Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#51) Parallaxis válasza 7Heads Drago (#43) üzenetére


Parallaxis
addikt

Nem 2 év a támogatás a samukra.

A 3 év a főverziókkal és utána negyed évenként egy biztonsági frissítés is messze van az Apple támogatási politikájától.

A mai hardverekkel egy mobil, ha nem töri össze a tulaj, akkor simán használható lenne 6-7 évig (ha nem is egy tulajnál, mert esetleg megunják és tovább is adják). Elvárható lenne, hogy addig amíg a vas képes használható sebességgel kiszolgálni az újabb rendszereket, addig azt meg is kapják. Pl. a 3 éves Samsung A70 nem kapja meg a 12-es droidot, ellenben az újabb, de gyengébb vasak igen.

(#52) 7Heads Drago válasza Parallaxis (#51) üzenetére


7Heads Drago
veterán

A 3 év a főverziókkal és utána negyed évenként egy biztonsági frissítés is messze van az Apple támogatási politikájától.
És ki beszélt az Appleról? Amúgy meg rohadtul nem hiszek ebben a nagy szoftver támogatásban. Egyik gyártó részéről se. Pont addig fognak támogatni amíg megéri nekik. Pont leszarják az egyén érdekeit. Az viszont tény hogy jelenleg az Apple most ezen a téren élen jár. De nincs rá semmi garancia hogy ez így is marad.

Úgy jól laktam, mint a duda, Hála Neked, egek Ura.

(#53) Schuler888 válasza Parallaxis (#51) üzenetére


Schuler888
senior tag

"A 3 év a főverziókkal és utána negyed évenként egy biztonsági frissítés is messze van az Apple támogatási politikájától."

Az apple meg ugy alapbol tavol van az android funkcionalitasatol, 5-10 ev utan masol le funkciokat az alap androidbol, az alap android meg a samsungbol nyult eddig sok funkciot utolag, tehat az applere egy 10ev tamogatas lenne a minimum ha ezt nezzuk.... :DDD

"Jelenleg 11(!!!) pro maxom van, minden téren megfelelő, az s21 ultrat földbe dongoli, aki mást mond az hazudik." - Tiger. :'DDDD

(#54) Parallaxis válasza Schuler888 (#53) üzenetére


Parallaxis
addikt

Az apple meg ugy alapbol tavol van az android funkcionalitasatol, 5-10 ev utan masol le funkciokat az alap androidbol

Hagyjuk már ezt a süket dumát, főleg, hogy pont, hogy fordítva van legtöbbször ez.
Már maga az Android is iOS koppintás és ezt még el is ismerik a készítőik (az Android alap koncepciója eleve a Blackberry-n alapult, aztán ugyebár bemutatták az iPhone-t ami miatt az egészet alapjaitól újra tervezték, mert rájöttek, hogy már a kiadás pillanatában elavult rendszert adnának ki, ha ragaszkodnának az eredeti elképzeléseikhez.

[ Szerkesztve ]

(#55) Parallaxis válasza 7Heads Drago (#52) üzenetére


Parallaxis
addikt

És ki beszélt az Appleról?

Hát nem is tudom.. Egy iPhone-os topicban? Szerintem mindenki :D

(#56) janeszgol válasza Parallaxis (#51) üzenetére


janeszgol
félisten

Ennek a frissítésnek úgy lenne értelme, ahogy mostanában a HMD csinálja. Kategóriánként lehetne megjelölni, vagy ár alapján. Az A70 megjelenésekor egy kb 120-130 ezer forintos eszköz volt. Kicsit gáz, hogy az utána lévő évben megjelent 50-60 ezer forintos termékek megkapják azt az OS-t, amit a modernebb hardverrel, kövérebb árcédulával az A70 nem fog.

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#57) 7Heads Drago válasza Parallaxis (#55) üzenetére


7Heads Drago
veterán

Ha megnézted volna hogy mire válaszoltam könnyebb lenne.
Javítottam egy rossz állítást. Aminek semmi köze se volt az Apple-hez. :W

[ Szerkesztve ]

Úgy jól laktam, mint a duda, Hála Neked, egek Ura.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.