor

Van egy határ, én is elértem.. Fogyasztói társadalomban ki vagy téve a reklámoknak amelyek arra késztetnek hogy ezt vegyél, azt vegyél a gépedbe.. 4GB ram amúgy tényleg jól tud jönni, inkább azt mint VGA-t. Én pl úgy választottam ezt a radeon 4670-et hogy ne legyen külön tápcsatlakozója, de 5670-et már nem vennék, mert a GDDR5-ös ramok miatt már jó 10 wattal többet fogyaszt a kártya. :D

Meg még ami nekem kellett, hogy legyen 4magos a proci. Én mondjuk kihasználom, de 4 magos proc, 4GB ram jópár évig elég lesz mindenkinek. Te viszont ne cseréld le a proct, jó lesz az.

Szóval max még a ram, azt pá. Vagy ha drasztikusan akarod csökkenteni a fogyasztást, akkor => elad asztali => vesz notesz, na az az össz 40 wattjával nem eszik sokat :DDD

#1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

(#11) ftc


ftc
nagyúr

Én is igy voltam milyen VGA-t..jelenleg egy intVGA -m van...s nem kell jobb...max maffia 2-re...

a mostani gepem 2 éves s elég lenne kivéve diplomára...még kap egy új házat s nem költök rá...gamera meg xboxot azt megusztam vga árából a konzolt

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.