Hirdetés

2024. április 16., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

:C Jó cucc nagyon. Szerintem nekem még az egyel ezelőtti kiadás volt még. BF3 partikhoz imádtam használni. Akkor szerettem bele a kialakításába, meg a levehető mikrofonjába. :)

Live-Die-Respawn

(#2) kiszi07


kiszi07
senior tag

Jó kis füles a Pixel-nél pont most volt leakciózva 15199 Ft-ra :D

Slow down & you'll make less mistakes. At the pace of faith, work is productive, relationships prosper, & your spirit is at peace

(#3) DEJVID


DEJVID
őstag

Ettől a "maximum hangerő" kifejezéstől a falra tudok mászni.

(#4) .DLL


.DLL
veterán

Érik egy cikk, hogy hogyan lehetne egyszerűen otthon meglévő eszközök segítségével jobb fotókat készíteni, amihez még DSLR sem szükséges, max egy állvány meg egy jobb kompakt.

Amúgy jó cikk, szeretem az objektivitásodat! ;)

(P.H.)

(#5) hemaka


hemaka
nagyúr

Nem rossz fejhallgató, csak az ára valahogy nincs eltlálva.
A Pixel-es ára nem (volt?) rossz, de 25k körül már kapható HyperX Cloud is, ami azért sokkal komolyabb cucc.

(#6) Praston válasza hemaka (#5) üzenetére


Praston
tag

Én most kerestem rá Aqua illetve Ipon-on és mind a két helyen picivel 17.000 ft alatt haza vihető. Ennyiért jó választás lehet. :K Persze vannak mintásak is 25.000 ft-ért ha valakinek az kell! :DDD

[ Szerkesztve ]

i9-9900k , rtx 3090 , 32 gb

(#7) CsonkaImo


CsonkaImo
addikt

5.1-es Kave-em volt, életem eddigi legrosszabb fejese. Doboz hang, kényelmetlen és nehéz, a mikrofonról nem is beszélve (brutál alapzaja van). Anyagminőség szerintem jó, és ugyan úgy néz ki az XTD is, szóval talán ez az egyetlen pozitívum (meg kényelmesebb). Persze ez csak az én véleményem, de aki kicsit is igényes, még ha csak játékra is kell egy fajhallgató, van több jobb alternatíva is. 10k-t nem ér szvsz. :R

[ Szerkesztve ]

(#9) Redneck


Redneck
veterán

Pár probléma van vele: anyagfelhasználás, hangminőség. Nem csak játszani de zenét hallgatni sem jó. Ennyiért inkább valami normális stereo füles + Xonar.

Ez most komoly volt? Pláne ennyiért?

[ Szerkesztve ]

Play Hard GO pr0! - A bugfix, a hiba véglegesítése a programban. http://steamcommunity.com/id/redneck026/

(#10) GrotESC válasza DEJVID (#3) üzenetére


GrotESC
aktív tag

Én meg a cím alatti leírásban a "felhallgató" -tól.

Brit tudósok megállapították, hogy tíz emberből négy az hat.

(#11) nofi válasza .DLL (#4) üzenetére


nofi
őstag

Várjuk! :R

Xbox GT: nozsolt

(#12) gianni85 válasza hemaka (#5) üzenetére


gianni85
veterán

Na jah 25k körül kapható a Cloud, ami akár még zenehallgatásra is alkalmas.

(#13) BaLee


BaLee
addikt
LOGOUT blog

Én elfogyasztottam régen vagy 5-6 féle headsetet, volt olcsó (Genius), volt 15 ezres kategória (logitech, speedlink medusa), mindegyiknek elromlott valamije. Vagy a hangerőszabályzó, vagy a mikrofon része vagy egyéb nyűge volt. Egyik sem bírt többet 1-2 évnél!

Most már jó 6 éve volt, hogy megfogadtam soha többé headsetet. Vettem 1000Ft-ért egy logitech talpas mikrofont az asztalra és 20 körül egy AKG fülhallgatót. Hangminőségben össze sem lehet vetni a korábbiakkal, játékra is tökéletes de zenére is jó és a lényeg: 6 éve működik.

