Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) INGJOKE


INGJOKE
veterán

Még jó hogy nekem I13 Pm van, nm sima. :D

Viccet félre téve nekem 15.3 béta van fent, de soha nem csinált még ilyet. :)

(#2) pusszycat válasza INGJOKE (#1) üzenetére


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Majd fog. :DDD

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat

(#3) kbyte1024 válasza INGJOKE (#1) üzenetére


kbyte1024
addikt

Neked nem pink lesz,hanem blue kék halál :C

Csak a halott látja a háború végét. - Platón

(#4) Viktor0610


Viktor0610
MODERÁTOR

Romantikusan... 🤣

Samsung Galaxy A54

(#5) INGJOKE válasza kbyte1024 (#3) üzenetére


INGJOKE
veterán

Szerncsére Win-t még nem lehet az Iphone-ra telepíteni. :D

(#6) Mr.Grincs


Mr.Grincs
veterán

Kíváncsi vagyok, hogy mi okozhatja. :K

 /  MacBook Air A1466 /  Apple iPod Classic 160GB / BMW F21 125d M-CCH-981, Automatic, DPF OFF /  iPhone 13 256 GB Blue / MALTA, MELA!

(#7) natë válasza Mr.Grincs (#6) üzenetére


natë
nagyúr

az lmbtq mozgalom

(#8) Rhino666


Rhino666
őstag

Lila az a rózsaszín. :)

Rich enough to buy an iPhone, smart enough to not buy one.

(#9) Aryon87 válasza natë (#7) üzenetére


Aryon87
félisten

:U

Hát a nagyszabású Almával ilyen megtörténik? Dühedelem!

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#10) Ricardo


Ricardo
félisten

A megoldás pedig az, hogy be kell ütni a PINK kódot :DDD

(#11) natë válasza Ricardo (#10) üzenetére


natë
nagyúr

:D:D:D

(#12) judas13


judas13
addikt

A zöld a bíbor és a fekete című szám ugrott be hirtelen😀 a tulajoknak mától kötelező..

2020-am van nem táncolok :D

[ Szerkesztve ]

"Aki nem hoz döntést, az hatalmas döntést hoz."

(#13) Ricardo


Ricardo
félisten

Komolyra fordítva.

"Az Apple egyelőre nem adott ki javítást, miközben az ilyen esetek kezelése sem egységes a cég szervizhálózatában, noha számos helyen kicserélték a rózsaszínre váltó iPhone-okat, máshol azonban elküldték az ügyfeleket azzal, hogy ez nem egy hardveres hiba. "

Nagyon vidám lennék, ha töbszázezer fortintért vennék egyet, garancia időn belül dobna egy ilyen varázslatot, és a szervizből meg egy laza "ez nem egy hardveres hiba" odaböffentéssel elhajtanának.

(#14) aprokaroka87


aprokaroka87
nagyúr

Hamarosan jön a Valentin nap... tökéletes ajándék :)

(#15) jack982


jack982
aktív tag

ezek már a next-gen iphone-k, érzik ha lmbtqi a tulaja, és azzal az erővel továbbítja is az infót a kormánynak. :DD

(#16) HarleyCustom válasza natë (#7) üzenetére


HarleyCustom
veterán

:DDD

HARLEY-DAVIDSON Custom & DUCATI Meccanica, Bologna.

(#17) realmadrid


realmadrid
aktív tag

[link] Itt a megoldás skacok :DDD IOS frissítés után elérhető lesz az összes szifonra. Veszélyhelyzet esetén meghosszabbítható ;]

A sas nem vadászik legyekre

(#18) angyalpc2


angyalpc2
aktív tag

Mondjuk ez inkább magenta szín (tuti hogy ez a tcom bosszúja ;] )

Mondjuk hívhatnánk hupikéklilának is :DD

[ Szerkesztve ]

(#19) t72killer


t72killer
titán
LOGOUT blog

Tesztelik az új lock-screent :DDD . A feloldás módját megfejtő első 10 ember kap ajándékba egy bontatlan eredeti szifon1-et :)).

Mindig meglep milyen sokan hiszik el, hogy van ingyen ebéd.

(#20) LacziPeti válasza aprokaroka87 (#14) üzenetére


LacziPeti
csendes újonc

Elég drága bonbon :DD

(#21) Hallosz


Hallosz
senior tag

Bizonyára a Pegasus paci picinyei, a szivárványos csillámpónik kedvéért van ez színharmonizáció. :DD :K

Mert lakni, muszáj.

