Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) RohamDroid


RohamDroid
aktív tag

Ha valaki tud valamit hogy miért lehet ilyen meleg a gép akkor írja meg : )

Üdv.: Csaba

(#2) lezso6


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Haveromnak van ilyesmi gépe, EX623X. Neki nincsenek vele jó tapasztalatai: a wifi már újonnan is szar, volt, pár kB / s a sebessége, a multimédiás hangkártya drivere nagyon furán működik (linux alatt még hang sincs), a VGA-ról (9500M GS) lespórolták a GDDR3-t, így 512MB DDR2 van rajta a vérpistik örömére. Kijelző betekintési szöge fos, főleg alulról, így több személyes film nézésre alkalmatlan, még a VGA kimenet is jó zajos, villog. Ja meg a venti is jó hangos lett úgy 1-2 év használat után, mintha fel akarna szállni a gép; ezt sikerült kicsit halkítani az újrapasztázással: annyira kiszáradt a gépből a gyári "paszta", hogy throttlingolt a proci. :O Neked is újra kéne pasztázni, szinte biztos, hogy megjavul.

Látom tényleg ugyanaz a design. Levágnám a kezét annak, aki a heatpipe-ot a wifikártyára tervezte. :W

[ Szerkesztve ]

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#3) RohamDroid


RohamDroid
aktív tag

hát igen amikor szétszedtem a heatpipeon én is csodálkoztam elég hülye tervezés.... Ebben nem is paszta van hanem ha jól láttam hűtő lapok vannak a cuccokon :S

Veszek majd valami jó féle pasztát és ujrapasztázom.
Nekem a kimenetekkel nincs bajom azok teljesen jók de a melegedés az elég extrém...

Üdv.: Csaba

(#4) kentharo


kentharo
csendes tag

Való igaz, a hűtés tényleg nem tökéletes. Nekem is ilyen van, bár én sempron procival vettem, de azóta az cserélve lett a QL 62-re. Látványosan jobb. én már számtalanszor szétszedtem tisztítás miatt. Próbáltam visszarakni a hűtő lapokat, nem jó. A ventit kentem már mindennel, amivel lehet. A zyír nem jött be, bár az egy helyben marad, nem szedi össze a port. Az olaj jó, de az mocskol. Még a kevés is. Szerintem a hűtőcsövet tervezhették volna nagyobbra. Gondolkodtam, hogy beszerzek valami izmosabbat és házilag átalakítom. Pont a minap ragasztottam egy cimborámét, mert leesett a csőről a venti ház is, meg a videochip talp is. Még nem derült ki, mennyire lesz jó a ragasztás.... Egyébként maga a gép szerintem remek. Otthoni felhasználóknak ár/érték arányban jó választás.

(#5) RohamDroid


RohamDroid
aktív tag

pasztázás céljából én is szedtem már szét azóta hűvösebb a gép. A gyári nem is paszta hanem ilyen textil valami már teljesen szétfoszlott alatta....

Én csak filmnézésre és netezésre használom... A képe szerintem csodálatos jó a betekintési szöge is és notihoz képest elég hangos a hangszórója (és nem is torzít).

Mellesleg működés közben egyáltalán nem zavaró a ventilátor zaja.. Akinek volt már "gamer" gépe mint nekem és arról váltott annak ez a hangosság fel se tűnik szerintem. :C

Üdv.: Csaba

(#6) oefemke


oefemke
csendes tag

Hogy sikerült Bluetooth-ot varázsolni rá? Az MSI oldaláról letöltött Toshiba driver elhasal, azt kéri csatlakoztassam az adaptert... :F

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.