Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#41) Antibazsi


Antibazsi
aktív tag

Én tervezői munkára vettem még egy előző ScarII-t . Eleinte nem volt zavaró a hangja, de idővel, ahogy belaktam brutálisan felerősödött. Már pár pár perc után közel maxon ment a hűtés, pedig még alig indítottam néhány alap irodai programot. Amíg egy openoffice irodában dolgoztam folyamatosan beszóltak, h mindjárt felszáll az asztalom. 3D modellezésere használtam, de elég alapszintű render mellett. Egy IGPU is elboldogul vele.
Később már csak itthonról dolgoztam volna vele, de pár hónap után becsavarodtam a hangjától. Párszor újra raktam a rendszert, de egy idő után visszatért ugyanoda. Már alulfeszeltem a procit, kilőttem a turbót, a VGA sebességét is minimumra raktam...de még mindig túl zajos volt. Ekkor már nem üvöltött, csak süvített úgyhogy vettem mellé egy fasza zajszűrős fejhallgatót. :D De ez sem volt elég, ráadásul az underclock-nak köszönhetően a teljesítmény is érezhetően visszaesett. És végül inkább a laptop árának feléből összeraktam egy jóval erősebb silent asztali gépet. És azóta ki se nyitottam azt a vackot, max utazáskor. Így én rendszeres, hosszútávú használatra, főleg munkára nem tudom ajánlani. (tudom, ez gamer, vegyek thinkpad-et, stb,stb...)

Üdv, Balázs

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.