Hirdetés

2024. március 28., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Xaels


Xaels
félisten

Egyáltalán nem tetszik. Gyerekes, olyan mint a sok F2P cucc. Egy kemény, véres és odabaszós Rollerball játék kellene. Meg úgy elővehetnének 1-2 klasszikus durva sportjátékot és jöhetne belőlük jó minőségű igazi AAA kategóriás folytatás/remake.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#2) hombre[EU] válasza Xaels (#1) üzenetére


hombre[EU]
veterán

Alita megvan? :) Na nekem egy olyat

Life, Uh, Finds A Way

(#3) Xaels válasza hombre[EU] (#2) üzenetére


Xaels
félisten

Persze, moziban láttam. Olyasmi vagy mint a Rollerball vagy az Ike Ike Nekketsu Hockey volt. Sajnos az újabb próbálkozások mind gyengék, ötlettelenek vagy mennek a gyors pénzszerzési lehetőség után a divat irányába. Ott a Steel Circus, de az sem az igazi.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#4) laceszgamer


laceszgamer
addikt

A célközönségre azért kíváncsi lennék, mert eddig a leginkább meredek talán a tour de france os biciklis játék volt amit így sportjáték témában láttam, de ez szerintem egy lapáttal rátesz. :D

Dovahkiin, Dovahkiin naal ok zin los vahriin wah dein vokul mahfaeraak ahst vaal! Ahrk fin norok paal graan fod nust hon zindro zaan Dovahkiin, fah hin kogaan mu draal!

(#5) melega


melega
őstag

Végre egy önálló ötlet.
A sok évesformára vágott gyorscsomagolt előrefőzött AC, Far CRy után.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.