Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) mexicanraven


mexicanraven
aktív tag

Nem rossz kis ház, nekem AeroCool Aeroengine 2-őm van, azelőtt pedig egy Jr volt, én maximálisan elégedett vagyok velük! :) Állítólag a Thermaltake is egész pofás házakat árul jó áron, de a minőségüket nem ismerem! A te kuckódhoz hol és mennyiért jutottál hozzá, ha szabad kérdeznem?

when the sun shines, we'll shine together

(#2) Ipse89


Ipse89
tag

Nemrossz :) Főleg a gombok az elején :B

Ja és egy RESPECT az aláírásom "szerzőjének" :R

[ Szerkesztve ]

Lenovo E430C; Xiaomi 13 ; Bianchi campione del mondo 1974

(#3) RootRulez


RootRulez
félisten

Unokatesóm által intéztem a WoxComputer-ből Budapesten. Olyan 12K lehetett...

═════════════════════════════════════════

(#4) RootRulez válasza Ipse89 (#2) üzenetére


RootRulez
félisten

Megevett as fene, mert emlékeztem, hogy írtam, csak épp nem hogy hol :U
De meglett :)

Addig is hirdesd is az igét :DDD

20 felett eljutsz a következő szintre, amikor is rájössz, hogy nincsenek nők, csak Cs-k K-k és R-rek, persze kivételek mindig lesznek, csak győzz keresgélni... :K :W

[ Szerkesztve ]

═════════════════════════════════════════

(#5) Traxx


Traxx
őstag

Nekem ennek a kvázi tesója van, az i-Cool+ :) Ami különbözik, az a bekapcsgomb és az USB, hang felső elhelyezése. Nekem pedig ez volt a lényeg a halk működés mellett. Kaptam a táphoz is rezgéscsillapító szettet pl. Emellett a ház tudja szabályozni a ventik fordulatát a hőfok függvényében, de ezt rábíztam az alaplapra.

Plusz ventit nem tettem be, a hátsót cseréltem egy Noctuára. Amúgy jó kis kuckó, csak a vinyómra kéne kitalálni valamit, mert messze a leghangosabb a gépben :U Vagy 2 éve vettem, de alig tudtam beszerezni, emlékeim szerint 14K körül volt. Összességében megérte az árát, bár az is igaz, hogy a kritériumaimnak (felső hang és USB, jó szellőzés, szolid kinézet, lehetőleg ne alsó táp, ajtó nélküli vagy csak jobbról balra nyíló ajtós, és persze nem heroinár :D ) ez felelt meg.

"Amúgy a lekvár leszedésre jobb módszer is van: le kell nyalni... elképzelem, ahogy egy nagy PH!-s procitesztben fLeSsék nyalogatják a procikat" by Male (Hűtőpaszta vs. lekvár 2. rész)

(#6) RootRulez válasza Traxx (#5) üzenetére


RootRulez
félisten

Fasza kis ház, szemeztem vele, mikor nézelődtem, de valami miatt hamar kizártam...

═════════════════════════════════════════

(#7) total90


total90
veterán

A felsorolt néhány ház közül épp ez nem tetszik :DDD Egyébként csak az előlappal van bajom... Jut ott be elég levegő az elülső ventinek? A belső elrendezés korrekt. Minden esetre használd egészséggel ;)

Ha nincs jó, ló a szamár is.

(#8) RootRulez válasza total90 (#7) üzenetére


RootRulez
félisten

Köszi szépen!

Nekem se ez volt az első számú kedvencem, de ár/érték+könnyű beszerzésben nyert :K

Belső elrendezésről annyit, hogy majd leváltanám a DVD írót SATA-ra, és annak a madzagjával jobban bírnék, mer' az IDE folyton rendetlenkedik :)

A hőmérsékletek alapján jut be neki elég levegő :K

Hát az az AUX kiakaszt, mert nem tom, mi lehet :)

[ Szerkesztve ]

═════════════════════════════════════════

(#9) Móci


Móci
addikt

Egész jó kis ház, nekem is tetszik! Most már megvan a Silentium, de lehet, hogy ezt vettem volna helyette egy Enermax táppal.
Amúgy a monitoron a wall csak nem valami hasonló? :D

"...In a struggle to be happy and free, swimming in a primitive sea..."

(#10) Traxx válasza RootRulez (#6) üzenetére


Traxx
őstag

És miért került kizárás sorsára? :B Mármint ha volt konkrét indoka... Gondolom a külseje miatt, mert a belső tudtommal a 2 házban megegyezik...hacsak nem a kijelző, vagy valami plusz extra, amiről nem tudok :)

"Amúgy a lekvár leszedésre jobb módszer is van: le kell nyalni... elképzelem, ahogy egy nagy PH!-s procitesztben fLeSsék nyalogatják a procikat" by Male (Hűtőpaszta vs. lekvár 2. rész)

(#11) RootRulez válasza Móci (#9) üzenetére


RootRulez
félisten

Való igaz, hasonló :K Íme:

═════════════════════════════════════════

(#12) RootRulez válasza Traxx (#10) üzenetére


RootRulez
félisten

Ha a régi asztalba betoltam a házat a helyére akkor a ráment a tetejére egy bútorlap, amolyan polc talán és ott volt a switch meg a modem, ezért nem lett volna jó az a kiemelkedő csücsök :N Viszont azóta új asztalom van és már nem lenne ez sem probléma, de akkor még ez nem volt tervben...

═════════════════════════════════════════

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.