Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) kwzatz


kwzatz
őstag

Kíváncsi vagyok, mert a Rocksteady már kerek perec kijelentette néhányszor, hogy nem Superman játékon dolgoznak.

(#2) bepken válasza kwzatz (#1) üzenetére


bepken
veterán

igazából örülnék is neki, meg nem is. Superman is tök jó karakter, egészen biztosan össze lehetne hozni neki egy élvezhető játékot. viszont nagyon más lenne szerintem, mint mondjuk egy Batman vagy Spiderman játék, lévén Superman nem olyan akrobatikus karakter. nem lenne túl hiteles, hogy amikor rád jön mondjuk egy tucat rossz arc, leállsz velük bunyózni...pofonokat meg körberpörgő rúgást osztani. aztán meg ha már nagyon unod, akkor tolsz nekik egy kis "Heat Vision"-t vagy ha más nem, villám gyorsan elrepülsz onnan :D

jó, persze ez csak forgatókönyv kérdése, mert egészen biztosan ki tudnának találni neki olyan ellenségeket, akikkel lehetne érdemben harcolni. vagy pl valamivel legyengítene az ellenség (Kryptonit) a harc elején és muszáj lenne bizonyos szuperképességek nélkül harcolni.

egy viszont biztos: ha már "muszáj", akkor nagyon örülnék, hogyha a Rocksteady nyúlna a témához és nem más. az általuk felépített Arkham kéne, hogy minden DC mozifilmnek alapjául szolgáljon. látványban, hangulatában szerintem tökéletes.

[ Szerkesztve ]

╔═══════ "Csak egy visszatérés létezik és az nem a királyé...hanem a JEDIÉ!" ═════╗ ╚════════════════ Xiaomi Mi A1 ═════ Huawei Nova 5T ═════════════╝

(#3) kwzatz válasza bepken (#2) üzenetére


kwzatz
őstag

Nekem is a kedvenceim között van az Arkham széria. Én is úgy gondolom, hogy ha van valaki, akkor azok ők, akik meg tudnák ezt jóra csinálni. Én személy szerint nem tudom elképzelni, hogyan lehet olyan Superman játékot készíteni, ami olyan színvonalon működik, mint a Batman játékaik, de lepjenek meg! :) Szerintem nem is csak a harc lenne gond, hanem az Arkham game-ekhez hasonló körítés megalkotása. Viszont valószínűbbnek tartom, hogy valamelyik másik DC karakterhez nyúlnak inkább, én személy szerint Wonder Womanre tippelnék, már csak napjaink trendje miatt is.

[ Szerkesztve ]

(#4) nemlehet válasza bepken (#2) üzenetére


nemlehet
őstag

Sok story arc van ahol Supermannak nincs vagy korlátozott az ereje. Sőt több olyan iterációja is van ahol egyes képességeivel nem rendelkezik. (Pl nem tud repülni)
Szerintem nem is annyira a bunyó részéről kéne megközelíteni a játékot, hanem a Clark Kent nyomozós, újságírós részéről. Pl felkel egyik nap és Superman közellenség, nyomozd ki feltünés nélkül, hogy mi történt.

De pl az animated seriesben is volt egy rész ahol egyfajta energiamezőt rakott a város fölé az egyik gonosz és ettől csak a vörös napfény jött át. De pl az is abszolut járható út, hogy elkerül egy idegen bolygóra ahol vörös vagy kék nap van (erre is van bőven alapanyag a képregényekben).

Amúgy Supermen egy tök okos, chill, jóarc csávó, szívesen látnám az emberi oldalát is egy kicsit nem csak azt amikor megmarkol egy fekete lyukat.

De ha erre mások nem vevők azért bőven van olyan gonosz a DC univerzumban akik felveszik a versenyt az alsógatyás barátunkkal. Doomsday, Zodd, Brainiac, Bizarro, Galactus csak hogy az ismerteket említsem, de pl Superman a mágia ellen is gyenge, tehát ott is lehet keresnivaló.

Nokia 3310->3410->3100->6500 Slide(RiP Nokia)->Acer Liquid Metal ->Xiaomi Hongmi-> Xiaomi Redmi Note 3

(#5) sagem


sagem
addikt

Nekem mindegy, hogy melyik karakterhez nyúlnak, csak csináljanak valamit!:) Bármit is készítsenek már évek óta tarthat a munka, hacsak nem 2020-ra akarják bejelenteni.. Ennyi idő alatt pedig szivárognia kellene a pletykáknak, s korábban is ezt a Superman témát rebesgették velük kapcsolatban, még ha cáfolták is..meglátjuk, kíváncsian várom, nagyon elszúrni nem tudják, gyakorlatilag "csak" annyit kell csinálniuk, hogy a megfelelő környezetbe helyezik a Batman játékokban megszokott dolgokat:)

„Nem azért felejtünk el játszani, mert megöregszünk, hanem attól öregszünk meg, hogy elfelejtünk játszani.”