(#22) Navaren


Navaren
aktív tag

Egyébként ez a jelenség azóta létezik, hogy a 13-mas széria kijött.

Nekem a vadiúj, megjelenés napján kézhez kapott 13 Pro-n jelentkezett nagyon hamar pl. az a bug, hogy a kijelző megérintésére az istennek sem volt hajlandó feléledni a telefon.
Mivel akkor még nem olvastam sehol, hogy ez sokaknál megjelenő probléma (volt), először rögtön a dolgot tapasztalva keresgéltem a telefon beállításaiban, hogy a megfelelő funkció engedélyezve van-e (holott ugye az összes beállítást hozza az iCloud save az előző telefonról), na és itt a beállítás menüben keresgélve fagyott le a telefon először így teljesen, semmire sem reagálva úgy, hogy aztán így belilult/rózsaszínedett a kijelző, majd asszem 5-6 mp után magától újraindult, aztán magához tért és tette a dolgát (és működött a 'tap to wake' is).

Elég vacak lett az iOS 15 startja, nincs ezen mit vitatni.
Hozzátenném, hogy szeptember óta sem a 'tap to wake' hibát, sem a lila screen-t nem láttam, de így is elég sok az idétlen hiba még a rendszerben.

iBalu // Ordo Ab Chao //

(#25) gthomma


gthomma
senior tag

"flusztráltságod" az :) végül is teljesen normális hogy egy több százezer forintba kerülő elektronikai eszköz szarrá változik, biztosan bennem van a hiba.

Csak azok érinthetik meg a szívedet és bánthatnak meg, akik jelentenek neked valamit. Következésképp sérthetetlen, aki nem törődik senkivel. Akár egy halott.

(#26) Luck Dragon

Nagyon cuki .

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#28) ultrasound


ultrasound
tag

Soros propaganda Kínában nyomul, lesz ennek még böjtje! :)

(#30) Pirosász válasza gthomma (#29) üzenetére


Pirosász
aktív tag

Hát szerintem pont az Apple, és a Samsung amire azonnal rárepülnek a hozzád hasonlók, miközben az egész iparágban megfigyelhető egy negatív tendencia. (hülyének néznek minket a gyártók)
A vicc, hogy közben az árak mennek felfelé. Pl. játékipar dettó egyébként. 30 ezres játékok akkora bughalmazok........majd fél év múlva a 66. javítással játszható is lesz. :D

Egyébként így 2022-ben max. egy általános iskola zsibongójában státusz szimbólum az iPhone. Esetleg egy zsákfaluban a közmunkások közt.

(#31) Cilindrik válasza gthomma (#29) üzenetére


Cilindrik
aktív tag

"Iphone szét van sztárolva, érthetetlenül drága, zárt, korlátozott, miközben ugyan olyan hibái vannak mint a dzsunka telefonoknak."
A zárt és korlátozott mivoltával még egyet is értenék, bár már manapság az ÁTLAG usernek nem sok pluszt ad az android nyitottsága.

én csak azt nem értettem nálad hogy jössz ilyen "álljfon"-ozással meg státuszszimbólumozással, azt hittem ezen már egy jó pár éve átléptünk.
nem is erről szól a cikk és vagy az angol tudásom, vagy az értelmezési képességeim rosszak de én nem olvastam olyat hogy a telefon használhatatlan lesz a hiba után de ha nem akkor javítsatok ki, majd javítják szoftveresen

De csak azért fikázunk valamit, mert drága és előfordul benne hiba. Mindenki azt használ amit akar, ami neki jó, ne minősítsük már a másikat egy használati tárgy miatt.

Írom ezt egy MacPro-n, karomon egy Apple Watch 4-el, mellettem egy iPhone, a másik szobában egy iPad, de nem akarlak hergelni, biztos én vagyok megvezetve hogy ezeket használom.
Pedig sokáig droid-os voltam szépemlékű ZTE Blade-et agyon ROM-oltam és imádom/tam a HTC telefonokat nem is egy volt belőle. De 40 éves fejjel elég volt a mókolásokból nézelődésből hogy vajon működni fog e minden-mindennel stb. Lehet sőt biztos hogy ezt már droidon is megoldották főleg a nagyobb gyártók, de már kb 4 éve így vagyok és nem sok indokot tudok ami miatt lecseréljem a cuccaimat. Ettől függetlenül mindig megnézem/olvasok róla/megtapogatom a droidos cuccokat és elismerem tudásukat és teljesen megértem azokat akik ezeket veszik.

