Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) D1Rect


D1Rect
félisten

Pedig felcsillant a szemem amikor megláttam a címet...

(#2) wolruf


wolruf
őstag

Megvettem, próbáltam szeretni (IronMan Super Off Road emlékek... :D ), de nem tetszik. Valahogy nem :( Majd még próbálkozom vele :D

(nem kötelező megadni – minden hozzászólásnál automatikusan az üzenet végéhez íródik)

(#3) Xaels


Xaels
félisten

Régen rengeteg jó kisautós játék volt. Death Rally, Ignition, ReVolt, Micro Machines. Ezekből a legtöbb hihetetlenül sz@r folytatást kapott ha kapott. Lehet tényleg csak le kéne porolni a régieket és portolni őket amire lehet. Jobban járnánk azt hiszem.

[ Szerkesztve ]

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#4) D1Rect válasza Xaels (#3) üzenetére


D1Rect
félisten

A R&R racing emulálható SNES-el pl.

(#5) Xaels válasza D1Rect (#4) üzenetére


Xaels
félisten

Sok minden emulálható vagy manapság böngészőben is játszható ;) Csak ha már hozzányúlnak...

[ Szerkesztve ]

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#6) szupermacs válasza Xaels (#3) üzenetére


szupermacs
veterán

Re-Volt van androidra, bár nekem az irányítása miatt sosem tetszett. Pedig nagyon tetszett az ötlet benne. Lego Racers marad az örök kedvenc. :DDD

(#7) Xaels válasza szupermacs (#6) üzenetére


Xaels
félisten

Tudom bár kicsit sokallom az árát. A Lego Racers simán megérne egy komoly folytatást, rengeteg lehetőség lenne benne akár mobilon is.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#8) szupermacs válasza Xaels (#7) üzenetére


szupermacs
veterán

A kettő szerintem nagy bukás volt. Nagyon sok jó set volt benne, de bonyolultabb volt az első résznél és irányíthatatlan. Én inkább egy androidos portnak örülnék az első részből. Vagy PC-re és konzolokra egy felújított változatnak. Mondjuk N64 emuval tudok játszani vele telefonon, de támogatnám a fejlesztőket ha létezne az, amit írtam.

(#9) Csapoati válasza Xaels (#3) üzenetére


Csapoati
nagyúr

A Death Rallyból nem tetszik az új? Nekem kellemesnek tűnt rövid játék után.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#10) Xaels válasza Csapoati (#9) üzenetére


Xaels
félisten

Mobilon próbálkoztam vele és azt hiszem az IAP miatt hagytam abba. De volt valami ami miatt letettem elég hamar.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#11) pikszel válasza Xaels (#3) üzenetére


pikszel
őstag

A Death Rally-t nagyon nehéz volt abbahagyni, így nem kevés időt vett el az életemből...
Viszont a telefonomon (SE P1i!) lévő K-Rally még mindig az egyik kedvenc. :DDD

„Az egyedüli létező dolgok az atomok és az üres tér; minden egyéb puszta képzelet”

(#12) Szabcsizz válasza szupermacs (#8) üzenetére


Szabcsizz
őstag

Lego Racers nevezetű játékot hogyan sikerült telefonon elindítani?Örök kedvenc az 1nsane,ReVolt,Micro Machines,RC Cars,Screamer4x4 mellett.Számomra teljesen érthetetlen,hogy az ilyen játékok miért nem kaptak folytatást.A Lego Racers-től tekintsünk el,a második része egy hatalmas nagy kula lett.
A cikk király lett,viszont maga a játék hatalmas csalódás számomra..valahogy nem jön át..

[ Szerkesztve ]

(#13) szupermacs válasza Szabcsizz (#12) üzenetére


szupermacs
veterán

Ezen az oldalon találsz emulátort androidhoz, a játékból pedig romot. Aztán felrakod és nyomatod. :D

(#14) Cythyel válasza Xaels (#3) üzenetére


Cythyel
senior tag

Nekem is egyből az Ignition jutott eszembe mikor megláttam, hogy azon mennyi időm elment... Death Rally-hoz is volt szerencsém, bár nem fogott meg annyira. Re-Volt nagyon nem jött be, helyette a StuntGP amit még manapság is előveszek.

(#15) Fancy-boy válasza Xaels (#3) üzenetére


Fancy-boy
addikt

Volt pl. az Excessive Speed című játék is, nem tudom valaki még emlékszik rá?

[ Szerkesztve ]

(#16) Csabulator válasza pikszel (#11) üzenetére


Csabulator
tag

Na neeee!!! Mennyit játszottam a K-Rallyval anno a P990-emen!

"Time You Enjoy Wasting is Not Wasted Time"

(#17) danih


danih
addikt

Droidon ott van még a Reckless Racing sorozat ami szerintem elég jó.
K-Rally amúgy tényleg rohadt jó volt!

(#18) Cythyel válasza Fancy-boy (#15) üzenetére


Cythyel
senior tag

Yap, ismerős, az első GameStar-okhoz adott teljes játékok egyike. Valahogy nem tudott megfogni akkoriban, így csak a címére emlékszem...

(#19) pikszel válasza Csabulator (#16) üzenetére


pikszel
őstag

Én még most is tolom néha. Játékmenet, hangulat, grafika, hangok: ötös. 240 x 320 pixelen. ;]

„Az egyedüli létező dolgok az atomok és az üres tér; minden egyéb puszta képzelet”

(#20) Redneck válasza Cythyel (#18) üzenetére


Redneck
veterán

Nem volt az rossz.

Ez a játék pedig leginkább az IronMan Super Off-Road-ra hasonlít ahogy előttem is írták. Baromi jó játék volt, többen verettük egyszerre...
4 színű volt a monitor de nagyon bejött!

Play Hard GO pr0! - A bugfix, a hiba véglegesítése a programban.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.