Hirdetés

2019. augusztus 24., szombat

Gyorskeresés

(#1) Drift_Elek23

Drift_Elek23
(aktív tag)

miért akarod h elmenjen a kedvünk? :F
amúgy király kocsik voltak,az első kocsi olyan ismerős mintha valahol a Discovery-n láttam volna

A tuning a lelke mindennek

(#2) 30z.Samu válasza Drift_Elek23 (#1) üzenetére

30z.Samu
(nagyúr)

Én nem akarom hogy elmenjen! Csak ez az első cikkem és gondoltam előfordulhat hogy eléggé unalmassá sikeredik. :) Hát elég sok helyen virított a Discovery channel felirat. :)

MOD: Rájöttem miért kérdezted! Javítva! ;)

[ Szerkesztve ]

Sic Parvis Magna

(#3) Racecam válasza 30z.Samu (#2) üzenetére

Racecam
(HÁZIGAZDA)

Nem ment el a kedvünk az élettől, de nekem pl. semmitől sem, viszont még jobban megjönne, mondjuk, hogy ellátogassak egy ilyen kiállításra, ha linkek helyett képek is volnának, amikkel tagolni tudod a szöveget is. (Max 500 pixel széles, de megcsinálhatod kattinthatóra is, képek szöveg között két-két üres sor.) ;)

Com'è diverso il mondo visto da qui

(#4) Ndruu

Ndruu
(MODERÁTOR)

Ezt mintha már én is láttam volna valahol...

Meg is van, 2006-ban Siófokon a Beachen

Harrrr!!!!

(#5) KoPy89

KoPy89
(tag)

Miért a "szakmai" írások kött van ez a cikk?

(#6) 30z.Samu válasza Racecam (#3) üzenetére

30z.Samu
(nagyúr)

Bocsi, másképp nem tudtam megcsinálni... de ha esetleg bele tudsz szerkezteni és megcsinálod azt megköszönném. :K

KoPy89: Nem tudom miért oda tette. :F

MOD: Most remélem jó helyen van. :B

[ Szerkesztve ]

Sic Parvis Magna

(#7) 30z.Samu

30z.Samu
(nagyúr)

A cikk szerkeztés alatt

Sic Parvis Magna

(#8) Viszlát válasza 30z.Samu (#7) üzenetére

Viszlát
(addikt)

Szia!

Megcsináltam a cikket, kattinthatóra, átméretezve és pár helyesírási hibát is javítottam. Semmi más dolgod nincs, csak ebből a word fájlból kimásolod az egész szöveget, majd szerkeszted a cikket és bemásolod a régi helyére.

Üdv, V

"How a government taxes its citizens is a direct declaration of a country's values."

(#9) pyrannha

pyrannha
(senior tag)

Én is kinéztem erre a rendezvényre, de amit a legjobban vártam, abban csalódtam a legnagyobbat. Ez az OCC standja volt. Elég gagyi motorokat hoztak és sok magyar motorépítő lepipálta őket a kiállításon.

[ Szerkesztve ]

(#10) 30z.Samu válasza Viszlát (#8) üzenetére

30z.Samu
(nagyúr)

Szia!

Köszi! Mire oda jutottam hogy a hsz-ed elolvastam megpróbáltam megcsinálni és tegnap tuti elszúrtam valamit, mert ma elsőre sikerült. :DD
Azért köszi a fáradozásod, rendes vagy! :R

pyrannha: Hát ott én speciel arra vártam (én naív), hogy Ők is kijönnek! :D De a magyar chopperek is szépek voltak.

[ Szerkesztve ]

Sic Parvis Magna

(#11) Viszlát válasza 30z.Samu (#10) üzenetére

Viszlát
(addikt)

Azért ezen van még mit csinálni:

- igazítsd középre a képeket
- csináld meg kattinthatóra
- körülbelül százszor elmondták már, hogy ne a kepfeltoltes.hu-t használjuk, mert lassú és külföldről nem elérhető
- a helyesírási hibák is megmaradtak

Amúgy szívesen, de én még dolgoznék rajta a helyedben.

"How a government taxes its citizens is a direct declaration of a country's values."

(#12) 30z.Samu válasza Viszlát (#11) üzenetére

30z.Samu
(nagyúr)

Arról nem tudtam, hogy a kepfeltoltes.hu-t nem lehet használni, ez az első cikkem.
Akkor mégiscsak bemásolom a tied. :)

MOD: Megvan! Köszi szépen! :R

[ Szerkesztve ]

Sic Parvis Magna

(#13) Loader

Loader
(tag)

Hol vannak a csajok?

''Te! Hogyis van ez?''

(#14) 30z.Samu válasza Loader (#13) üzenetére

30z.Samu
(nagyúr)

Voltak szép számmal. :)

Sic Parvis Magna

(#15) Elmör

Elmör
(senior tag)

Érdekes beszámoló lenne, de sajnos a képeket nem hozta be a "tűzróka". Ez másnál is így van? :))

Core i7 + GTX1080 Powa@2K IPS

(#16) 30z.Samu válasza Elmör (#15) üzenetére

30z.Samu
(nagyúr)

Igen, meg is van, hogy miért. Annak idején Viszlát kollega tette fel a saját honlapjára és gondolom azóta leszedte. Ahogy tudom, visszateszem az oldalra! :R

Sic Parvis Magna

(#17) 30z.Samu

30z.Samu
(nagyúr)

Korrigáltam a hibát a legjobb tudásom szerint, sajnos nem egy profi munka, de legalább vannak képek is. :R

Sic Parvis Magna

Copyright © 2000-2019 PROHARDVER Informatikai Kft.