(#32) Plug Life


Plug Life
senior tag

Passzol a rózsaszín halál az Apple-hoz 😂

(#33) gthomma válasza Cilindrik (#31) üzenetére


gthomma
senior tag

Ha mindened Mac/Iphone/Ipad úgy van értelme valóban, de összerakott PC -vel, kommersz laptop mellett nem sok.
Amit nem tudok elfogadni ebben az ársávban azok pontosan ezek a hibák. Ennyiért ne legyenek, Samsungnál sem,ilyenekre ott a Xiaomi és társai.
Például amit betettem képet, mi lehet hardverhiba, szoftveres? Egyszer csak rossz lesz a panel háttérvilágítása?
Kijelző csere természetesen már nem ér meg.

Csak azok érinthetik meg a szívedet és bánthatnak meg, akik jelentenek neked valamit. Következésképp sérthetetlen, aki nem törődik senkivel. Akár egy halott.

(#34) gthomma válasza Pirosász (#30) üzenetére


gthomma
senior tag

"Hát szerintem pont az Apple, és a Samsung amire azonnal rárepülnek a hozzád hasonlók" aha, biztosan ezért van Oneplus telefonom.

Csak azok érinthetik meg a szívedet és bánthatnak meg, akik jelentenek neked valamit. Következésképp sérthetetlen, aki nem törődik senkivel. Akár egy halott.

(#35) Noukoum válasza gthomma (#33) üzenetére


Noukoum
veterán

Ezt úgy írod mint ha másnál nem lennének ilyen jellegű problémák.

„Kettős úton halad az emberi élet: Egyik a gyakorlat, másik az elmélet. ”

(#36) Parallaxis válasza gthomma (#33) üzenetére


Parallaxis
addikt

Amit nem tudok elfogadni ebben az ársávban azok pontosan ezek a hibák.

Tudod pont azért számítanak ezek a hibák az Apple termékenél főoldalas hírnek, mert nem túl gyakran fordulnak elő, így egy ilyen címre sokan rákattintanak (vagy azért, mert érdekli őket, vagy amiért te, hogy trollkodhasson).

Például amit betettem képet, mi lehet hardverhiba, szoftveres? Egyszer csak rossz lesz a panel háttérvilágítása?

Innentől kicsit érdekessé válik a véleményed, hisz azt sem igazán érted, hogy miről írsz :)
(Halkan azért elmondom... Az XS MAX-nál nincs háttérvilágítás.. OLED a kijelző :) )

A képen látható hiba meg inkább tűnik egy erőteljes fizikai behatás eredményének, amikor is a készülék belső elemei pár ponton megnyomják a kijelzőt belülről.
Ez lehet külső behatás (pl. öcséd a telefonját az iskolatáskájában tartja és valaki egy erőteljeset belerúgott), vagy belső, amikor is az aksi haldoklik és kezdi szétnyomni a készülékházat.

(#37) Ricardo


Ricardo
félisten

Az jutott eszembe hogy ha garancia időn belül történik a hiba, hogy küldhették el a felhasználókat?

" máshol azonban elküldték az ügyfeleket azzal, hogy ez nem egy hardveres hiba. "

(#38) gthomma válasza Parallaxis (#36) üzenetére


gthomma
senior tag

Köszönöm az értelmes választ. :R
Azt hittem még ezek is IPS kijelzősek.
Ezek szerint az akkumulátor csere csak mérsékelten volt sikeres. 100% -os de belenyomhattak a kijelzőbe. Ha nem nőnek a foltok akkor "olcsón" megúszta, sötét módban éppen hogy látszik. Megtanulta hogy vidéki városban nem szervizeltetünk Iphone-t, garázs boltban, amire 5 hónapon át gyűjtötte a pénzt ( nem a szervizre :) )

Csak azok érinthetik meg a szívedet és bánthatnak meg, akik jelentenek neked valamit. Következésképp sérthetetlen, aki nem törődik senkivel. Akár egy halott.

(#39) hemaka


hemaka
nagyúr

Ilyet anno a 12 pro max is produkalt random, aztan egyik sw frissitessel megszunt.