(#6) Crytek


Crytek
veterán

Megmondom őszintén én egy Arrow game-et ahol akár a sorozatból jól ismert ősszes karakterrel lehetne csapatni sima TAB-váltással egyből átvéve felettük az irányítást... vagy egy AAAA++++ Tini Ninja teknőcöset.
Most nem azt mondom nem fogom beszerezni bármit is hegesztenek mert eddig mindegyik játékok top über ,de a fenti kettő nagyon jó lenne.

[ Szerkesztve ]

Next PC Upgrade: 2022

(#7) Bad Pritt válasza kwzatz (#1) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Nekem az a furcsa, hogy tényleg kimondták, hogy nem Supes játékot csinálnak, de mégis mindig fellángolnak ezek a pletykák.

Viszont ha tényleg ezt csinálják és több részt is terveznek... Isten irgalmazzon nekünk és a szabadidőnknek. :D

Amúgy oriic, ez a kép honnan van? Nagyon baró még úgy is, hogy innen-onnan van összeollózva és Superman köldökénél van az öve. :D

[ Szerkesztve ]

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#8) bepken válasza Bad Pritt (#7) üzenetére


bepken
veterán

szvsz annak az övnek egyébként sem a gatyesz fenntartása a célja :DDD

egyébként a ruha háttérsztorijáról én is szívesen olvasnék :) - a Soul Hunters-ben (nagyon addiktív :D) is hasonló a karakter felfejlesztett külseje: [link]

╔═══════ "Csak egy visszatérés létezik és az nem a királyé...hanem a JEDIÉ!" ═════╗ ╚════════════════ Xiaomi Mi A1 ═════ Huawei Nova 5T ═════════════╝

(#9) oriic válasza Bad Pritt (#7) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Infinite Crisis játékból van a kép

Live-Die-Respawn

(#10) Bad Pritt válasza oriic (#9) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Ja, közben rájöttem, hogy onnan volt ismerős. Kár érte, jó játék is lehetett volna. :(

Amúgy én titkon azt remélem, hogy egyszer majd az Injustice világot bővítik valami más, nem verekedős játékkal. Egész pofás kis branddé nőtte ki magát a 2+2 játékkal, képregényekkel, lehetne fejleszteni.

(#8) bepken: Mindkettőnek a New 52 Superman ruha az alapja, nem is véletlenül, szerintem is az egyik legütősebb kosztüm, amit valaha készítettek az Acélembernek. A Rebirth újragondolás mindenki szerint egyértelmű visszalépés kb a 70-es évekig...

[ Szerkesztve ]

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#11) Xarina


Xarina
aktív tag

Nekem speciel Superman nem tartozik a kedvenceim közé, de a Rocksteadytől jöhet bármi, tuti nem lesz rossz játék. Azért remélem a Pc-s változatot nem cseszik úgy el, mint a legutóbb.

(#12) kwzatz válasza Xarina (#11) üzenetére


kwzatz
őstag

Mentségükre legyen mondva, nem kifejezetten ők voltak azok, akik elcseszték, mert másik csapat portolta. Szerintem egészen biztosan tanultak az esetből, remélhetőleg a kiadó is.

(#13) Xarina válasza kwzatz (#12) üzenetére


Xarina
aktív tag

Igen tudom, hogy nem ők voltak, de az engem konzol híján nem vigasztalt.

(#14) kwzatz válasza Xarina (#13) üzenetére


kwzatz
őstag

Elhiszem. Szerencsére amikor én vettem, akkor már korrekten, szépen futott.

(#15) nemlehet válasza Xarina (#13) üzenetére


nemlehet
őstag

Vicces volt az a port :D Nekem GTX 580-on tök jól ment, stabilan 60 FPS Medium-High-on. Havernek a 980-on szaggatott mintha nem lenne holnap :D

Nokia 3310->3410->3100->6500 Slide(RiP Nokia)->Acer Liquid Metal ->Xiaomi Hongmi-> Xiaomi Redmi Note 3

(#16) NandorHUN


NandorHUN
addikt

Valahogy ez a játék nagyon nem tudna érdekelni. Összevisszaröpködésben nem sok kihívást látok, vagy izgalmat.

www.kamerapro.hu | FOTÓS TERMÉKEK SZÉLES VÁLASZTÉKA

(#17) kwzatz válasza NandorHUN (#16) üzenetére


kwzatz
őstag

Ez egyáltalán hogyan lehetséges? Mármint, hogy egy olyan játékban nem látsz kihívást, amiről még csak pletkya szintjén beszélnek, hogy TALÁN készül. :)

(#18) NandorHUN válasza kwzatz (#17) üzenetére


NandorHUN
addikt

Nem ez az első Superman-es játék, és nem az első ilyen repkedős szuperhősös ötlet (pl. Ironman). Formulán annyit nem fognak tudni "újítani", hogy hű maradjon a főszereplőhöz vagy képességekhez.