Én akit csak tehetek lebeszélek a headset vásárlásáról.

(#14) .DLL válasza BaLee (#13) üzenetére


.DLL
veterán

+1 :K

(P.H.)

(#15) Redneck válasza BaLee (#13) üzenetére


Redneck
veterán

Én se vagyok headset párti de mióta kipróbáltam a Tactic3D fejhallgatókat azóta más a véleményem. Vettem is egy Rage verziót. 50-es membrán, neodímium mágnes, zárt kialakítás. A mikije nem nagy szám de a fejhallgató ütős nagyon. Nemrég kipróbáltam egy 2x drágább Logitech G35-öt és egy nettó fos volt a hangzása. Hiába real Dolby...

Play Hard GO pr0! - A bugfix, a hiba véglegesítése a programban. http://steamcommunity.com/id/redneck026/

(#16) CsonkaImo válasza Redneck (#15) üzenetére


CsonkaImo
addikt

Creative korrekt cuccokat csinál ár/érték arányban, ezt több mint 10db termékük után mondom. Bár már én is inkább egy jó fejhallgató plusz mikrofon párti vagyok, de bátran ajánlom a gyártót. :K

(#17) bunfi


bunfi
őstag

Köszönöm a dicséreteket és kritikákat egyaránt.
DEJVID a kifejezés korrigálva.
GrotESC az elírás javítva.
.DLL Mikorra tervezed az írást vagy esetleg privátban is megkereshetlek, mert én sem vagyok elégedett a képek minőségével, viszont nem tudom hogyan javíthatnék rajta.
BaLee Teljesen egyetértek, de a választás szabadsága mindenkié. Vannak akik a minőségből engednek, mert a költségkeretükbe nem fér bele a jobb minőségű alternatíva. De jellemzően inkább az a probléma, hogy alaplapi hangkártyával próbálják kihajtani a 20-30 ezer forintos fejhallgatókat/headseteket is, ami nettó képtelenség. Jó ideig én is egy AKG-t használtam, most egy HyperX Cloudot használok egy Soundmax Superbeam sztereó mikrofonnal.

[ Szerkesztve ]

János először lőtt oszt már kérdeznie se kellett

(#18) BaLee válasza bunfi (#17) üzenetére


BaLee
addikt
LOGOUT blog

Persze ez jogos, csak headsetnél ott van két dolog ami elromolhat, a fejhallgató rész meg a mikrofon (ez utóbbi gyakran el is romlik).

Amúgy megfogtad a lényeget, addig szinte lényegtelen hogy milyen fejhallgatót használsz amíg egy alaplapi szar hangchipről hajtod. Egy pár 1000ft-os headsetnél mondjuk mindegy, de drágábbaknál sem fogod kihallani a minőséget. Egy jófajta fejhallgató vagy headset mellé nem árt egy normális külön hangkártya.

Nekem egy Soundlblaser X-Fi Gamer van, szintén már 6 éve. Bár egy AKG-n meg az látszik hogy ha nagy hangerőn akarod hallgatni akkor nem árt egy fejhallgató erősítő mivel ugye ezeket nem számítógéphez tervezték és max hangerőn sem olyan hangos, hogy nem tudnék hangosabbat elképzelni. :)

(#19) lezso6 válasza BaLee (#18) üzenetére

"Amúgy megfogtad a lényeget, addig szinte lényegtelen hogy milyen fejhallgatót használsz amíg egy alaplapi szar hangchipről hajtod."

Ez még annyira nem para, inkább az, amikor mindenféle kszájfáj kszonár úúltra cucchoz vesznek biliműanyagból készült ultravérpisti gémör fejest. :(

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#20) simonzé


simonzé
addikt

A marketing csodája: Nehéz, átlagos hangminőségű füles komoly tervezési hibákkal, gyenge anyaghasználattal, és nagyon magas árral.
Soha nem venném meg.

I don't fit in. I fit out.

(#21) hufr


hufr
csendes tag

Szntem én veszek egy ilyet

ø

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.