(#42) 7Heads Drago


7Heads Drago
veterán

Melegszik a helyzet.
Valószínűleg van egy új chip a teloban ami érzékeli a nemi identitásodat.... :DDD (nehogy komolyra vegye bárki, ez csak vicc)

Úgy jól laktam, mint a duda, Hála Neked, egek Ura.

(#43) 7Heads Drago válasza vargagabor1 (#40) üzenetére


7Heads Drago
veterán

Te félrebeszélsz.... Nem 2 év a támogatás a samukra. Nézz máskor utána.

Úgy jól laktam, mint a duda, Hála Neked, egek Ura.

(#44) Ricardo válasza vargagabor1 (#40) üzenetére


Ricardo
félisten

Mesélj még. :D

(#45) csuka86


csuka86
csendes tag

Én megkaptam a céges 12-m. Akkor bontatlanként.
semmi nem volt még rajta… felugrott az üzenet, hogy letölthetô a 15.2.1. Ràböktem, és 4 óra utàn is csak bootloopolt… csak recovery móddal lehetett életre kelteni, de persze mac gépen, mert a Windows-os gépen az iTunes nem làtta.

volt màr iPhoneom elôtte is, de ami most megy stabilitàs tekintrtében Jóbal az android alatt van a színvonal.

Ha Apple carpplayt hasznàlok több mint egy óràn àt, a carplay hangja szaggatni kezd és kifagy. Mindig le kell húzi 10 percenként a telefont, és visszadugni.

“ököszisztéma” gecc… :))

(#46) 7Heads Drago válasza csuka86 (#45) üzenetére


7Heads Drago
veterán

Teljesen lehangolsz.... Én most gondolkodom a váltáson.

Úgy jól laktam, mint a duda, Hála Neked, egek Ura.

(#47) xZer0kidx válasza csuka86 (#45) üzenetére


xZer0kidx
senior tag

"Jóval az android alatt van a színvonal"

Mivel általánosan az androidot említetted elgondolkodtam, hogy ez az ítélet azelőtt született e meg benned mielőtt kikerültek a Pixel 6 dupla kijelző lyukas, villogó ill. elszíneződő kijelzős hibái és akkor meg sem említem az ujjlenyomatolvasó lassúságát vagy a frissítés utáni térerő gyengülést ami szintén szoftveres "anomália" volt.

Ha nem erre gondoltál akkor rádobhatunk a mérlegre némi Xiaomi vagy Samsung problémát.

#467 Heads Drago

Nem általános a jelenség, én semmi hasonlót nem tapasztalok.

A cikkhez is: Én alapvetően pozitívként értékelem ezeket a reakciókat a cikk alatti kommentekben. Ha pl. a Google valamelyik készülékéről szólt volna egy hasonló hírecske, mindenki fásultan hümmögne, hogy ez ilyen nincs min csodálkozni ;] ... jelezvén, hogy ez szerencsére mégsem annyira általános jelenség az Apple háza táján. Hiba mindenhol előfordul, viszont az arány nem mindegy.

[ Szerkesztve ]

"Csak óvatosan, nehogy túl korán elsüljön az a morálpisztoly"

(#48) #08176384 válasza csuka86 (#45) üzenetére


#08176384
törölt tag

A CarPlay nem feltétlen Apple hiba sajnos. Amennyiben egy autógyártó nem frissíti a fejegységet vagy hibás a fejegység firmware, lehetnek sajnos hibák. A 2020-as Civic Prestige Hondámban pl soha nincs gond a CarPlay működésével. Van egy céges Suzuki sx4-em (fél éves kocsi) és teljesen hibás rajta a CarPlay időnként. Zene mindig működik, de időnként egyszer csak nem lehet hallani a telefon beszélgetések hangját. Egyedül a Suzuki fejegység reset segít rajta egy darabig. A szervizben mondták, hogy ismert hiba, de a beszállító Bosch, nem ad ki egyszerűen frissítést évek óta, így nem tudnak segíteni. Az iPhone ugyanaz a készülék mindkét kocsiban.

[ Szerkesztve ]

(#49) kazsmerlaca válasza csuka86 (#45) üzenetére


kazsmerlaca
senior tag

Sajnálatos ami veled történik, nálam sosem voltak még ilyen gondok, de más is nagyon kevés. Én androiddal szívok folyamatosa...