Ebben a játékban a navigálás kb. olyan lesz, mint egy GTA forgalom és épületek nélkül.

www.kamerapro.hu | FOTÓS TERMÉKEK SZÉLES VÁLASZTÉKA

(#19) Xarina válasza NandorHUN (#18) üzenetére


Xarina
aktív tag

De itt még az sem biztos, hogy Supermanes játék lesz. Lehet, hogy csak egy mellékszereplő lesz. A fejlesztőkből kiindulva meg biztos lesz benne kihivás is, meg újítás is, de semmiképp nem lesz unalmas.

(#20) Bad Pritt válasza NandorHUN (#18) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Ez már csak azért sem igaz, mert az Arkham Knight-ban Batman is kvázi repült, végig lehetett menni úgy a térképen keresztbe, hogy hozzá sem kellett érnie semmihez. Nem ezen bukna el, ha elbukna.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#21) NandorHUN válasza Bad Pritt (#20) üzenetére


NandorHUN
addikt

Nekem is eszembejutott Batman játék, de ott nem igaz, hogy repülték, mert sikás közben kellett használnod a "felvonódat" folyamatosan. Illetve karakter miatt is volt benne rengeteg kihívás és jó ellenfelek + taktika.

Anno ugyanezen okokból lehet jó pókemberes játékot is csinálni (jön is PS4-re). Superman-ról és egyéb OP karakterekről ezt nem igazán lehet elmondani. Főleg, ha ilyen sandbox jelleggel terveznek köré bármit.

www.kamerapro.hu | FOTÓS TERMÉKEK SZÉLES VÁLASZTÉKA

(#22) kwzatz válasza NandorHUN (#21) üzenetére


kwzatz
őstag

Ahogy Bad Pritt írja, lényegében ugyanaz a mozgás, annyi hogy nem kell 20 másodpercenként egyszer használnod a grapnel gunt. Ő sem állította, hogy Batman úgy repül, mint Superman, de a játék szempontjából ez a különbség gyakorlatilag semmi.

"Illetve karakter miatt is volt benne rengeteg kihívás és jó ellenfelek + taktika." Ahogy írták fentebb, Supermannek is vannak veszélyes ellenfelei, meg tényleg lehet minden második szembejövő rosszarcúnak valami kriptonit cuccot adni, mágiával felvértezni és máris meg tudják neked (illetve a karakternek) adni a kihívást.

A harchoz jó kiindulópont a Dragon Ball Xenoverse, ott is Supermanhez hasonló képességekkel rendelkező karakterek vannak, azért ezt a részét csak megoldották, elvileg nem is rosszul. Úgy sejtem, a Rocksteady tovább tudná azt fejleszteni.
A legtöbb meg a kreativitásukon múlna: Hogy csinálnának Superman köré egy olyan világot, amiben a harcon túl lennének még érdekes dolgok, úgy mint az Arkham játékokban (Riddler challenge, detektív mód, különféle gyűjtögetések, Batmobil, gadgetek stb.).Viszont ők egy sok főből álló fejlesztőcsapat, akik abból élnek, hogy hosszasan ehhez hasonló kérdéseken gondolkoznak, szóval látnék rá esélyt, hogy megtalálnák a módját. :)

[ Szerkesztve ]

(#23) Bad Pritt válasza NandorHUN (#21) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Pont ez az, hogy az Arkham Knight-ban már nem kellett. Egyszer felhúztad magad magasra és onnantól dive-vissza, dive-vissza és tudtál repülni grapnel nélkül.

Abban igazad van amúgy, hogy sokkal kreatívabban kell hozzáállni egy Superman játékhoz, de rá hatványozottan igaz az, hogy csak olyan erős, amilyen erősnek az írók megálmodják. Az első filmben visszaforgatja a Földön az időt, a JL rajzfilmben meg össze-vissza verik néha, hogy aztán Darkseid-ot egyedül lezúzza a végén. A kreatív szabadság alapvetően határtalan ha azt is belevesszük, hogy pl a Superman 2-ben még minden erejét is elveszik egy időre és emberré válik.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#24) szupermacs válasza bepken (#2) üzenetére


szupermacs
veterán

Simán el lehet képzeni egy olyan sztorit, ahol Superman elveszti az elejét, vagy legyengül a kriptonit miatt és nem tud repülni meg lézert lőni a szeméből. Akkor lehet futkorászós, nagyobbat ugrós, nem ultimate mindent elpusztító karakter. Ezt el is tudom képzelni, hogy a történet haladtával később visszanyeri majd és élvezetes is lehet.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.