Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) fenergie84


fenergie84
addikt

Gratulálok Kolléga a csapatod történeti ismertetőjéhez!
Ha nem így telt volna el a fiatalságom, ahogy eltelt, szívesen játszottam volna ebben a csapatban :R

(#2) ^Clown


^Clown
veterán
LOGOUT blog

Ez jó kis írás lett, majd lehet, hogy én is írok egyet a saját kis csapatunkról. Elég szép sikereket értetek el, nekünk egyszer összejött egy 2. helyezés egy egynapos tornán, amúgy pedig általában mi vagyunk a pofozógép :) De nem bánjuk, szeretünk focizni, jó a társaság, az eredmény mellékes :)

(#3) RootRulez válasza ^Clown (#2) üzenetére


RootRulez
félisten

fenergie84 köszi!

^Clown a pofozógép szerepe ismerős... :)
És igen, mi nem játszottunk és összebarátkoztunk, hanem barátok voltunk és megalakultunk :) A társaság a legfontosabb, még ha nyerni se tudnánk, de egymás kedvére játszanánk. :K

[ Szerkesztve ]

═════════════════════════════════════════

(#4) Probber


Probber
őstag

Ez is tetszett, csakúgy mint Bog bejegyzése a Karakterek focin.
Egész komoly eredményeket értetek el, la a kalappal. :K

(#2) ^Clown - Nekem is megjött a kedvem egy hasonló bejegyzés megíráshoz. Igaz, hogy mi nem indulunk(tunk) tornákon, mégis tudnék miről írni, annyi az emlék. :)

[ Szerkesztve ]

"Rendben, mi a munka? Reklám! Egy kelet-európai üditőnek amit Splort-nak hívnak. A világ első cékla ízű kólája!"

(#5) RootRulez válasza Probber (#4) üzenetére


RootRulez
félisten

Ezt elolvasom. :K Köszi!

═════════════════════════════════════════

(#6) szablya


szablya
tag

Csak így tovább!
Már értem, miért ölelget az a pingvin (Tux?) egy rúgjbelét :D

Madarat tolláról, embert desktopjáról. | Inni és inni adni. | Ellopták az alisok a tankot. | Az igazi tuningos Prescott kávét iszik. - all by szablya | "Igazat az igazaknak, zárják be a hazugokat!" \m/

(#7) RootRulez válasza szablya (#6) üzenetére


RootRulez
félisten

;)

═════════════════════════════════════════

(#8) ^Clown válasza Probber (#4) üzenetére


^Clown
veterán
LOGOUT blog

Nálunk is olyan sztorik vannak, hogy besz@rás :D

(#9) pr1mzejEE


pr1mzejEE
addikt

Grat, jó írás lett. Én nagypályás vagyok, nekem nem sok ilyen élményem van. Gratulálok az eredményekhez és sok sikert az ideire is. Amúgy, szerintem túlélitek a játékos távozását. Lehet valaki idén fog a helyére lépni és kibontakozni, kitudja. Persze az elején majd megérzitek a hiányát, de majd megszokjátok.

Üdv!

Football More Than Just a Game .. Calisthenic is way for life..

(#10) RootRulez válasza pr1mzejEE (#9) üzenetére


RootRulez
félisten

Köszönjük! :D

═════════════════════════════════════════

(#11) RootRulez


RootRulez
félisten

Hihi, holnap kezdődik a 2011/2012-es idény... Idén kevesebb csapat nevezett (15) Így a bajnokság egy osztállyal zavarják le, mindenki játszik mindenkivel egy meccset. Kár, hogy nem lesz visszavágó vagy legalább rájátszás, de ennyi csapattal anyagilag így lehetett kihozni...

═════════════════════════════════════════

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.