Saját gyártású zenéim: https://www.jamendo.com/album/73598/music-in-the-fire

(#50) Necroman_Mk2


Necroman_Mk2
őstag

Kíváncsi vagyok az Apple anaízisére. Remélem közlik is majd, ha egy külső program miatt történik a fagyás; akkor is, ha a kínai állam áll a héttérben.

"Élő gondolkodó lény vagyok, aki az információ tengeréből született!"

(#51) Parallaxis válasza 7Heads Drago (#43) üzenetére


Parallaxis
addikt

Nem 2 év a támogatás a samukra.

A 3 év a főverziókkal és utána negyed évenként egy biztonsági frissítés is messze van az Apple támogatási politikájától.

A mai hardverekkel egy mobil, ha nem töri össze a tulaj, akkor simán használható lenne 6-7 évig (ha nem is egy tulajnál, mert esetleg megunják és tovább is adják). Elvárható lenne, hogy addig amíg a vas képes használható sebességgel kiszolgálni az újabb rendszereket, addig azt meg is kapják. Pl. a 3 éves Samsung A70 nem kapja meg a 12-es droidot, ellenben az újabb, de gyengébb vasak igen.

(#52) 7Heads Drago válasza Parallaxis (#51) üzenetére


7Heads Drago
veterán

A 3 év a főverziókkal és utána negyed évenként egy biztonsági frissítés is messze van az Apple támogatási politikájától.
És ki beszélt az Appleról? Amúgy meg rohadtul nem hiszek ebben a nagy szoftver támogatásban. Egyik gyártó részéről se. Pont addig fognak támogatni amíg megéri nekik. Pont leszarják az egyén érdekeit. Az viszont tény hogy jelenleg az Apple most ezen a téren élen jár. De nincs rá semmi garancia hogy ez így is marad.

Úgy jól laktam, mint a duda, Hála Neked, egek Ura.

(#53) Schuler888 válasza Parallaxis (#51) üzenetére


Schuler888
senior tag

"A 3 év a főverziókkal és utána negyed évenként egy biztonsági frissítés is messze van az Apple támogatási politikájától."

Az apple meg ugy alapbol tavol van az android funkcionalitasatol, 5-10 ev utan masol le funkciokat az alap androidbol, az alap android meg a samsungbol nyult eddig sok funkciot utolag, tehat az applere egy 10ev tamogatas lenne a minimum ha ezt nezzuk.... :DDD

"Jelenleg 11(!!!) pro maxom van, minden téren megfelelő, az s21 ultrat földbe dongoli, aki mást mond az hazudik." - Tiger. :'DDDD

(#54) Parallaxis válasza Schuler888 (#53) üzenetére


Parallaxis
addikt

Az apple meg ugy alapbol tavol van az android funkcionalitasatol, 5-10 ev utan masol le funkciokat az alap androidbol

Hagyjuk már ezt a süket dumát, főleg, hogy pont, hogy fordítva van legtöbbször ez.
Már maga az Android is iOS koppintás és ezt még el is ismerik a készítőik (az Android alap koncepciója eleve a Blackberry-n alapult, aztán ugyebár bemutatták az iPhone-t ami miatt az egészet alapjaitól újra tervezték, mert rájöttek, hogy már a kiadás pillanatában elavult rendszert adnának ki, ha ragaszkodnának az eredeti elképzeléseikhez.

[ Szerkesztve ]

(#55) Parallaxis válasza 7Heads Drago (#52) üzenetére


Parallaxis
addikt

És ki beszélt az Appleról?

Hát nem is tudom.. Egy iPhone-os topicban? Szerintem mindenki :D

(#56) janeszgol válasza Parallaxis (#51) üzenetére


janeszgol
félisten

Ennek a frissítésnek úgy lenne értelme, ahogy mostanában a HMD csinálja. Kategóriánként lehetne megjelölni, vagy ár alapján. Az A70 megjelenésekor egy kb 120-130 ezer forintos eszköz volt. Kicsit gáz, hogy az utána lévő évben megjelent 50-60 ezer forintos termékek megkapják azt az OS-t, amit a modernebb hardverrel, kövérebb árcédulával az A70 nem fog.

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#57) 7Heads Drago válasza Parallaxis (#55) üzenetére


7Heads Drago
veterán

Ha megnézted volna hogy mire válaszoltam könnyebb lenne.
Javítottam egy rossz állítást. Aminek semmi köze se volt az Apple-hez. :W

[ Szerkesztve ]

Úgy jól laktam, mint a duda, Hála Neked, egek Ura.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.